Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Teljesen egyetértek az utolsó bekezdéssel! :K

(#2) Narasim válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Narasim
aktív tag

+1 :K

az EA meg "bekaphassa", majd elhiszek nekik akármit is, ha már végigjátszottam legalább 1x!

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#3) vitaro válasza Angel1981 (#1) üzenetére


vitaro
senior tag

Szintén. De még ha vissza is térnek az Origins gyökereihez, akkor sem fogom előrendelni, megvárom a rajongói véleményeket és csak utána döntök. És remélem 2014 előtt nem fog megjelenni.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#4) alratar válasza vitaro (#3) üzenetére


alratar
addikt

Sztem mindenki, aki igazi RPg rajongó egyetért azzal a bizonyos magánvéleménnyel! :)

Egyébként nem térnek vissza a gyökerekhez, amennyiben tényleg nem lehetünk mondjuk Tündével!Elf-fel.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5) Ryder62


Ryder62
őstag

Remek, erőltetik azt a sz@r motort. Csak a gépet zabálja. :(((

(#6) Rexdemon válasza vitaro (#3) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

szó szerint, szó szerint +1

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#7) Lenry válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

+1

a számból billentyűzetemből vette ki a szót Vistaboy :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) haxiboy


haxiboy
veterán

Majd meglátjuk mit alkotnak, de SZVSZ az az engine nem kéne alá...Unreal Engine 3 kéne alá mint a Mass Effecteknél...mennyire jól néznek ki :$

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) N!GhTyka


N!GhTyka
tag

Oirigins szebb volt látványra és jobban illett ahoz a stílushoz mint a 2. részé. Az egy hulladék volt és nem csak grafika terén. :D Ha 2014-re jelenne meg akkor már Unreal4-es motor. :D Mondjuk Unreal 3.5 is jó lenne.

(#10) horush


horush
addikt

Nekem egyébként tetszett a második rész is. Igazából az vele a legnagyobb baj, hogy a Dragon Age franchise részeként adták ki. Akció RPG-ként szerintem korrekt, a behatároltságon kívül, s volt benne egy-két jó ötlet azért.

(#11) alratar válasza haxiboy (#8) üzenetére


alratar
addikt

+1
Igaz nem volt szerencsém a cikkben megjelölt grafikus motorhoz (videón láttam csak, de az nem hiszem, hogy szakavatottá tett volna), így nem tudom mennyire optimalizálható stb., de szvsz egy RPG-ben nem hiszem, hogy annyira kell a környezet rombolhatósága.

Nekem ez a graf. motor csere megint azt súgja, hogy rámennek a csili-vili kinézetre, és a történetet megint elhanyagolják!
De remélem nem lesz igazam!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#12) #57919488 válasza Ryder62 (#5) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azért az a motor eléggé látványos képet ad megfelelő vas alatt. Nekem jobban bejött mint CryEngine2. Nem ezen a gépen néztem :)

(#8) haxiboy:
Unreal Engine-nek csak 1 hibája van... az miatt már nem vesznek új gépet az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#13) leviske


leviske
veterán

Remélem az "eredeti készítők" alatt a BioWare Montreal értendő, nem szimplán annak az öröme, hogy nem vették el az egész franchise-t a BioWare-től. Bár a Frosbite-ra való áttérés már most nem szimpatikus, mert megint rengeteg idő megy majd el magára a design-ra a lényeg helyett.

Vistaboy: Folytatásnak nagy csalódás volt a "második rész", de csak ha topikjába akár benézel, rengeteg embert fogsz találni, akinek tetszett, mert ezzel a résszel kezdett. És ne felejtsd el, hogy MAI viszonylatban a BioWare RPG-munkássága még a DA2-t tekintve is kiemelkedő, főképp, ha a fősztorit és a párbeszédek mennyiségét tekintjük.

Viszont miután a Mass Effect 3-ból is rengeteg lehetőséget kihagytak, miközben az a főfranchise, így én is meglehetősen szkeptikusan állok hozzá az Inquisition-höz, főképp, hogy az ígért CO-OP nem tudom hogy lesz összeegyeztethető a játékmenettel. (Bár a SWTOR-ban relatíve jól oldották meg, de azért annál nem ártana komolyabb beleszólási lehetőség egy-egy külön sztoriszálba.)

