Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

= ZTE Crescent??

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Blyan


Blyan
félisten

800 MHz-es ARM11 processzort

Pfff, legalább nem T hanem A jelú 7227-et tennék bele.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3) tjb007 válasza Blyan (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gondolom olyat addig nem vesznek míg el nem fogy a hegyekben álló "sima" ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) Jassz válasza Blyan (#2) üzenetére


Jassz
tag

Még így is lesz itt vagy száz hozzászólás, hogyaszongya jó ez mit akarsz te ennél jobb telefont te sznob-galaxys-szifonos hiszen ez az árértékbajnok és különben is húmekkorajótelefonennyiért...

(#5) Domxc


Domxc
senior tag

Szvsz szép lett. A pénzét meg minden ZTE megéri.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#6) Blyan válasza tjb007 (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Pedig az sem egy vágtázó gép, de nyersszámítást tekintve bő 2x erősebb - + a frissített utasításkészlet.

Limpack 20MFlops és a gagyi Quadrant is 1200-1350-es értékkel végez.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

ZTE jól/nemjól csinálod?, jó ez, jöhet :) ( amúgy tényleg teli lesz ez is ,mint a Skate-nél, hogy így úgy amúgy :D )

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Fura, de mintha egy az egyben a SE Neo lenne ez a készülék!

De tényleg

[ Szerkesztve ]

(#9) manoarc válasza gekkoXT (#8) üzenetére


manoarc
senior tag

jaja tényleg Sony koppintás :)

{。^◕‿◕^。}

(#10) inferno88


inferno88
őstag

A belső már a jól megszokott zte spec.,de a külső...szerintem is SE-re hajaz és állatira tetszik.

Semper fi!

(#11) Domxc válasza gekkoXT (#8) üzenetére


Domxc
senior tag

Apple-Samsung
Sony-ZTE

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#12) RootRulez


RootRulez
félisten

Az mán szar nem lehet, amit másolnak... :D

═════════════════════════════════════════

(#13) Rotate


Rotate
veterán

tehát ez egy Skate kisebb kijelzővel... remek...
más értelmezésben: ez egy Blade húzott procival... root után bárki Blade S-et csinálhat a Bladjéből :D

vicc ez a proci :D

(#14) kelzsoca válasza Blyan (#2) üzenetére


kelzsoca
félisten

Legalább már van előrelépés :DDD

(#13) Rotate

Nem egészen, de mind1 :)

A Blade-ben MSM7227 van, ami 600 MHz pörög, és csak nagyon ritka esetben lehet azt 800 MHz-re húzni, ebben pedig MSM7227T (T=Turbo) processzor kerül, ami alapon 800 MHz megy, és húzással 1GHz-re piszkálható.

Persze ettől még ARMv6 :( de egy picivel azért erősebb, mint a sima MSM7227 verzió.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#15) Blyan válasza kelzsoca (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Nana, amit írtam az nem az új ZTE-re vonatkozik, hanem a MSM7227A-ra, ami armv7-es Cortex A5 alapú SoC.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) kelzsoca válasza Blyan (#15) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tudom hogy mit mondtál, én meg azt mondom hogy legalább már nem a sima MSM7227 kerül bele, hanem ennek egy erősebb variánsa, persze ha azt pakolnák bele amit írtál..... na majd egyszer :D

https://vertigostore.eu

(#17) Rotate válasza kelzsoca (#14) üzenetére


Rotate
veterán

én azt hittem a T úgy készül, hogy húzzák a 600-at 800-ra és kész...

(#18) tjb007 válasza Rotate (#17) üzenetére


tjb007
nagyúr

Úgy is készül.

(#19) kelzsoca válasza tjb007 (#18) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem.

https://vertigostore.eu

(#20) tjb007 válasza kelzsoca (#19) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor hogyan ?
A processzormag ugyanaz, csíkszélesség ugyanaz stb.

