Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

Még mindig nem tudom eldönteni, hogy megvegyem, vagy ne vegyem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Hurrá, hurrá.
Már csak a Hawke nevet kéne lecserélni, és akkor hangyányival komolyabban tudnám venni. Na meg ha nem Kirkwall lenne a város neve. Vagy ebben a részben kiderül, hogy Fereldent valójában kolonizálták a skótok? :)

Egyébként engem nem nagyon fog felizgatni, de érdekes, hogy a grafika nemhogy jobbnak tűnne az Origins-énál, de még mintha üresebb is lenne.

(#1) woland_y2k: Részemről biztosan megveszem, az más kérdés, hogy megbánom-e :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3) HaaS válasza Morden24 (#2) üzenetére


HaaS
addikt

Magyar fordításban Hoki lesz a neve:DDD?

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#4) Morden24 válasza HaaS (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sólyom László ;)

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Воланд válasza Morden24 (#2) üzenetére


Воланд
titán

Na igen, én is így vagyok vele. Az első rész ultimate editionban van meg, azt egy percig sem bántam meg, hogy megvettem (pedig a Witch Hunt nem tetszett), de a második részen még gondolkodnom kell egy kicsit.

(#3) HaaS: Nem lesz magyar felirat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) HaaS válasza Morden24 (#4) üzenetére


HaaS
addikt

Hááhháháháá:DDD!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#7) pengegyerek válasza Morden24 (#2) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Igazad van a felirattal kapcsolatban, akárhány videót, képet megnézek egyszerűen nem tetszenek, a karakterek megjelenése meg tényleg rosszabb az első részben látottaknál.
Bár azért remélem tévedek mert azért egy ilyen stílusú játékban azért fontos elem a grafika, megjelenés.

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#8) jimessor666


jimessor666
aktív tag

Nemsokára jön az új könyv is (A Hívás), ami nagyon várós,s persze a BioWare Signature Edition előjegyezve... :K

私たちに聞いてください。!

(#9) leviske


leviske
veterán

Te jóóószagú! Merrill-t (ő segít nekünk a dalish előtörténet folyamán) fel se ismertem, azt hittem, hogy csak egy elf kislány. Cassandra meg már, nagy nehezen csak eléri a koncepciója színvonalát Remélem a Hawke testvérek képét is rendberakják, mert egyelőre a két kistesó feje elég buta. (Amúgy, vajon majd a játék elején döntenünk kell majd, hogy Carcert, vagy Bethany-t mentjük meg? Csak mert, ha jól rémlik, még egy képen/videón se szerepeltek egyszerre)

Mind1, szerintem jónak ígérkezik. Lassan el kell kezdenem kerülni ezeket a trailereket, nem akarok abba a hibába esni, mint az Origins-el.

(#7) pengegyerek: A karakterek folyamatosan változnak (jó példa, hogy Cassandra feje már x.-ik alkalommal néz ki máshogy), a környezet szerintem már most is gyönyörű, az AA és egyéb apróságok meg gondolom még nem voltak a videóban.

És természetesen még mindig nem tudhatjuk, hogy a PC-s max grafikát bemutatták-e, vagy meglepetés lesz, bár véleményem szerint még mindig csak az arcokkal és a mozgásokkal van itt-ott baj.

(#4) Morden24: Juuuuuuuj. :DDD

(#1) woland_y2k: Márciusig még sajnos ki fog jönni annyi trailer, hogy össze lehet rakni belőle az egész játékot, addigra már biztos tudsz majd dönteni.

(#10) tiboy0


tiboy0
csendes tag

Várós. :DD

(#11) $H4Đ0W


$H4Đ0W
csendes tag

Ez nagyon állat lesz :DD :DD
(de kinek mi a véleménye)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.