Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nap


nap
addikt

Hiszem, ha látom.
Mondjuk a sharpnál sosem a képminőséggel volt baj...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Minden szuper és gyönyörű!
Csak az a baj, hogy kb 3 évig működik után döglődik.
Alkatrész horror árba. Ergo vehetsz ujjat.
Ahoz viszont túl drága.
Forog az alja.. ugyan már!
Ha meg valaki a hang élményre vágyik az ugy is hifivel tolja ki a hangot!

(#3) Tidus válasza nap (#1) üzenetére


Tidus
addikt

Én az életben pénzt nem adnék a Sharp-ért.
Anno 20 éve vettem 100k-ért egy hétfejes videó magnót. Jó másfél év múlva, elkezdtek lebomlani(így szó szerint) a műanyag alkatrészek. Minden műanyag alkatrésze olyan lett mint a ropi. a kazetta is bent akadt
Akkor adta mg magát teljesen amikor megemeltem, ketté törött és hullott ki a bele. Egy részét a külső lemez burkolat fogta össze.
Akkor egy év gari volt rá.

(#4) elefant válasza Tidus (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

azta. és valami speciális használatra kellett?

(#5) Tidus válasza elefant (#4) üzenetére


Tidus
addikt

Nem speciális dologra kellett, csak szerettem filmeket nézni, a VHS-hez képest minőségben.
Utána vettem egy Sony videót, az még ma is meg van, hibátlan állapotban, dobozában. Viszont a mai világban értéket nem képvisel.

(#6) Duree


Duree
veterán

Remélem maradnak Japánban, mert ennyiért Európának nem kell.

duree54

(#7) hoffman_


hoffman_
nagyúr

nem kerülnek azok hagyományosan többe, direkt körülnéztem jó pár vacakkal foglalkozó műszaki és egyéb (amúgy ijesztően elképesztő) létesítményben. a különbség minimális, ha egyáltalán van, minden második cucc annyiba kerül Tokyoban, mint itthon.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8) elefant válasza hoffman_ (#7) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

és mit csináltál Japánban? nyaraltál? Akihabarában voltál?

(#9) scope2007


scope2007
addikt

Nekünk van sharp tv itthon, hibátlanul működik, pedig vagy 6 éves

Viszont ezt negyed áron venném meg max

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10) elefant válasza Tidus (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

dehát mondjuk 100 guriga húsz éve, az igen szép kerek összegnek számított.

Mondjuk szerintem nem rossz az a Sony-se ha még megvan. Én megértelek, én is megtartottam a Plus4-et, meg a C64-et.

(#11) elefant válasza scope2007 (#9) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát ha végre tényleg elhozzák a Sharp tévéket Európába is, mint ahogy ígérték, akkor okosabbak leszünk.

(#12) tuki2200 válasza Duree (#6) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ez most melyik sharp? Mert a cikkben levő felvásárlás a tavolkeletivel történt, viszont Európába mar pár éve a sharp tv a szlovákokhoz tartozik

"A Sharp eladta európai TV és AV üzletágát
A szlovákiai UMC a névhasználati joggal együtt megkapta a Sharp lengyelországi tévégyárát is."

(#13) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

Elfogadnek egyet egy promocios ajandek gyanant!

(#14) Zanik


Zanik
addikt

Az előző TV-m szintén forgatható volt a talpán. Sose használtam ki...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#15) Duree válasza tuki2200 (#12) üzenetére


Duree
veterán

Ez most jó kérdés mert tudomásom szerint a Sharp vissza vásárolta a tévés üzletágat, de , hogy az Európai is beletartozik azt nem tudom.Lehet két féle tévé is kapható lesz nálunk?

duree54

(#16) batman777 válasza scope2007 (#9) üzenetére


batman777
aktív tag

Nekünk is 2010-es vásárlású a direkt LED-es TV készülékünk, ami hétköznap 17-23 között és hétvégén 08-23 között üzemel. 1db LED sem égett ki még belőle, működik ahogy kell. A távirányión több felirat lekopott, de még jól érintkezik, nem kellett szétszednem. A bemenetek is korrektek még mindig. Nekünk bevált, ha lesz még ilyen és nem aranyárban, akkor vennék Sharp direkt LED-es TV-t.

Üdv. :)

(#17) Cassi


Cassi
senior tag

A legtöbb elektronikai cikk olcsóbb valamivel, már csak a 8%-os áfa miatt is. Ez a készülék a prémium kategóriát célozza új panellel és extra hangrendszerrel, összehasonlítani pl. a Samsung KS8000 szériával lehet árban (még így is túl drága, nyilván nem véletlenül világelső a Samsung, és nem a Sharp).

(#18) hoffman_ válasza hoffman_ (#7) üzenetére


hoffman_
nagyúr

egy két hetes ázsiai nyaralásom volt, aminek a felét Japánban töltöttem, Tokyo, Yokohama, Kyoto, Osaka városokat érintve. Yokohamában és Tokyoban igyekeztem körülnézni ilyen téren is, voltam Akihabarában is. a számok (árak) nem döbbentettek meg, de az itt PH-n (és egyéb helyeken) szembejövő hírek, cikkek erősen átértékelésre kerültek, amik eladásokkal és mutatókkal foglalkoznak. elképesztő. egész egyszerűen elképesztő az a mennyiség, ami Ázsiában van. bármiről legyen szó :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.