Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boci_83

    őstag

    Nagyon jó irás! Köszönöm szépen! :R Átjött az érzés.

    Felidézte bennem is gyerekkori élményeimet! :R Apám céges simsonja, majd saját Simson Enduróm, 10-14 éves betyárkodások, kicsit később Etz150, szinte kiköpésre igy nézett ki mint a hozzászólásokban linkelt piros etkó, (elérzékenyültem rendesen, imádtam azt a motrot, egyszer adta meg magát a fesz szabályzóm, de mindenhova elvitt, és hazahozott, de széthajtottam, és a gyujtással is volt valami gond, ezért eladtam. 2 hát múlva robbátörték :( ) kicsit később öcsém Aprilia Pegazója (blokk ugyan az mint a cikk irója motorjában, valóban, ha nyit a power akkor nagyot mutat) amit elég sokat használtam én is, közben néhány babetta, egy két robogó.

    Azt hiszem nagyon jó gyermek korom volt. Akik városban 4 fal között nőttek fel, játszótér nélkül, és kimaradt ez, nem tudják mit veszítettek. Haverokkal simsonnal 3an-4en, órákon át körözni 5-6-10 utcában 13 évesen, kis falukban jogosítvány nélkül, vagy a határban bandázni felejthetetlen élmény. :C Kicsit később első jogsival(A1) szakközép iskolába motorral menni, nagyon jó!
    Most egy Fzr 1000 exupom van, igazából nem rendszeresen motorozom, de néha elkap a gépszíj és meg kell rángatni a szarvát, nem lehet vele lassan menni. Más világ.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés