Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Bár nem néztem végig a videót, csak belelapozgattam - nem akarok előre megtudni semmit a sztoriról -, azonban sajnos én is osztom azoknak a véleményét, akik szerint ismét a szokásos akciójátékot fogjuk kapni némi szerepjáték elemmel megfűszerezve.

Nem mondom, hogy ettől rossz játék lesz, csak éppen semmi köze nem lesz az eredeti Dragon Age-hez, akárcsak a DA2-nek. Mondjuk az már pozitívum, hogy a látottak alapján nem egy csőben kell majd végigmenni, mint a második részben, hanem tényleg lesznek nagyobb terepek.

A grafika szép, azzal nem volt gond a DA2 esetében sem, de önmagában a látvány kevés lesz a sikerhez, bár tény, hogy nélkülözhetetlen tulajdonsága egy jó játéknak. A videón a konzolverzió látható, ez egyből feltűnik a kezelőfelület egyszerűségéből, remélhetőleg PC-n visszahozzák az Origins-ben látott UI-t - taktikai nézet már lesz, ezt korábban elmondták, így bízzunk benne, hogy nem cseszik el valami őskövület konzolos UI-val, ahol csak négy skillt tudunk használni egyszerre a menüben való turkálás nélkül.

MOD: Mindenesetre én várom, remélem, hogy a Battlefield 4 nem lesz olyan sikeres, hogy jövőre a BF5 miatt átcsússzon 2015-re a Dragon Age, 2016-ra pedig az új Mass Effect. Fejéhez kaphatna már az EA is, hogy nem csak online lövöldékből áll a világ, bár ezért kétségtelenül a játékosok a hibásak, akik évről-évre megveszik az aktuális CoD és BF epizódokat, a DLC-kről nem is beszélve. Amíg ebből van nekik sok pénz, addig nem fogják erőltetni a többi játékot sajnos...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.