(#21) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

elég legyen már a blade klónokból... kedves zte, ideje lenne 1 új készüléket piacra dobni, korhű belsővel... :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#22) B1T3 válasza gekkoXT (#8) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem első pillantásra egy Nokia X6 is beugrott, de ez sem áll távol tőle. :)

(#23) Graphics válasza Rotate (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Így készül a T nyilvánvalóan, de a Skate-be és a Blade S-be is az a kihozatal kerül ,ami bírja szuflát, gondolom ezek gyártástechnológiából következően jönnek elő. Lehet csak okoskodás volt ,de én így gondolom :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) B1T3 válasza tjb007 (#20) üzenetére


B1T3
addikt

Nem tudom pontosan, de a T végződésű változatnak tudomásom szerint eleve 800 MHz az órajele, és ez 1 Ghz-ig húzható (míg a sima 600 MHz 800 MHz-ig húzhatósággal).

(#25) tjb007 válasza B1T3 (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez nem gyártásbeli/felépítésbeli különbség.
A processzormag ugyanaz mindkettőben, hogy hogyan lövik be az órajeleket az már egy másik dolog.

(#26) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Nálam 864 MHz-en is tud menni a sima 7227-es. :D

[ Szerkesztve ]

(#27) Ricardo válasza Rotate (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért szívesen megnéznék egy házilag bepakolt led villanót :DDD

Kiskaktusz:" elég legyen már a blade klónokból... kedves zte, ideje lenne 1 új készüléket piacra dobni, korhű belsővel."

Akad ilyen, csak nem ide készült :(

[ Szerkesztve ]

(#28) kiskaktusz válasza Ricardo (#27) üzenetére


kiskaktusz
addikt

ez már jobban hangzik, de ide jöjjön.. nem érdekel, hogy másutt mit dobnak piacra. azzal én nem leszek boldogabb. nem mintha gondolkodtam volna eddig ZTE készüléken, de egy ilyen belsőn már elgondolkdonék...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29) devast válasza Ricardo (#27) üzenetére


devast
addikt

aza warp határozottan tetszik :)

(#30) dokee78 válasza gekkoXT (#8) üzenetére


dokee78
félisten

Inkább Nokia 500 :K

(#31) dipeti


dipeti
senior tag

Húzd fel 800-ról 1 Ghz-re, flash attól még nem lesz. :U Ha 40 ezer alatt lesz elgondolkodtató lehet.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#32) Ace owner válasza kiskaktusz (#21) üzenetére


Ace owner
addikt

Ez igaz Galaxy sorozatra is..

Galaxy Fold 4

(#33) kiskaktusz válasza Ace owner (#32) üzenetére


kiskaktusz
addikt

így van...

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#34) ducsidu


ducsidu
senior tag

Ez egy kicsi ZTE Skate... Így nem sok értelmét látom ennek a telefonnak :/

(#35) barnam_ válasza dipeti (#31) üzenetére


barnam_
nagyúr

A 10.2-es tört flash megy Blade-n is. Csak 600 Mhz kicsit karcsú hozzá... 1Ghz-en már azért jobb lenne.

(#36) Depression válasza Jassz (#4) üzenetére


Depression
veterán

:W és tiéd volt az első.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#37) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ezt [moderálva] komolyan nem unják még? Kezd frusztrálóvá válni... :U

[ Módosította: 7 ]

(#38) tjb007 válasza kolosanyi (#37) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vigyázz a szádra! :(((

;]

(#39) kolosanyi válasza tjb007 (#38) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bocs, de ez a véleményem erről a hardverről így 2011 végén. A szóhasználatért elnézést.

