Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) catroot válasza Assdak (#350) üzenetére


catroot
veterán

Tán csak nem még mindig az a 100+n-es lista? :( ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#352) chabusch válasza zord01 (#329) üzenetére


chabusch
tag

+1 a véleményre, további hiányzó ficsőrök:

- nem lehet a kontaktokhoz szabadon felvenni adatokat;
- nem lehet a kontaktokhoz fényképet rendelni! Csak akkor kap fényképet a kontakt, ha az MS account-ot összekapcsolom mondjuk a facebook-kal, stb.

BTW a W8 nagyon jó OS lett a gyorsaságát és megbízhatóságát tekintve. A Metro felület is tök szép, meg minden, de nem érdekel, mert annyira nem hasznos, mint amennyire nyomják. A PC-n az első dolgom volt annak elintézése, hogy desktop-ra bootoljon a rendszer és visszahozzam a régi start menüt, mert a Metro start menüből programok 90%-a úgyis a desktop-on nyílik meg.

(#353) osszaki


osszaki
tag

Ezen videó tanulsága szerint van EQ:

Lumia 920 - EQ - 3:48-tól

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#354) Воланд válasza chabusch (#352) üzenetére


Воланд
titán

"nem lehet a kontaktokhoz fényképet rendelni!"

de lehet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#355) Воланд válasza osszaki (#353) üzenetére


Воланд
titán

ami csak a nokia music alkalmazasban erheto el. ettol fuggetlenul az eq az pont olyan, hogy barmelyik gyarto beletehetne, hogy ha akarna.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#356) catroot válasza chabusch (#352) üzenetére


catroot
veterán

- nem lehet a kontaktokhoz szabadon felvenni adatokat;

Itt mire gondolsz?

@

Hinnye, a videóban ez az arc eléggé szét van csúszva... ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#357) Assdak válasza chabusch (#352) üzenetére


Assdak
őstag

- nem lehet a kontaktokhoz szabadon felvenni adatokat; - Ezt megint nem teljesen értem. Minden adatot szabadon viszel fel. Azt irsz be amit akarsz.
- nem lehet a kontaktokhoz fényképet rendelni! Csak akkor kap fényképet a kontakt, ha az MS account-ot összekapcsolom mondjuk a facebook-kal - Ezt viszont nem néztem még

(#358) Tigerclaw válasza osszaki (#353) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem semmi egy figura. :DDD

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#359) Misály válasza Tigerclaw (#358) üzenetére


Misály
addikt

Ezzel a hanghordozassal barmelyik hipstert meggyozi.:DDD

(#360) chabusch válasza Воланд (#354) üzenetére


chabusch
tag

Kérlek, akkor írd meg, hogy hogyan. A People részben a képre (illetve a helyére) klikkelve nem jön fel semmi, jobb klikkel sem csinál semmit, nem hoz fel menüt, hogy kép hozzáadása, vagy hasonló.

Ha az "egyéb" részben próbálok hozzáadni képet, akkor ott sem lehetséges, mert csak olyan adatok felvétele megengedett, mint születésnap, pozíció, évforduló, stb.

Ellenben azoknál a kontaktjaimnál van kép, akiknek van skype profiluk és összekapcsolásra kerültek a sima kontaktjaimmal.

(#361) Blyan válasza osszaki (#353) üzenetére


Blyan
félisten

A csávó eléggé le van nyűgözve, vagy tényleg ennyire jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#362) chabusch válasza Assdak (#357) üzenetére


chabusch
tag

Pl. a telefonszámok esetében csak az alábbi lehetőségek közül lehet választani: Mobil, Mobil 2, Otthoni, Otthoni 2, Munka, Munka 2, Egyéb, Céges, Pager, Munkahelyi fax, Otthoni fax. Az nem lehetséges, hogy a telefonszám kategóriáját szabadon megváltoztassam, pl. beírjam, hogy Központi szám, SMS, Hibabejelentés, stb. Mint egységsugarú júzer, nekem a rugalmasság fontos lenne, mert rosszul vagyok attól, hogy a kontakt megjegyzésben kell megírnom, hogy a Work a központi, a Work2 a közvetlen szám, az Other meg a hibabejelentés száma, stb.

