Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

vásárolt 1,4 millió Tesla-részvényt, nagyjából 30 millió dollárért

eladta az összes Tesla-részvényét, 3,6 milliárd dollár értékben

Az azért elég komoly profit :K

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Tiszteletes válasza Fecogame (#1) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

És még milyen komoly nyereség.... amit, ha a világ államainak vezető tisztségviselői nem lennének az ilyen és hasonló cégek zsebében, tisztességes módon adóztatva, nem a bérből és fizetésből élők sanyargatásán lenne a sor állandó jelleggel...

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#3) -=MrLF=- válasza Fecogame (#1) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

11 év nem rossz :K +aksi eladások minden autóba

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#4) #54625216


#54625216
törölt tag

Érthető, hogy a Panasonic még időben szeparálódni szeretne, mert így kiterjesztheti a piacát a többi autógyártóra, mielőtt azok más beszállítót találnak. Mivel idővel a Tesla az aksikat is maga akarja gyártani, a Panasonicnak hosszabb távon nem éri meg csak a Tesla-ra támaszkodni.

Ami a Tesla árfolyam lufit illeti, annak semmi köze a bitcoinhoz, mert amikor az év elején megugrott az árfolyam még szó sem volt bitcoinos manőverekről.

(#5) #72042496 válasza Tiszteletes (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

A profit és a nyereség ugyanazt jelenti.

[ Szerkesztve ]

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom mivel Musk manipulacioi egyre jobban osszekotodnek a Tesla arfolyamaval, akar csak a cryptoval kapcsolatos dolgok, akar nem, a Panasonic vezetoi ugy iteltek meg, hogy ideje realizalni a nyereseget, mert egyre volatilisebb az arfolyam. Ennek gondolom semmi koze sincs a Teslaval valo kapcsolatukhoz. Az is lehet hogy epp kell valamire penz nekik. Fejlesztesre, gyarepitesre, konkurens vagy akkus startup felvasarlasra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) dabadab válasza #72042496 (#5) üzenetére


dabadab
titán

De.

DRM is theft

(#8) #72042496 válasza dabadab (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem félreolvastad az előző kommentem.

(#9) Tiszteletes válasza #72042496 (#5) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Tényleg? :))

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#10) #72042496 válasza Tiszteletes (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tényleg.

(#11) dabadab válasza #72042496 (#8) üzenetére


dabadab
titán

Meg mertem volna esküdni, hogy volt ott egy "nem" is.
Lehet, hogy vissza kellene mennem aludni még :D

DRM is theft

(#12) #54625216 válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


#54625216
törölt tag

A részvény árfolyam már Musk manipulációi előtt is volatilis volt, mivel javarészt hit alapon vásárolják vagy éppen shortolják.
Aki veszi, az egy Apple méretű (vagy annál is nagyobb) felfutásban hisz, a shortolók pedig azt hiszik, hogy Musk mögött nincs semmi, csak a hype.
Szvsz hosszú távon a hívőknek lesz igazuk, de ahhoz előbb stabilizálódnia kell az árfolyamnak, ami még legalább 10-15 év.

(#13) updog válasza Fecogame (#1) üzenetére


updog
senior tag

Jól csinálták, ha anno én is vásároltam volna 1.4 millió Tesla részvényt 30 millió dollárért, én is pont most szálltam volna ki :D ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#14) Tiszteletes válasza #72042496 (#10) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Érdemi észrevétel ezek szerint nem lesz.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#15) #72042496 válasza Tiszteletes (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az alapfogalmak fontosak, ezzel kapcsolatban az #5 érdemi észrevétel volt. Sajnálom, ha te máshogy látod.

[ Szerkesztve ]

(#16) Z10N válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


Z10N
veterán

Szerintem is ilyesmi miatt.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.