(#40) Rotate válasza Ricardo (#27) üzenetére


Rotate
veterán

igen, utólag azt is észrevettem :D

(#41) Jadro válasza ducsidu (#34) üzenetére


Jadro
veterán

Van akinek bőven jó a kisebb kijelző és már meg is van a célcsoport. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#42) tjb007 válasza kolosanyi (#39) üzenetére


tjb007
nagyúr

A jobbszélen lévő smilye -ig már nem jutottál el, mi ? ;]

(#43) kolosanyi válasza tjb007 (#42) üzenetére


kolosanyi
veterán

Naná, hogy nem. :DD Nem baj, a szóhasználat akkor se volt helyénvaló a fórumon. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) taxy


taxy
csendes tag

Szívesen leosztanék 1-2 sallert annak, aki ilyen irgalmatlan mennyiséget legyártott a 7227-ből. 2012-ben (a forgalom nagy része valszeg jövőre realizálódik), ebben a kategóriában szerintem illene 1 Ghz-es Snapdragont adni. Persze az árba biztosan az is belejátszik, hogy ebből jelentős a túlkínálat, ezért olcsó, de egy éve ugyan ennyi volt szinte ugyan ez.
A Blade zseniális volt 1 éve ezen az áron (nekem is az van), de ez annyival többet nem ad, mint amit 1 év fejlődése indokolna.

(#45) pista59 válasza taxy (#44) üzenetére


pista59
senior tag

Így van, de legalább jó olcsó: kártyás csomagban is 100 angol font alatti áron kapható.
A skate is olcsóbb lett itt, mint várták.

A győztes féreg irtó baktérium

(#46) taxy válasza pista59 (#45) üzenetére


taxy
csendes tag

A blade (vagyis az SF) egy éve szintén 99 font volt az orange-nál. Ez tök jó, hogy most ez is annyi, de nem látom azt az előrelépést, mit a technológiai fejlődés indokolna. A Galaxy S-nek fél éven belül bemutatták a kétmagos utódját, ezen meg 1 év után húztak 200 Mhz-et.

(#47) Jadro válasza taxy (#46) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem nem is a nagy fejlődés a cél. Ne felejtsd el, ez nem a csúcskategória. Inkább ráncfelvarrásként fogd fel. Igény az van erre a kategóriára/telefonra. Akinek ez nem elég, van miből választani feljebb.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#48) Ricardo válasza taxy (#46) üzenetére


Ricardo
félisten

Plusz kapott villanót és egy két apróságot.
"A Galaxy S-nek fél éven belül bemutatták a kétmagos utódját, ezen meg 1 év után húztak 200 Mhz-et."
1.Legyen az inkább egy év.
2. Mint ahogy írták nem az a kategória
3. Rossz a hasonlat
Itt ez nem az utód mint ahogy asima SGS SGS2 esetében hanem egy ráncfelvarrás (ahogy Jadro is írta), így inkább a SGS VS SGS plus a jó hasonlat.
A Galaxy S Plus mennyivel a sima után jelent meg? mennyit változtattak rajta a simához képest?

ZTE Warp

Azt nem tudom hogy ez a Skate felturbózott változata, vagy várható gsm verzió is ebből, de hamarosan kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#49) Graphics válasza taxy (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak mivel a ZTE-nek nem a mobilgyártás a nagyon fő profilja, lehet nincs kedve rizikózni, lehet kiadna egy nagyobb procis valamit, de abban is lenne kukacoskodás, mint az Almákban, vagy akár ezekben is,szóval, érthetően (túl) óvatosak a kínaiak.

Amúgy meg aki telefonál, annak nem az számít micsoda hűűűű de brutál processzor van a múanyag/"fém" dobozban, lásd bizonyos korosztály, akinek csak annyi a kérdése," jobb mint a mostani 400 pár MHz-es Nokiám?", persze, hogy jobb :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) kolosanyi válasza Graphics (#49) üzenetére


kolosanyi
veterán

De itt nem a MHz-en van a hangsúly, hanem azon, hogy ez a vas a droidhoz nem elég. Használhatatlanul lassú lesz, szét fogja magát laggolni és csak megutálja a user az egész rendszert. Az, hogy neked most Tegra 2-es cuccod van, vagy pedig OMAP 4430-asod az tök mindegy, csak epénisz a nagyobb benchmark pontszám. Viszont tetszik vagy nem, a droid zökkenőmentes működéséhez kell az ARMv7 800 MHz-en legalább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.