(#363) Blyan válasza chabusch (#360) üzenetére


Blyan
félisten

NE csináld már... :) Contacts, edit, és a képre (vagy annak helyére kattintva) lehet változtatni - nem így volt anno?

Add a picture to a contact
[link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#364) Воланд válasza chabusch (#360) üzenetére


Воланд
titán

aztan megnyilik a pictures hub es olyan kepet adsz hozza, amit akarsz (skydrive, telefon, de akar keszithetsz ujat is).

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#365) Blyan válasza Воланд (#364) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor jól emlékeztem. :D

(#366) chabusch
Tisztázzuk má' egy kicsit, mert nem értem: Min nem megy?

(#367) woland_y2k

Hát ja. :D Bár nagyon vártam a mostani bejelentést, és még mindig hiszem, hogy jó lehet a WP8, de eléggé lehangolt az egész. :((

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#366) chabusch válasza Blyan (#363) üzenetére


chabusch
tag

Akkor valószínűleg bétabaj lehet, mert a W8-on nem megy, sem az online Outlook profilomban.

(#367) Воланд válasza Blyan (#365) üzenetére


Воланд
titán

meg nem mosta ki teljesen a fejedet az alma. :DDD

szerk.: ajaj, most meg kiderul, hogy a win8-rol volt szo, nem a wp-rol? :W :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#368) chabusch válasza Воланд (#367) üzenetére


chabusch
tag

Igen, valóban nem voltam egyértelmű, elnézést (meló közben másfél hónapos gyerek okozta kialvatlanság mellett). A W8 People része, az online Outlook People és a WP8 People része ugyanaz a felhő alapú cucc. A kontakt szerkeszthetősége a W8-ban és az online Outlook-ban igencsak korlátos, ahogy leírtam, pl. nem lehet képet adni a kontakthoz, és a közös háttér miatt feltételeztem, hogy akkor a telefonon sem. A leírások szerint ezt a telefonon mégis meg lehet oldani, de akkor is gáz, hogy a kényelmesebb szerkesztést lehetővé tevő asztali felületeken nem.

(#369) Misály válasza chabusch (#368) üzenetére


Misály
addikt

Grat a gyerekhez.

(#370) blade zte


blade zte
őstag

Enyhén ilyen kínai eladós érzésem van: "legjobb,legokosabb,ócó" , közben árához képest nem is emelkedik majd ki annyira.

WOW megújult csempék, ezt nevezem. Androidon már rég van mindenféle widget, és letölthetö launcher, hogy ne eröltessenek rád mindent mint itt.
Lesz rá népszerü játék most köpöm ki a fogsorom milyen meglepetés! :DDD :O :Y
Adatmegfigyelö-alkalmazás. Mert ilyen eddig nem volt :U . Én speciel amikor wifi lenne, mindig átváltanék, nem csak az egyenlegem vége felé. Wifi melett is pénzes net, mig le nem merül váóó! Data-sense? Operárol sohasem halottak még esküszöm.
Mmm people hub. Látom facebook az számukra nosense, nehogy véletlen bekerüljön a nagyobb tudása ellenére is.
WOW megosztható fotók! Mert ilyen biztos nincs máshol.
"a Microsoft vezérigazgatója röviden összefoglalja az egyes mobilok (Nokia Lumia 920, Samsung Ativ S, Windows Phone 8X by HTC) újdonságait; újdonság ismét nem hangzott el." :DDD

(Elöbbi leírásaimat annyira ne vegyétek komolyan :)) )

Oppo find 7 astro black

(#371) Misály válasza blade zte (#370) üzenetére


Misály
addikt

Nev kotelez.

(#372) Воланд válasza blade zte (#370) üzenetére


Воланд
titán

"Én speciel amikor wifi lenne, mindig átváltanék"

ha van ismert wifi halozat a kozelben, akkor feloldott kepernyonel es bekapcsolt wifi-nel automatikusan csatlakozik.

