Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

az nem rugby pálya volt a játékban? :B emlékszem volt egy ilyen "leszedem a fejed és beléd sz@rok!" beszólása duke-nak és miután kifeküdt a boss, a boss fejével lőtt egy gólt, elővette az újságot és tette a dolgát :DD

most akkor mégis készül 2 játék? én már totál elvesztem a hírkavalkádban :( most már akkor sem hiszek nekik, ha kérdeznek... (mindenesetre örülnék, ha lenne egyszer belőle valami, de a lottó 5ösben is jobban tudok már hinni... még úgy is, hogy nem lottózok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

na végre, megvan a szokásos évi DNF screenshot :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) BiP válasza mephi666 (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Valóban nem baseball, de nem is rugby. Amerikai foci pálya.

Amúgy ha az eddig kikerült képek a (majdani) játékból származnak, akkor a látvánnyal és a hangulattal nem lenne gond.

(#4) PowerBuldog válasza mephi666 (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Igen, ez már ránézésre is rugby/amerikai foci pálya. Minden esetre köze nincs a baseball-hoz, ami leginkább egy kör negyedére hasonlít.

A DNF-et meg nem törölték végül is? :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) mephi666 válasza BiP (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

elvileg a rugby-ből alakult ki az amerikai foci :P (egyébként nem értek hozzá, de a pálya szerintem ugyanaz...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Bocsi mindenkitől, kijavítottam. Az amerikai sportjátékok nem az erős oldalam. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Rebell válasza mephi666 (#1) üzenetére


Rebell
senior tag

Majdnem jól irtad.

Amugy így hangzott.

Letépem a fejed és a torkodba szarok. :C Mekkora Game volt

(#8) Penyus válasza Rebell (#7) üzenetére


Penyus
senior tag

Volt a sufni magyar duke, abban tenyleg leszedem a fejed es beledszarok volt. Az angolba volt asszem amit te mondasz, de ugye nem magyarul.

"kibaszott idegenek leszedtek a gepemet, pedig tudhatnak hogy duke nukemmel nem fasza kikezdeni." "mennyunk, szakitsuk le az arcukat!"

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#9) Dr. Romano válasza Penyus (#8) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja. Azon mekkorát néztünk. Azelőtt nem is láttam magyar szinkronos játékot, és még csúnyán is beszéltek benne... Maga volt a kánaán :D
Kedvenceim még (amikre emlékszem):
- De kuur*a jól nézek ki!!!
- Táncolsz kicsiééé?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) FragMaster válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


FragMaster
addikt

Úgy tudom törölve nem lett a project, "csak" a fejlesztőgárda ment szélnek alóla :B

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#11) Mr.Csizmás válasza Dr. Romano (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Carmageddon első részét toltam magyar szinkronnal.... :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ha ilyen ostoba ruhába fogják tálalni a duke-t, akkor engem nem fog érdekelni. :(((

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#13) P00By


P00By
nagyúr

Információ dömping :D

(#14) nrgia


nrgia
őstag

Ez a kép nagyon hajaz a Dead Space feelingre.... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#15) BiP válasza mephi666 (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

A rögbiben nincsenek felcsíkozva a yardok.

(#16) hommeros válasza nrgia (#14) üzenetére


hommeros
őstag

Valahogy nekem is ismerős volt, hát innen rémlett. De nem néz ki rosszul!

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#17) _ak_


_ak_
addikt

Nem tudom, h ki h van vele, de már egyáltalán nem találom viccesnek, sőt. Inkább nem is írok többet, ez az egész Duke-os téma már egy szitkozódást sem ér meg nekem.

Let's begin, de gozaimasu!

(#18) nap


nap
addikt

Ha ebben az ütemben jönnek a képek, előbb-utóbb csak megérkezik a játék is...
Milyen jót fogunk multizni az unokámmal! :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#19) sheriff.crib válasza nap (#18) üzenetére


sheriff.crib
tag

:D :D

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.