(#14) csaabz válasza Angel1981 (#1) üzenetére


csaabz
őstag

+1 :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15) Ilsyde válasza leviske (#13) üzenetére


Ilsyde
őstag

Pont a co-op miatt aggodom, a hulye EA nemreg jelentette be hogy most mar minden jatekukban lesz multiplayer. Szoval erre is ramegy egy csomo eroforras, a motorra is (ahogy irod) aztan a vegen kapunk valami osszeragott cafatot suru bocsanatkeresek kozepette.

(#16) alratar válasza leviske (#13) üzenetére


alratar
addikt

Na na.
Azért a Bethesda is ott van a TeSV-tel, és az Obsidian sem egy utolsó!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#17) infectedmann


infectedmann
őstag

A 2. rész után engem teljesen hidegen hagy. Végig sem játszottam. Fényévekkel elmaradt az első résztől.

(#18) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tetszik, ahogy az én nevemben is beszélsz (DAO rajongó) és mást mondasz, mint amit én gondolok (szar a DAII).

Szerintem a történet ugyan kissé váratlan irányba ment tovább, de illeszkedik a világba, és így visszafelé gondolkozva keményen ott voltak ennek a szálnak az alapjai a DAO-ban is, csak ott még kisebb hangsúllyal.

Azon túl igen, kicsit összecsapott lett, és néhány egyszerűsítés jó, még más felesleges vagy egyenesen rossz volt, de azért jól el lehetett vele játszani. Szóval közel sem volt olyan jó, mint a DAO, de így is örömömet leltem benne és várom a folytatást! :K

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#19) #57919488 válasza janos666 (#18) üzenetére


#57919488
törölt tag

Egy igazi DAO rajongónak igenis szar a DAII :K
Az igazi DAO fun a DAII-t már 1-2 óra után le is törölte ;] :DDD

(#20) leviske


leviske
veterán

(#15) Ilsyde: Ha a co-op már eleve része lesz a sztorinak, akkor nem akkora érvágás beleilleszteni a játékmenetbe. A gond annyi, ha komolytalanul állnak hozzá és csak szimplán megkapja a TOR megoldását copy/paste-el, mert teszemazt egy companion több résztvevőnek is tetszik, akkor az elég illúzióromboló, ha x darab szaladgál játék közben.

(#16) alratar: Meg sorolhatnánk a CDPR-től kezdve még jó pár stúdiót, a lényeg attól még az, hogy a BioWare az élvonalban van, még a Dragon Age 2-vel is, mivel még 1,5 év fejlesztés és jó pár hiányosság ellenére lepipál rengeteg konkurenst.

(#18) janos666: Totálisan egyetértek, bár Vistaboy nem azon van kiakadva, hogy arra vitték a sztorit amerre, hiszen az Origins során üvöltött, hogy ez lesz a főkonfliktus és az Awakening csak ráerősített pár utalással. A DA2 gondja az emberközpontúság (ami csak hozzáállás kérdése, én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen egy választható faj, de annak legyen jól kidolgozva a személyisége és a sztorija) és hogy nem hozott egyetlen szálat se vissza az előző részből, pedig sokan örültek volna mondjuk a Morrigan&Flemeth szál továbbgyűrűzésének, vagy a többi régi companion visszatérésének. Elvégre a Mass Effect3 esetében sem szívbajoskodtak attól, hogy esetleg az embernek csak 3 companionnal kelljen az egész játékot végigtolni, ha az előző részekben rosszul hozott meg döntéseket. Simán bekapcsolódhatott volna Leliana az act3-ban, vagy Zevran az act2-ben, arról nem is beszélve, hogy a Hero of Ferelden Stenje is adta volna magát, hogy idővel feltűnjön még valamikor az elején.

(#19) K_mester: Egy igazi DAO rajongó megvette mind a két részt és ha csak nem full gazdag, azért a 8-12k-ért ki akart élvezni a játékból pár órát és nem törölte 2 perc elteltével... Főképp, hogy csak a végére döbben rá az ember, hogy úgy jutottunk el odáig, hogy a DAO semmilyen hatással nem volt a történésekre.

(#21) ddekany


ddekany
veterán

Ha tudni akarjátok, hogy DA1 vagy DA2 jellegű lesz, meg kéne nézni, melyikből volt több haszon... Melyikből?