"Mmm people hub. Látom facebook az számukra nosense, nehogy véletlen bekerüljön a nagyobb tudása ellenére is."

ne zavarjon, hogy a people hubba (is) integralva van a facebook (is).

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#373) blade zte válasza Воланд (#372) üzenetére


blade zte
őstag

Csak nem pont így jött le, mert olyasmit mondtak, hogy az egyenleg végén igazodik méginkább.

A people hubrol meg ezt nem tudtam. De androidon biztos van már ilyen is.

Oppo find 7 astro black

(#374) Воланд válasza blade zte (#373) üzenetére


Воланд
titán

"De androidon biztos van már ilyen is."

biztos, en nem tudom. te talan igen, mivel annyira ertesz hozza es gondolom azt hasznalsz. :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#375) Rolly válasza blade zte (#370) üzenetére


Rolly
veterán

elnézésedet kérem de amit írtál azt nem tudom figyelmen kívül hagyni:
- widget <> 'csempe' (live tile): itt a programozó általá meghatározott infók jelennek meg és ezek az infók formába kötve vannak, nem minden graifkához nem értő designer által létrehozott furcsa szerzet. Van eg metro (modern ui) irányelv ami miatt nem gagyi widgetes lesz a cucc hanem egységes... 1-1 csempének már 3 mérete lesz nem csak egy mint egy widgetnél ...
- alapból wifit használ ha el tudja érni, ha nincs wifi akkor használ netet, de már 7.5-ben is le lehett tiltani, hogy ne másszon fel 3g-re ha nem akarod ... Amiben új ez az adatforgalom figyelés az az, hogy ha neked van 500 megád és elértél már 450 megára (20-án a hónapban), akkor pl program frissítést és egyébb funkciókat majd nem enged a 3g-n forgalmazni csak ha wifire kerültél. Gondolom az sdkban is van / lesz a netes forgalomra valami fontosság (prioritás), ami alapján a telefon tudja külső programoknál is állítani ezt
- ez a facebook nosense-en jót röhögtem. 1. van facebook app, 2 felesleges mert people hub szinten bele van integrálva ... bármelyik facebookos kontaktodnak tudsz írni facebook-on is akár.

szóval igen sok olyan funkció van a wp-ben már a 7-esben is ami megkíméli a pénztárcádat a felesleges telefonálgatástól (ami persze a mobilszolgáltatóknak nem tetszik) ...

(#376) catroot válasza Воланд (#374) üzenetére


catroot
veterán

Én úgy tudom, hogy az android alapból nem is támogatja az FB-fiók szinkronját, szóval app kell hozzá, hogy legalább a névjegyzékben szerepeljenek.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#377) somogyib válasza blade zte (#370) üzenetére


somogyib
őstag

"Androidon már rég van mindenféle widget, és letölthetö launcher, hogy ne eröltessenek rád mindent mint itt"

Ha ennyire nem tetszik Te se erőltesd magadra a Win8-at. :) Amiket leírsz azok meg majd változnak (javulnak/romlanak) idővel.

Egy 3 napos rendszer nem lehet tökéletes (pláne az MS-nél :) )

(#378) RaveForce válasza blade zte (#373) üzenetére


RaveForce
veterán

maradjunk annyiban, h már a wp7-be is annyira integrálva volt a facebook, amit az android talán mostanában ért el...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#379) catroot válasza RaveForce (#378) üzenetére


catroot
veterán

Mert mi változott a 4.1/4.2-ben?

Én anno a 2.3-ig jutottam, azért vagyok ilyen világtalan :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#380) HuMarc válasza catroot (#379) üzenetére


HuMarc
addikt

Ezt ajánlom figyelmedbe ;)

(#381) catroot válasza HuMarc (#380) üzenetére


catroot
veterán

Köszöntem! :R

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#382) crey válasza blade zte (#370) üzenetére


crey
MODERÁTOR

És az a legszörnyűbb, hogy te is a leghangosabbak egyike vagy, és majd az összes ismerősödnek jól megmondod a tutit, hogy miért is fos a WP (akkor is pont ennyire leszel felkészült szakmailag).

