Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misály


Misály
addikt

Vegre nem helyszini riport!

(#2) dr. Kind válasza Misály (#1) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

:K

(#3) Воланд


Воланд
titán

"Londonban is tartanak egy rendezvényt"

nem csak ott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) BDave


BDave
őstag

Váó, már vártam! :) Kíváncsi vagyok, mennyire lesz nagyszabású :)

Remek ötlet amúgy amit itt a Mobilarenás srácok csinálnak, tisztelet és köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

(#5) epityesz


epityesz
aktív tag

Hihi már alig várom:)

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#6) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nagyon várós. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7) ESP23


ESP23
senior tag

Nagyon remélem hogy a WP 7.8-ról is mondanak valamit. :DD

(#8) gzbotii válasza ESP23 (#7) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat ha mondanak is valamit, amig eler hozzank addig meg varni kell...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) amanoba


amanoba
őstag

wáó nagykirályság, jó ötlet az élő tv-kommentár! :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

biztosan béna lesz a wp8.

(#11) #16820480 válasza gzbotii (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem az lenne a wp lényege, hogy a frissítéseket lényegében azonnal megkapja mindenki?

(#12) Urna


Urna
tag

A Google-ért kár, :( mondjuk nekem egy bejelentés is elég egy napra :) Szerdára akkor lehet várni a Padphone 2-t? Bog említette múlt héten, hogy lehet hogy lesz. :)

S10 + Galaxy Watch 3

(#13) Воланд válasza #16820480 (#11) üzenetére


Воланд
titán

mangonal igy volt, aztan a tango-nal mar kezdtek kicsit elcsuszni (bar talan ott sem tartott tul sokaig, mire mindenki megkapta, csak sokkal nagyobb volt a szoras).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) bok92


bok92
addikt

Hát a google konferencia érdekelt volna ma nagyon, de így sajna nem sok minden maradt.. :(

(#15) RaveForce


RaveForce
veterán

én meg pont nem leszek itthon akkor már :( namind1, pár hete volt szerencsém kiprobálni a wp8at, de azért majd felvételről mindenképpen megnézem :K

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) Mt5


Mt5
tag

kíváncsian várom, hogy mi lesz

A világ nem jó fele halad, vagy csak én nem értem???

(#17) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Remélem bejelentik, hogy a Lumia 920 a 800as testében fog megjelenni picit nagyobb kijelzővel és WP8at futtatva, na meg 20e Ft lesz függetlenül. Ja nem bocs, az majd a Nokia konferencián történik meg.

(#18) BDave válasza Trevize1987 (#17) üzenetére


BDave
őstag

(#19) Trevize1987 válasza BDave (#18) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Csak vicc volt, vágyálmaim tükröződésével.

(#20) Zol01


Zol01
tag

"az írásos cikk mellett a mai MobilarenaTV-adást is a Microsoft újdonságának szenteljük."

Várós! :C :R

(#21) attila8812


attila8812
csendes tag

háááááááááááááááát, ha a 7.8 nem jön ki a win 8 al együtt akkor részemről bekaphatják...

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#22) ParadoxonX


ParadoxonX
csendes tag

Akkor most a MAtv-nel ugy lesz, mint az Iphone 5-nel? Mert az jo lenne. Remelem youtube csatornara is feltoltik. :)

(#23) crey válasza attila8812 (#21) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pedig nem fog, úgy emlékszem a fejlesztői konferencián is arról volt szó, hogy a WP8 megjelenése után érkezhet a 7.8

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#24) Barthezz2 válasza crey (#23) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ami oltári nagy marhaság, mert nem elég, hogy jócskán megnyirbált funkcionalitást kapunk, de még várjunk is rá hónapokat.. :W

Everybody lies.

(#25) engusz válasza crey (#23) üzenetére


engusz
veterán

Igen, lesz a kettő között egy kis szünet. Ami szerintem egyrészt nekik segítség, mert egyszerre egy dologra kell koncentrálni, másrészt - ha jól rémlik - a 7.8 kapcsán volt egy kezdeményezése is a Microsoftnak: milyen funkciókat szolgáltatásokat látnál szívesen a rendszerben?