(#22) Frigo


Frigo
őstag

Bioware alapítói bejelentették a távozásukat a cégtől

Asszem ez előrevetíti a jövőben várható Bioware játékok minőségét .

Ideillő kép

[ Szerkesztve ]

(#23) #57919488 válasza Frigo (#22) üzenetére


#57919488
törölt tag

A kép mekkora már és teljesen igaz :C :DDD
Hát akkor már nincs is miről beszélni :(((

(#24) pcsabat válasza Frigo (#22) üzenetére


pcsabat
őstag

hátha a jövőben alapítanak egy új stúdiót és a korábbi minőségben hoznak ki játékokat. Sajnos, a bioware-nek a mass effect 1 és dragon age: origin után már lőttek, akkor is ha csak most hagyják el a céget.

(#25) velizare válasza Frigo (#22) üzenetére


velizare
nagyúr

vigyázzunk a fogalmazással, nem egyszerűen munkahelyet váltanak, hanem az iparágat is elhagyják. más részről pedig nem vagyok meggyőződve, hogy ők meghatározó szinten belefolytak a napi alkotó munkába.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#26) Drizzt válasza pcsabat (#24) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hááááát. Nem hinném, hogy visszatérnek. Számítógépes játékoktól\játékipartól eléggé rendesen ki lehet égni. Nem csoda, hogy egyikőjük inkább a szeszre fog koncentrálni a jövőben. :D

I am having fun staying poor.

(#27) Wolverine válasza pcsabat (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha elolvastad a bejelentésüket, abban leírták, hogy nem terveznek munkát vállalni a játékfejlesztésben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) VIC20


VIC20
őstag

Én azért várom. Csak buzulás ne legyen benne.

(#29) sing1ep1ayer válasza VIC20 (#28) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ne flörtölj folyton a szőrös, szakállas kisérőkkel és akkor nem lesz. :DDD De basszus, hogy ez legyen a legnagyobb problémád a játékkal. :W

(#30) Televan74 válasza sing1ep1ayer (#29) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az a baj ,hogy én nem akarok a szőrös fickótól semmit.Mégis ha válaszolok valamit, amitől én teljesen más reakcióra számítok, ő meg rámozdul. :D A második részben legalább , középen egy szív ikon figyelmeztet a kapcsolati válaszra. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#31) Brutális eb


Brutális eb
addikt

"Remélem azt is, hogy ezúttal nem fogják annyira erőltetni a homoszexualitást, hadd válasszam már ki én azt, kinek akarom csapni a szelet. :)"

Pedig milyen gyönyörű is volt a warden és Leliana egymásba csavarodo képsora.
Vagy a cikkíronak ez nem jött be?
Akkor ajánlom sürgösen vizsgálja felűl a szexualitását. ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#32) trufa12


trufa12
addikt

A férfi buziság nem szép dolog :Y :Y :(
Ha 2 csaj lezbi _D az már más téma ...
:R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#33) VIC20 válasza Brutális eb (#31) üzenetére


VIC20
őstag

"Pedig milyen gyönyörű is volt a warden és Leliana egymásba csavarodo képsora."

De az hetero volt, nemde?

trufa: Más téma? Tudom, hogy sokan nem így vannak vele, de engem undorral tölt el, ennyi.

(#34) trufa12 válasza VIC20 (#33) üzenetére


trufa12
addikt

2 csaj?::D pedig az szép dolog
a másiktól én is hányok :C

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#35) Wolverine válasza trufa12 (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Pont ugyanolyan :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36) ddekany válasza Wolverine (#35) üzenetére


ddekany
veterán

Nincs itt szimmetria. A nők is általában jobban elviselik a nők közti illetlen cselekmények látványát, mint a pasik köztieket. A nők esztétikusabbak mindkét nem szerint, akkor is ha szexuálisan a legtöbb nő csak az ellenkező nemhez vonzódik.

(#37) VIC20 válasza ddekany (#36) üzenetére


VIC20
őstag

"A nők is általában jobban elviselik a nők közti illetlen cselekmények látványát, mint a pasik köztieket."

Hát, jobb lenne erről megkérdezni őket is. Én ismerek párat, akiket legalább annyira taszít egyik, mint a másik.

"A nők esztétikusabbak mindkét nem szerint, akkor is ha szexuálisan a legtöbb nő csak az ellenkező nemhez vonzódik."

