Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez nagyon jópofa, kimondottan tetszik! Nyilván csak egy geg az egész, de ez akkor is nagyon ötletes. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) haris


haris
őstag

Milyen fura mennyire másképp reagálunk dolgokra.
Hogy finoman fejezzem ki magam:
Nem én vagyok a célcsoport. :D

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

aeuőőőúúúúú....

Hogy is fejezzem ki magamat.... :U

Dizájn-szemét! :C :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ez valami borzalom :W

Nyilván nem tartozom a termék célcsoportjába (12 - 16 év közötti felsőközéposztálybeli lányok).

Na mindegy, 20 eFt-ból inkább kétszer elmegyek kocsmázni, ott legalább hasznosan költöm el a pénzemet :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Szerintem kellenek az ilyen bohókás ötletek.

Annyi értelme van, hogy színt visz a hétköznapokba, színesebbé teszi a világot anélkül, hogy ránk erőltetne valami értelmetlen szolgáltatást.

Nagyon fontos, hogy mindezt nem az alapfunkció terhére teszi, azaz jól szól, használható.

Sajnos már én sem tartozom a célközönség soraiba (talán már beleolvadtam a világ szürkeségébe), de örülök az ilyen ötletes vackoknak.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6) Csapoati válasza MaCS_70 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pontosan erre gondoltam én is. Nekem se kéne a cucc, de egy kimondottan jópofa ötletet tartalmaz. A célközönségnek pedig úgysem a hangminőség az első.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) mizoli


mizoli
addikt

A gyerekkorból már rég kinőttem, de még nem vagyok öreg.
Nem lesz retrotv hangszóróm.

(#8) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Felhagyhatnátok kedves cikkírók, a patasztvakító, katt-vadász címekkel végre. Ezt az ipari hulladékot tesztelni, olvasni is nagy kár volt. Mindig van lejjebb; naponta bizonyítjátok 🤔

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#9) MaCS_70 válasza RetepNyaraB (#8) üzenetére


MaCS_70
félisten

Neked milyen kedvezőtlen személyes tapasztalataid vannak vele?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10) punky10 válasza RetepNyaraB (#8) üzenetére


punky10
addikt

Ez egészen furcsa hozzáállás.
Csak a szuper,nagyon menő újdonságokról lehet írni?Vagy csak olyan termékekről,ami 10-es skálán minimum 8-at kapnak?Újabb kérdés:ki állítsa fel a skálát,és ki osztályozza az újdonságokat?
Hozzunk létre egy bizottságot,legyél Te az elnöke,és döntsétek el,hogy miről lehet írni,és miről nem.Volt már ilyen(sajnos néhol még mjndig van)hidd el,nagyon nem jó!
Az eszköz Neked nem tetszik,hát ne vedd meg.Ettől a cikk még lehet hasznos,hiszen olyan dolgokat tudsz meg belőle erről a hangszóróról,amit máshonnan nem tudnál meg.Pl ez alapján ítéled meg "ipari hulladékként".

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#11) SkyLine3000 válasza RetepNyaraB (#8) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem vágom, mitől "parasztvakító" meg "katt-vadász" a cikk címe? Mintha nem lennél tisztában a szavak jelentésével... már bocs. Olvastam már nem egy katt-vadász, meg parasztvakítós cikket, amikor a kedves cikkírót tudtam volna elküldeni a qrva anyjába, de itt nem érzek ilyeneket. Ilyen alapon az összes mobilos teszt is parasztvakító, meg katt-vadász a címe miatt...

(#12) mjani1172 válasza Csapoati (#1) üzenetére


mjani1172
addikt

Jaj. :F

(#13) B1T3 válasza RetepNyaraB (#8) üzenetére


B1T3
addikt

A hangzás alapján valószínűleg inkább ér 5 ezret, mint 20-at, ettől függetlenül legalább egy egyedinek mondható termékről van szó, szóval szerintem elfér a tesztje „érdekes, hogy ilyen is van” alapon.

(#14) Csapoati válasza mjani1172 (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjad, mi a baj?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) DonaldJames


DonaldJames
tag

10éveseknek való,tiszta dedoba megy át az újítás. :W

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#16) Solten


Solten
addikt

Aprilis 1-je van mar?

Saor Alba

(#17) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nagyon gagyi. :P

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#18) szupermacs


szupermacs
veterán

Tetszik, de nem venném meg 5 ezerért sem. Pedig mennyit lehetne szórakozni vele.
Inkább egy JBL hengert akarok, aminek az egyik oldalán kijelző van (nem érintős) és képeket fHD minőségben lehet rajta vetíteni, mint egy digitális képkereten. Na az szép lenne és klassz.

(#19) okcsani válasza ghiottone (#17) üzenetére


okcsani
csendes tag

Hát ez tényleg az... :D

(#20) nuke7


nuke7
veterán

"Az eszköz üzemideje nyilván erősen függ attól, hogy milyen hangerőn szólaltatjuk meg az elvileg 45 millimétere hangszóróját, illetve hogy mennyire villogtatjuk a kijelzőt. Ez utóbbi valószínűleg komolyabb szerepet játszik abban, hogy milyen gyakran kell töltenünk, mint azt elsőre gondolnánk, internetes forrásuk ugyanis 6 órás üzemidőről írnak, holott a gyártó többi terméke 10-12 órát is tud."

két mondatban két elírás... :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#21) mjani1172 válasza Csapoati (#14) üzenetére


mjani1172
addikt

Hogy látod? Mit sugallnak a hozzászólók.?

