Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papamaci791


papamaci791
tag

Köszi! Feldobta a napunkat melóban! :)) :DD

(#2) tomazin


tomazin
veterán

Előfordult az is, hogy egy-egy keresést nem is feltétlenül azzal a céllal indítottak a felhasználók, hogy konkrét terméket találjanak, inkább csak amolyan próba gyanánt, vagy egyenesen viccnek szánták a lekérdezést.

milyen kedvesen írták le, hogy volt sok 2bites is.

a legtöbbet keresett szavakra pedig úgyszintén nincsenek szavak. megnéztem most a weboldalt, olyan rettenetesen bonyolultan lehet eljutni a laptop kategóriáig, hogy: számítástechnika->laptop

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

A "randibugyi" nagyon tetszik! :D Egyébként fura, de nem egy nő mondta már, hogy valóban nagyon figyel a megfelelő minőségű bugyira már az első randin is!

Szerk.: Lehet, csak én vagyok béna, hogy második randis kufircnál sosem voltam jobb. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem értettem a minionos indexképet... aztán megértettem. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) soulknight


soulknight
csendes tag

A minionos örömrúd és Zsófi ajándéka között én érzek némi párhuzamot, jó karácsonya lehetett a csajnak az a lényeg. Magát is meglepte és mások is adtak neki :D

Egyébként volt ilyen kérdés hogy mire kerestek rá? Lemaradtam róla akkor XD

(#6) -secret- válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#7) vitaro válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


vitaro
senior tag

Ez még találóbb lett volna. :D

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Csoda, hogy román qrvát senki nem akart még venni az emagon

(#9) Robi BALBOA válasza arnyekxxx (#8) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Gugli kidobja majd a hozzászólásodat, hogy román qrva+emag aztán beindul a biznisz. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#10) arnyekxxx válasza Robi BALBOA (#9) üzenetére


arnyekxxx
veterán

egyelőre még másik hozzászólást talál meg a google erre a szóösszetételre keresve :)

(#11) Robi BALBOA válasza arnyekxxx (#10) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Még szerencse, hogy egy PH-s kolléga is használta ezen szófordulatokat. :D

Amúgy most látva, hogy milyen kifejezésekkel kerestek dolgokat, lehet fejleszteni a kereső rutint is, pl: buta telefon->az összes nyomógombos telefont feltüntetni a vevőjelöltnek, vagy Zsófinak ajándék->női kacatokat összeszedni, stb...

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#12) Csabee.


Csabee.
nagyúr

eMag számomra egyre szimpatikusabb! :) nem csalódtam még bennük pedig már sok törékeny árut vettem tőlük, többek között akváriumot is postáztak nekem, és épen ideért.

Üdv: Csabee.

(#13) ttt válasza Fred23 (#3) üzenetére


ttt
senior tag

A randibugyi effektíve egy kategória elnevezés nálunk. Azon bugyingót jelöli, melyet nem is kell ledobni az aktushoz, ;)

(#14) Fred23 válasza ttt (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, rá is kerestem, és néztem egy nagyot! :Y Semmi értelmét nem látom, mert egy alapos kufirc után általában marad hüvelyváladék, illetve ha óvszer nélkül csináljuk, szintén mehet mosógépbe az a bugyi; nem egyszerűbb kibírni a levétel 2-3 másodpercét? :U Mondjuk nem zárom ki, hogy talán valaki külön erre izgul. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) ttt válasza Fred23 (#14) üzenetére


ttt
senior tag

Ilyen ez a sóbiznic ;] ;] ;]

(#16) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Szerintem a Buta telefon édesapám volt. :DD

(#17) Vektast


Vektast
aktív tag

XDDDDDDDD epic!! 👌

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#18) Matada2.3 válasza vitaro (#7) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez fantasztikus :D

Finn the human

(#19) #07538176


#07538176
törölt tag

Most találtam meg a cikket...sikerült egy jót röhögnöm. :DDD A Minionos vibrátor nálam mindent vitt, de a Huawei beledugós is jó. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.