Hát, érdekes elgondolás... Hmm... Élőben ugye nem hasonlítasz az avatarodra? :U

(#38) VIC20 válasza Wolverine (#35) üzenetére


VIC20
őstag

+1!

(#39) trufa12


trufa12
addikt

Jó hát akkor én :D beteg vagyok (szeretem ha :D 2 nő aztán meg..........):D bocsá meg NEKEM :Y

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40) ddekany válasza VIC20 (#37) üzenetére


ddekany
veterán

Én meg ismertem párat, akit a másik (2 pasi) jobban taszít mint az egyik (2 nő)... Azt meg nem tudom miért vernének meg... semmi sértőt nem mondtam.

(#41) ddekany válasza trufa12 (#39) üzenetére


ddekany
veterán

Hogy beteg vagy-e ezért, az attól függ, hogy hím vagy vagy nőstény... ;] Bár egy játékban, a mai grafikai szinten, minden variációban nevetségesnek találom ezeket, de hát ez más téma. (Plusz adott esetben még kellemetlenül is érint, mert hát vazze nem azért ültem le, hogy ilyenek történjenek... Aztán megüt az asszony, hogy mit művelek. ;])

(#42) aram01


aram01
nagyúr

nekem várós :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Valamiért az itteniek közül csak én tudtam vígan eljátszani a Dragon Age 2-vel és csak én tartom azt is jó játéknak? Oké, nem éri el az első rész színvonalát, de nekem ettől függetlenül bejött. Hangsúlyozom, hogy az Origins + Awakening kombó mind a mai napig üt, de nem sajnáltam azt a 4000Ft-ot a DA2-re sem.

@Vistaboy: annyi kritikát rád sóznék, hogy a hírben egy kicsit több objektivitást várnék el... a szubjektív vélemény kifejtésére meg tökéletesen alkalmas ez a fórum is, szerintem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44) Ilsyde válasza Mister_X (#43) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az a bajunk vele hogy Dragon Age 2-nek neveztek el a jatekot, ezert tobbet/mast vartunk. En is elvoltam vele mert hajtott elore a kivancsisag, tudni akartam hogy mi fog tortenni es hogy egeszul ki a DA univerzum de a vege leholasztoan fosra sikerult. A semmibol respawnolo ellenfelek meg az ismetlodo helyszinek is eleg keseru emlekeket hagytak bennem.

Elso reszben csak a harcrendszert utaltam, szvsz az volt a jatek igazi gyengeje. Mind a valos ideju, mind a korokre osztott harcot szeretem, de ezt a "megallitom az nyilvesszot a levegoben" mechanikat soha nem birtam megemeszteni. Vagy diavetitest nezel (masodpercenkent leallitod az akciot) vagy egy nagy clusterfuck az egesz. Viszont a masodik reszben meg atestek a lo masik oldalara ugyhogy meg azt sem mondhatom hogy legalabb ebben jobb lett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) janos666 válasza Ilsyde (#44) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem volt olyan opció az első rész menüjében, hogy "pause before fight" (vagy valami hasonló, ami egy auto-pause-al kezdte a harcot? Azt bekapcsolva, és letapadva a SPACE-ről szinte körökre osztott harcrendszer. :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#46) dBLOOD


dBLOOD
tag

Remélem a "tíz társunk lesz" azt jelenti hogy nem hatan lehetnek a partiban. Az EA meg mióta létezik a mainstream-nek gyárt játékot, ne csodálkozzon senki ha mindent elkurvítanak. Ez a Bioware már rég nem az a Bioware, csak az EA egyik csápja felcímkézve.
Remélem Morrigan visszatér a gyerekünkkel, feltámasztani a régi istenek kultuszát, és szétb*sszák azt a K3-as "Chantry"-t...
A turn-based meg izometrikus RPG-t meg felejtsétek el, hiába kellene sok embernek (nekem is, lásd Eternity), már nem divat, a parasztoknak nem kell, ergo nem termel pénzt.

[ Szerkesztve ]

Sok a birka, sokan szeretik a sz*rt.

(#47) dante0425


dante0425
tag

Ha visszatérnének az első rész vonalához, akkor érdekelni fog. Persze előrendelés így se lenne, viszont egy későbbi vásárlás biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.