Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A kijelző mért értékei hiányoznak a táblázatból.

A HTC-t trónfosztották giga alsókáva kategóriában. :D Amit meg nem értek :egy strapatelefonban kb a legfontosabb az lenne, hogy erős fényben is jól látható legyen a kijelzője. Na ez sosem jön össze az Evolveonak. 60 ezerért 1 giga RAM meg már-már a pofátlanság határát súrolja.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) Fejvadi válasza Csapoati (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azért strapatelefon ez, mert ha használod, méri, mennyire bírod a strapát. :)

(#3) Obyboy


Obyboy
addikt

Ez nem sok semmi lett... :U

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) AliceWake válasza Csapoati (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen, most pótoltam az értékeket :R (Érdemes ránézni ;))

Non omnis moriar.

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Szeretem az ilyen telókat, de ez nem győzött meg!

(#6) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ez a vacak semmire sem jó, max telefonhajigálós vb-n lehetne vele sikeresen résztvenni, mivel bírja a strapát és többször el lehetne dobni...

(#7) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Már ott be akartam zárni, hogy a hardveres gombok mellett ott van szoftveresen is a cucc, de azért végigzongoráztam, az 1 GB RAM-nál kattant még egyet a relé a fejemben, hogy zárd már be te idióta, de azért csak elértem az összegzésig, végig azzal a gondolattal, hogy "meh..."

(#8) Csapoati válasza AliceWake (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

20302 Kelvin, atyaúristen! Mondjuk a 205 nit fényerő is igencsak citromdíjas. Egy igazi hulladék sajnos ez a kijelző. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) szupermacs


szupermacs
veterán

Ezt még valaki 2016-ban megveszi? :Y

(#10) .mf


.mf
veterán

Eh...
Pedig kéne egy strapa-okostelefon terepezéshez, az előző telefonom már kezd kora miatt köhögni, bár egy elég nagy (100+-szal landoltam) és több kisebb esést már átvészelt; az előző is motorozásban ment tönkre, azóta alapkövetelmény nálam a vízállóság és valamennyi strapabírás. Gondolom rengetegen lennének így, még csak nem motorosok és hegyibringások között is. De ez? Ilyen kijelzővel? Nem csak a felbontás, hanem még inkább a fényerő, pont egy strapa-telefonnál fájó... A hw is, bár egy ilyen géppel szemben elnézőbb az ember, de mégiscsak 2014-es speckók...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) Storms


Storms
őstag

Videófelvétel HD 1280x7204
Kis elírás a specifikációnál :)

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12) Dominó85 válasza AliceWake (#4) üzenetére


Dominó85
veterán

Azok az értékek, te jó ég. :Y
660:1 kontraszt arány és 200+nit fényerő? :C

* Péter - 06302461862 *

(#13) Hallosz


Hallosz
senior tag

Szerintem úgy strapa, hogy oda adja az ember az ovis gyereknek játszani. Nényányszor elejti, kicsit megrágja, rajzol vele a homokozóba.
Nagyjából erre való. :R

Mert lakni, muszáj.

(#14) citkar


citkar
addikt

Hát kicsit sokallom az árát, 60 ezerért én egy BV6000-t rendeltem, amit épp ma kaptam kézhez.

(#15) Szilofon


Szilofon
tag

Sajnos,ez egy semmilyen és drága telefon.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#16) #79335424


#79335424
törölt tag

Mi értelme ilyen eladhatatlan, drága szart tervezni, gyártani? Mi lehet a háttérben? Pénzmosás?

(#17) RaveForce válasza #79335424 (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

WoW, mostmár értem a hTC működését :Y köszi :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) Obyboy válasza RaveForce (#17) üzenetére


Obyboy
addikt

+1 ;]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#19) Jakuu


Jakuu
őstag

AliceWake azert ezen az aron is van aternativa sot olcsobban.
Blackview BV6000 kicsit olcsobb es messze jobb hardverelemekkel rendelkezik.
A kistestvere a BV6000S pedig 40 ezerert megveheto a Tinydeal vagy hasonlo warehousekban, szinten jobb kondiciokkal
Na errol csinalhatnal egy osszehasonlito tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#20) citkar válasza Jakuu (#19) üzenetére


citkar
addikt

Az a BV6000 elég jó, pár napja kaptam kézhez, ismerősnek rendeltem, eddig nagyon elégedett vele, és 60-ból kijött kb.

[ Szerkesztve ]

(#21) Mr.Silkó válasza Csapoati (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

HTC - gonosz! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.