Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) cskamacska válasza Stauffenberg (#35) üzenetére


cskamacska
addikt

Én speciel olyanra gondoltam, mint 2002 végén az egyébként 45k környékén mozgó Siemens C55-öt az egyik legolcsóbb előfizetéssel és 2 év hűséggel 20k-ért el lehetett hozni, a csúcskat Nokia 7650 árát 5k körüli csomagnál már harmadolták, vagy akár 2012 végén karácsonyi zakcióban Sony Xperia U telefont szintén 3000 forintos havidíjra vállalt 2 év hűséggel 50-60k helyett 20000 forintért el lehetett hozni, mínusz beváltott hűségpontok, lehetett abból 15k is. :)

Most egy 60 ezer forintos készülékre akár 10000 forint kedvezményt is adnak. :DDD
Sajnos az, hogy a felértékelt(ugye 2010-ben a csúcskat kijött 100-120 ezer forintból is, most már inkább 200-250-300k-t kérnének érte, jah kérem a zinfláció, a dollár, meg a begyűrűzés :U ;] ) 200k-s készülékre akár 25% kedvezményt is bevállalnak adott esetben(és itt érdemes megjegyezni hogy 7500 forintos előfizetésnél még mindig 140k az ára) megközelítve a bekerülési árat, az engem sajnos nem vigasztal. :(

Mint hogy az sem, hogy előfizetni már gyakorlatilag nem éri meg. 2005-ös másodperc alapról és 30 forintos percdíjaktól eljutottunk mára a perc alapú számlázásig és a 35-40 forintos percdíjakig, úgy, hogy azonos hálózatot használva egyes branded resellerek, mint a Lidl-blue mobile, simán jobb árakat kínálnak.. kártyásan. :o Meg a flották, és a céges előfizetések, melyek romlásba döntik szegény szolgáltatókat. Gyorsan, szervezzünk nekik gyűjtést, hogy a kieső profit helyett megtámoga.. oh wait, halandó előfizetők évek óta ezt teszik. :DDD

Ha valaki nekem ilyet jósol 10 éve, hát erősen kiröhögöm, most meg ez a magyar rögvalóság. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.