Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Várós, de bitangul! ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2) Scholes9 válasza Robi BALBOA (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem kicsit :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) batman91 válasza Robi BALBOA (#1) üzenetére


batman91
őstag

Az előző is odavert, nem is kicsit. Remélem ugyanazt a színvonalat hozza, ha nem jobbat.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) Robi BALBOA válasza Scholes9 (#2) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

;)

(#3) batman91: Engem is annyira meggyőzött a 2016-os kiadás, hogy úgy voltam vele, ha jön a folytatás, akkor instant előrendelés! :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#5) exedoc válasza Robi BALBOA (#4) üzenetére


exedoc
senior tag

Detto. Nagyon várós. :)

(#6) laceszgamer válasza Robi BALBOA (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ritka kivételek mikor egy reboot-ot sikerül úgy összehozni, hogy az valóban üssön. :D
Ha az Eternal csak azt hozza amit ott kaptunk, már 90+-os játék nálam :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) Robi BALBOA válasza laceszgamer (#6) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ritka mint a fehér holló.
Ügye úgy vannak vele az emberek, hogy hozza a régi hangulatot, én a zenére kimondottan háklis vagyok, de a grafika is modern és a stílusnak megfelelő legyen stb..., szóval tényleg nem kis feladat elővenni egy régi gamát és jól megcsinálni, de nekik sikerült, nem is kicsit.
Ami viszont régi nagy kedvenc volt még, a doom mellett, az a Duke Nukem, na az viszont jól el lett tolva, ha azt is így megcsinálnák..... :U

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.