Lehet már lezárult a téma, sőt, valószínűleg le kellett, mert a fejlesztésre-tesztelésre biztosan elmegy pár hét

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#26) Zol01 válasza Barthezz2 (#24) üzenetére


Zol01
tag

Reméljük a funkcionalitást tekintve ma okosabbak leszünk! :K

(#27) Dunbar válasza engusz (#25) üzenetére


Dunbar
senior tag

Reméljük tényleg ez áll a háttérben, bár szerintem nem valószínű. Azt tudjuk, hogy megkapjuk az új főképernyőt és többre nem is nagyon számítok (de nem is várom el, pár kisebb bugtól eltekintve tökéletesen működik a rendszer).

(#28) engusz válasza Dunbar (#27) üzenetére


engusz
veterán

Jaja, szerintem sincs sok gond a rendszerrel. Elképzelhetőnek tartom, hogy a 7.8-cal orvosolnak pár hiányosságot (alap szintű dolgokat), kap néhány 8-as újdonságot, valamint szorosabbra fűződik a Nokia szoftver-kapcsolat. Tehát nem csak a 8-as rendszert használók kiváltsága lesz márkafüggetlenül elérni a térképet, navigációt, kamera kiegészítést és egyéb dolgokat

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#29) saiyajin


saiyajin
senior tag

Frankó, örülök az élő közvetítésnek! A stream-et szándékoztam nézni, de így biztos itt leszek! Kezdődjék!! :K

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#30) Lall válasza qwertyqwerty (#10) üzenetére


Lall
veterán

Te azért regisztráltál, hogy ezt minden topikban közöld vagy volt más oka is? Troll -e vagy?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#31) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Valami értelmesebb zenét is berakhattak volna amíg nem kezdődik el a közvetítés :O

[ Szerkesztve ]

(#32) Nerd


Nerd
aktív tag

Remeljuk a sracok hamarosan kezdik a kozvetitest, jobb az ha a marketing dumat ok picit atszurik... :D

Tobbi forras:
Wmpoweruser
Sracok mar bejutottak

(#33) batai15


batai15
félisten

Na akkor hadd szóljon:D
De mikor lehet nézni? nállam még semmi..

(#34) l!nk87


l!nk87
aktív tag

Húha, az utolsó pillanatokban estem haza, remélem volt értelme a kocsmázós, haveros, sörözős estémet félbehagyni :DD

(#35) Burt1793


Burt1793
veterán

Kép hang ok!

(#36) Glenda


Glenda
addikt

Akkor most kapcsoljam ki a gépem? :)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#37) batai15


batai15
félisten

Nálam melég gyenge a vétel

(#38) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Kép, hang ok

(#39) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

2 percenként 1 másodpercre jó a kép és a hang..

Everybody lies.

(#40) erahurka


erahurka
félisten

Kép hang ok.

Szerintem Elop is ott lesz :)

(#41) batai15


batai15
félisten

Mi hol tudjuk ezt megnézni? vagy csak titeket halgatunk?

(#42) HuMarc válasza batai15 (#41) üzenetére


HuMarc
addikt

ITT

(#43) saiyajin


saiyajin
senior tag

Előbb fél percre elment a kép és a hang is, de most megint jó!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#44) desigo


desigo
senior tag

Jó estét mindenkinek!

(#45) 5hat7


5hat7
tag

Ugyan lesz kék halál ? :)

[ Szerkesztve ]

Közút nem versenypálya! Versenypálya NEM közút ;)

(#46) crey válasza 5hat7 (#45) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nah, Joe! Szép dolgokat tessék bejelenteni :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#47) Burt1793


Burt1793
veterán

Szerintem nézzétek osztott képernyővel a két videót egyszerre, így nagyon élvezhető! :)

(#48) gzbotii


gzbotii
veterán

Egy kicsit lehetnel kritikusabb Bog, a WP8-al. Ja, hogy mar most is elegge az vagy :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#49) catroot válasza gzbotii (#48) üzenetére


catroot
veterán

Mire gondolsz? :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#50) Dunbar


Dunbar
senior tag

Nem így van, eddig is elérhető volt a főképernyőn frissítés külsős appoknál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.