Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

ÉN nem pont ezekkel a karakterekkel asszociálom a neveket! Mi történt lemaradtam valamiről? :F

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) Enton válasza nrgia (#1) üzenetére


Enton
addikt

Csak annyiról ,hogy:
- a meséből kitalálták, hogy filmet csinálnak(élő szereplős)
- az élőszereplős filmből meg csinálnak játékadoptációt

Ennyire egyszerű. :W

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) danilla válasza nrgia (#1) üzenetére


danilla
őstag

Ezek a filmbéli karakterek: Dragon Ball Evolution a film :))

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4) v.tom válasza danilla (#3) üzenetére


v.tom
őstag

Valahogy a rajzfilm nekem erőteljesen jobban bejött.

(#5) BDominik


BDominik
csendes tag

ez valami ritkaszar a mesefilm sokkal jobb volt játékban is :R :R :R :W :W :W :W

...The World Is Yours...

(#6) nrgia


nrgia
őstag

Köszi Enton és danilla. Megvilágosodtam!!! :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) Breki's


Breki's
tag

Hát igen.

Ez az Dragonball csökevény, amit szépen el kell majd felejtenie mindenkinek, mert már akkoris botrányosan ratyi volt amikor kihozták az első shotokat róla. Az mondjuk elég szigorú hogy PSP game-et csinálnak belőlle.

Breki's

(#8) Kobe


Kobe
veterán

első reakció.....wtf??? Második reakció, miután emgnéztem a trailert.....wtf???

nem mondjá komolyan hogy ekkora szarfilmadaptot akarnak csinálni (ennél még Uwe Boll is jobbal állna elő)? Inkább valami egész estés CGI animációs filmet csinálhattak volna belőle, origi karakterekel, nem ilyen negyedosztályú smin meg maszkmesterekel..... Mondjuk a játék is "érdekes" ezekkel a karakterekel, a shotok alapján a japán területfejlesztési politika propaganda fimje....ShonGou levágta a sörényét, bekőtözött a városba, oszt beállt a gyárba dógozni, de azért 7végén még elkeni a szomszéd száját a háztetőn....

(#9) B.T.


B.T.
csendes tag

Sziasztok!

Nekem van egy élőszereplős filmem.
Saccra olyan 1990-re teszem a készítését, és szerintem nagyon "hangulatos" az anime után.
Ha van igény rá, akkor feltöltöm valahova... pl. ncore-ra.

Lenne rá igény?

(#10) danilla válasza nrgia (#6) üzenetére


danilla
őstag

Nincsmit :C
v.tom, BDominik: hát végülis a két világ teljesen más, mintha a mese egy másik idősíkban játszódna, vannak benne beszélő állatok, a világ amiben vannak is fantasy, míg a film kicsit olyan mintha csak a jövőben játszódna. Szerintem jó lesz a film, de az is igaz, hogy ha már játékot csinálnak, akkor nem szabadna a filmet követni, mert az nem igazi dragonball feeling.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#11) TK36


TK36
aktív tag

Csak nekem tűnnek a screenshotok egy picit szögletesnek?
Olyan 'Mortal Combat' és 'Karate kölyök' feelingem van a filmtől. :D

(#12) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Uram isten!!!! :W :W :W :W

Ez a trailer ez... brutalisan sz@r!!! De tényleg... erre nem lehet mást mondani, ezek után pedig a játékról annyit, hogy ... áhh :U Mind1!

Ez valami rettenetes!

(#13) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez a film mekkora egy szar lesz istenem:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Enton


Enton
addikt

Mindenki szidja itten azta a filmet ami az alpjául szolgál ennek a nyerő uj kis játéknak! :( :((

Szerintem állatzsírkirály film lesz ez! Ha tévednék akkor meg annyit mondok csak:
Nem.. vagyok.. robot..

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#15) Kobe válasza Enton (#14) üzenetére


Kobe
veterán

végülis......ha úgy nézzük, mint egy paródiát.... :) ahol a 8-9 éves ázsiainak kinéző Gokut egy 18-20 éves amerikai játsza, Zseniális Teknőst meg egy vietnámi de inkább hawai őslakos....persze ettől még lehet jó, csak nem tudom hogy vették rá Jim Carreyt, hogy újra elvállalja a Maszk szerepét, pont ebben a filmben ? :DDD (Piccolonak kb semmi köze nincs az egészhez, kinézetben meg pláne....)

nem szotam filmet előre fikázni, de ez az, amelyikről lerí, hogy imdb-n 3 pontnál többet, ha meggebed sem fog kapni. Az meg, h a 20th Century képes pénzelni egy ilyet, LOL. Ha a transformerst sikerült nem is akárhogy megfilmesíteni, nem hiszem h ez okozott volna gondot egy forgatókönyv írónak....

[ Szerkesztve ]

(#16) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hát ez siralmas.
Ahogy olvasom elöttem már mindent leírtak. :DDD
A filmről én is csak most szereztem tudomást e cikk láttán. De már a játék is annyira szar hogy hihetetlen. Amennyire le van szolva a film én már a trailerre sem vok kiváncsi. :D

X360-as Burst limit volt az elsö DB game amit kiprobáltam. Nem hittem hogy lehet normális garffal DB játékot csinálni ami valamennyire visszaadja az anime sorozat élményét, de ez a game nagyon jo lett. PSP-re is jelent meg 2 DB game majd 1x azokat is kiprobálom bnöm psp-jén.
Ennek a gamenek - szar filmadaptácio révén - meg nem sok köze lesz DB-hez, max a nevek, de élményre aztán abszolut semmi. Legalábbis vsz.

(#17) nrgia


nrgia
őstag

Ne itéljünk elsőre...bár valószínű a gyorsan felejhető kategóriába sorolhatjuk ezt is!!! ;)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.