Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) poci76


poci76
aktív tag

"az így nyert tőkét befekteti a többi, 200 mm-es waferekre szabott gyárába"

Mármint 300 mm-esbe, nem?

(#2) Sutty66


Sutty66
tag

" A vállalat ezzel kiszáll a mikro-elektromechanikai rendszerek gyártásából. "
" Ezzel az arab tulajdonban lévő bérgyártó kiszáll a mikro-elektromechanikai rendszerek (MEMS) gyártásából"
" A GlobalFoundries az így nyert tőkét befekteti a többi, 200 mm-es waferekre szabott gyárába "
Mi van? Eladja, kiszáll, fejleszt, újra befektet? Jó lenne egy pár soros cikket értelmezhetőre szabni.
Ez már hasonlít!

[ Szerkesztve ]

(#3) gabor.79 válasza Sutty66 (#2) üzenetére


gabor.79
aktív tag

Nem az a probléma, hogy Abu85 évek óta képtelen megtanulni az írás és az újságírás alapjait, hanem az, hogy a főnökei számára elfogadható a teljesítménye. Két vagy három éve emiatt nem is olvasok prohardvert, mert mindig csak a nyakatekert megfogalmazásaiba és az okoskodásaiba lehetett botlani. Ha erre rámutattam, vagy tettem javaslatot, hogyan lehetne jobban, azt mindig lesöpörte az asztalról.

(#4) AxBattler válasza gabor.79 (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Két vagy három éve emiatt nem is olvasok prohardvert...
Akkor mégis hogy kerültél a cikk alá, ilyen kommenttel? ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Sutty66 válasza gabor.79 (#3) üzenetére


Sutty66
tag

Nekem nincs bajom senkivel, csak ezt kicsit soknak találtam.

(#6) feka0118


feka0118
tag

Én nem értem mi a baj a cikkel, pláne az írójával. Le van írva a lényeg, amit tudni érdemes. Én meg pont abu85 írásai miatt olvasom a prohardvert. Minkeni más, itt van még egy példa.

(#7) #17169152 válasza gabor.79 (#3) üzenetére


#17169152
törölt tag

Nem olvasol prohardvert ? de ha itt vagy és kommentelsz , akkor csak olvasol ! ha tudtál véleményt alkotni amit abu írt , akkor csak olvasod !
Kicsit lőttél magadnak ön-golt :DDD :DDD :C :C

(#8) TomMusic válasza #17169152 (#7) üzenetére


TomMusic
őstag

Jéééé csaj a PH-n! :DD
Szerk.: minden tiszteletem. :R

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#9) Tidus válasza poci76 (#1) üzenetére


Tidus
addikt

Teljesen mind egy, nem?

[ Szerkesztve ]

(#10) Bici


Bici
félisten

Azon gondolkoztam, hogy ha az AMD pl. a tsmc-vel partnerkedik a GF helyett, akkor hogy alakult volna a Bulldozer és a GCN sorsa. :U
Nyilván, nem hatalamas különbségekre gondolok.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11) Parano1d válasza Bici (#10) üzenetére


Parano1d
aktív tag

Kb ugyanígy. Az architetkúrális problémákon nem segít a gyártástechnológia sem eleget. Amúgy meg a TSMC, és a Gofo küzött eddig nem volt számottevő különbség. Kb ugyanazt tudták. Az Intel volt előttük. 1-2 évvel.

(#12) nullpoint válasza #17169152 (#7) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nem olvas prohardvert, csak iTcafét :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#13) apatyas


apatyas
Korrektor

Az ottani cikkben is van pár baklövés, de ez nem ment fel másokat, hogy csak ezt a szintet kellene elérni.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#14) Ed_007 válasza Sutty66 (#2) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Az itteni fogalmazás sokkal tömörebb - felteszem, erre van igény itt.
Benne volt minden alapinfo.
Nem tudhatjuk, mennyi időt fordíthat egy Pro-s újságíró és egy máshol dolgozó a cikkírásra - ha a Pro-n (például) ötször annyi az igényelt cikkek száma, mint máshol, akkor itt bizony kevésbé cizellált szövegek lesznek.

(#15) VIC20 válasza Ed_007 (#14) üzenetére


VIC20
őstag

Ez sem ment fel senkit. A nyelvi igénytelenség az nyelvi igénytelenség, ki kell mondani.

(#16) kakuk.tamas válasza VIC20 (#15) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Valaki csinálhatna egy "Nyelvtanhuszárok" topikot, ahol az ilyen cikkeket lehetne kivesézni. :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#17) apatyas válasza kakuk.tamas (#16) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szuperoff, neménmondtam. Lobbiztunk már a HÁZIGAZDÁk utáni korrektúrázásért, egyelőre nem sok sikerrel.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#18) Tigerclaw válasza Bici (#10) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sok választása nem volt a cégnek szerintem. Ha jól emlékszem a GF az AMD gyártásának eladásával jött létre és gondolom az alkuban benne volt, hogy az AMD náluk gyártat mindent egy meghatározott ideig.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) ElEvEn11 válasza apatyas (#17) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Közösségi szerkesztés. Nem rossz ötlet és valahol már rég működik. :K

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#20) Bici válasza Tigerclaw (#18) üzenetére


Bici
félisten

Tudom, hogy nem donthettek maskent, csak elgondolkodtam, hogy mi lett volna, ha nincs ez a megkotes. :)

(#11) Parano1d: Igazabol nem csak arra gondoltam, hogy sokkal jobbak lettek volna a termekek, hanem olyasmire is, hogy pl. hamarabb kerultek volna piacra, netan uzemelhetett-e volna picit magasabb frekin a Bulldozer azonos fogyasztassal. Persze, az sem kizart, hogy meg rosszabb lett volna a helyzet. Pont ezert erdekes tema. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) Parano1d válasza Bici (#20) üzenetére


Parano1d
aktív tag

A Bulldozerrel az volt a gond, hogy igazából már az előző generációs Phenom procikhoz képest sem volt érdemben jobb, dacára annak, hogy fejlettebb csíkszélességgel készült, és magasabb órajelen ment. Már itt látszott, hogy téves az irány, de az AMD nem engedhette meg magának azt, hogy ezt hivatalosan beismerje. (kb csődbe ment volna a cég mert a befektetők kiszálltak volna)
Nyilván az is probléma volt, hogy a Glofo, az Intel mögött kullogott. De a TSMC-vel sem lettek volna sokkal előrébb, másrészt az AMD-nek eleinte még részesedése volt a GlobalFoundries-ben, így olcsóbb volt a gyártás is. Ez a része jól meghozott döntés volt azt hiszem. A Bulldozerből kb kihozták a maximumot, amit ki lehetett. Csak kár, hogy 4 generációnak kellett megjelenni belőle mire be merték ismerni, hogy nem volt jó az irány.

(#22) HoyHoy2 válasza TomMusic (#8) üzenetére


HoyHoy2
tag

a mai világban a név már semmit sem jelent, főleg nem az interneten :DDD :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#23) TomMusic válasza HoyHoy2 (#22) üzenetére


TomMusic
őstag

Na mondjuk igaz, szóval csak óvatosan :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.