Gratulálok... :(

Nothing to do here...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#383) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

De a WP 7.8-ról még mindíg nincs hír:(

(#384) Glenda


Glenda
addikt

Van SDK, csak nagyon lassú az MSDN szerver most :p

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#385) Sofian válasza RaveForce (#378) üzenetére


Sofian
őstag

Nana.. azért ne túlozzunk..

Androidon ha felrakod a Facebook appot akkor az mindenhova beépül és már a wp7 előtt is gazdagabb funkcionalitással rendelkezett... (más kérdés hogy a minősége nem a legjobb) Ezt annak köszönheti hogy a facebook fejlesztői nem voltak korlátozva, szabadon megcsinálhatták idióta korlátozások nélkül.

WP7 pl egyáltalán nem kezeli a csoportos fb chat beszélgetéseket... Ez minden hol máshol már nagyon rég óta alap.

(#386) RaveForce válasza Sofian (#385) üzenetére


RaveForce
veterán

ha felrakod

kösziii :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#387) fatal` válasza RaveForce (#386) üzenetére


fatal`
titán

Gondolom bonyolult az installra nyomni a storeban.

Viszont a legtöbb telón ugyanúgy gyárilag elő van telepítve és még ezen felül is szokott fb integráció lenni (lásd sony facebook inside xperia pl.).

(#388) osszaki


osszaki
tag

Phonedog-os taperolás :)

HTC Windows Phone 8

Samsung ATIV S

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#389) Barthezz2 válasza osszaki (#388) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jól darál a csávó a videóban :DDD

Ebben a színben nem is annyira rossz az a HTC, de még mindig az Ativ S viszi a prímet nálam.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#390) catroot válasza Barthezz2 (#389) üzenetére


catroot
veterán

A HTC-t nézve most így a csempém színét átállítottam (vagyis vissza, mert anno több, mint félévig úgy használtam) barnára. Megy a nosztalgia :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#391) RaveForce válasza catroot (#390) üzenetére


RaveForce
veterán

én akkor leszek megzuhanva, ha nem törik fel nagyon gyorsan a wp8at, és nem használhatom a megszokott fekete háttér fekete csempéimet :O

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#392) Gabó75 válasza RaveForce (#386) üzenetére


Gabó75
senior tag

A legtöbb gyári romban benne van a Facebook szinkronizáció. Nem kell hozzá alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#393) catroot válasza RaveForce (#391) üzenetére


catroot
veterán

Én toltam úgy, nekem bejött ;]

De aztán maradtam a gyári színeknél.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#394) Blyan válasza Barthezz2 (#389) üzenetére


Blyan
félisten

Azt leszámítva hogy Samsung. Engem hihetetlenül elidegenít a márka. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#395) RaveForce válasza Blyan (#394) üzenetére


RaveForce
veterán

ezilyen multi ellenesség vagy mi? :DDD bár megértem, én anno Schumacher utáltam, akkoriban amikor sorra nyerte a VB címeket, ő volt a legjobb...de én mégis Montoyának szurkoltam :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#396) Barthezz2 válasza Blyan (#394) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na jó, azért csak annyit írtam, hogy Ativ S.. A samsung nekem se a szívem csücske, de ha a többiek nem bírtak normális kinézetet összehozni..

Everybody lies.

(#397) Misály válasza Barthezz2 (#396) üzenetére


Misály
addikt

Ízlések és pofonok, nézz meg egy fekete 920-ast.

(#398) attila8812


attila8812
csendes tag

wp 7.8 ?.... engem mocskos módon bosszant a semmi amit erről tudok

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#399) engusz válasza attila8812 (#398) üzenetére


engusz
veterán

A Nokia már ígéretet tett egy twitter bejegyzésben, hogy hamarosan lesz róla infó. Szerintem pár nap, legfeljebb 1-2 hét és tudni fogunk mindent

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#400) szilikrisz válasza engusz (#399) üzenetére


szilikrisz
csendes tag

Úgy legyen...! Eddig valamiért nagyon le lettek sajnálva a jelenlegi 7.5 felhasználók. :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.