(#22) Csapoati válasza mjani1172 (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az hol van befolyással az én véleményemre? Nekem még tetszhet a cucc, vagy szívjam vissza? :U

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) #80439296 válasza Donki Hóte (#4) üzenetére


#80439296
törölt tag

De egy ügyes díszp!csa 20ezerből kinyalja magát, bemegy a 'helyi szórakoztató egységbe', összeszed egy díszf@szt, amelyik ugyan megk@féli, de esetleg elviszi a tengerre hajókázni.
Máris hasznosabban költötte el a 20ezrét, mint te, aki lepukkant kocsmában (rom...) beb@szta a zagyát', 2x.
Nézőpont kérdése: neked világra szóló nagyszájúság, neki életre szóló emlék...

:F

(#24) RetepNyaraB válasza MaCS_70 (#9) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kedves Macs, punky és Skylord:

A jelek szerint nem vagyok egyedül a véleményemmel. Ez a termék nem a minőségével lesz egyedi (lehetne akár pár ezer forintért is az, ez nem ár függő), hanem a bazári "plusz" szolgáltatásaival. Valamint nagyon drága.
Nem én vagyok a szakíró, nem sorolok föl kapásból 10 másik terméket, mely alternatíva lehet. S nem flémelek róla.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#25) Csapoati válasza RetepNyaraB (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nosza, tesztre fel!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Köszönöm az ismertetőt!

Családban kiváló ajándék lesz a kis kreatívoknak
Ha nem is ez a forma, de talán a [Time box] közelebb áll majd az ízlés világukhoz.
Rádió és ébresztő is, a led fal már csak játék és hab a tortán. Lehet beszerzek egyet magunknak is.
És a nélkülözhetetlen Sleep-aid sound tracks -röl még nem is beszéltem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#27) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Én látok egy kínai szart, meg egy tesztet, amiben azt sorolják, mennyi alap funkció nincs benne, és amik benne vannak, mennyire használhatatlanok.
Mégis lett belőle egy cikk, kapott egy tetszett plecsnit... stb.

Ez most fizetett hirdetés, vagy ha a cikkíró kezébe adok egy rubik-kockás rádiót, "különösen ajánlott" plecsnit fog neki adni?

(#28) punky10 válasza RetepNyaraB (#24) üzenetére


punky10
addikt

Nem azzal volt bajom,hogy ipari hulladéknak nevezted.Nekem csak egy JBL Go-m van,de nem biztos,hogy elcserélném erre.
Engem az zavart,hogy feleslegesnek tartasz egy olyan cikket,ami egy Neked nem tetsző eszközt mutat be.Másnak még bejöhet.Ha meg senkinek sem jön be,legalább mindenki megtudja,hogy az adott eszköz sz@r,és hogy miért az.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#29) pomorski


pomorski
őstag

köszi a hasznos tesztet!

(#30) rick009


rick009
tag

A hofuvas, es hasonlo monoton zajok (porszivo, eso, szel,...) nyugtato a babaknak, hisz hasonlo hangokat hallottak a pocakban is. keress ra akar youtube-on is, tele van ilyenekkel, a kedvenceim mikor egy oran at megy a porszivo, es nincs loop :)

(#31) MaCS_70 válasza RetepNyaraB (#24) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem írtad, hogy milyen személyes tapasztalatok alapján írtad, hogy ipari hulladék az eszköz.

A cikk alapján nyilván nem, mert abban nem volt ilyesmi megfogalmazva, sőt, azt írja, jól szól és jópofa az egérmozi rajta. Ezek szerint viszont tudsz valamit róla, ami alapján eme sarkos véleményedet kialakítottad.

Érdekes megközelítés, hogy ha valami Neked nem tetszik, az rögtön "bazári". No, amint írtam, én sem vágyom erre, de nekem speciel tetszik. Sőt, a családban másoknak is. Ez persze nyilván ciki, hiszen megírtad, hogy ez "bazári" ipari hulladék, márpedig ha valami Neked nem tetszik, az nyilvánvaló, hogy másnak se tessen.

Hasonló a helyzet a cikk címével. Szerinted ez a legalja, szerintem meg egy kifejezetten találó, ötletes cím. Persze amilyen határozottan hangot adtál a lesújtó véleményednek, megint elszégyelltem magam egy kicsit, hiszen nyilván Te írtad meg a tutit...

Tudod, nem az a baj, hogy más a véleményünk. A baj szerintem az Általad is képviselt ex cathedra kijelentésekkel van, amik az arroganciát sem feltétlenül nélkülözik.

MaCS

UI: Holnap jó eséllyel veszünk egy Divoom Tivoot. Ha tényleg ipari hulladék, visszavisszük. De az ötlet bejön.

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#32) Ashitaka


Ashitaka
tag

Jesszus bakker,mennyi vén f@sz gyűlt itt össze! Mi van srácok,nem értitek a poént? Ennyi pénzért-főleg úgy hogy egy pár alapfunkció nem működik-csöppet túlárazott,de nagyon poénos és a dizájn sem utolsó. Nekem aki túl vagyok a 4. X-en ez simán bejön. Ha tudna legalább még 2-3 nekem fontos dolgot és nagyobb lenne én simán bevállalnám. Akik meg a cikk írójára panaszkodnak: ha nem tetszik a Mobilaréna akkor nem olvasod. Ennyi

(#33) Solten válasza Ashitaka (#32) üzenetére


Solten
addikt

Nem mindenki f@p-ol minden giccses kinai sz@rra azonnal es nyugodtan kifejezhetik a tetszesuket vagy a nemtetszesuket. Tiszteld masok velemenyet.

Saor Alba

(#34) #46922752 válasza Solten (#33) üzenetére


#46922752
törölt tag

Nekem tetszik. Bár megvenni nem fogom. Elégszer kapom meg az asszonytól, hogy egy nagy gyerek vagyok. :DDD

(#35) MaCS_70 válasza Solten (#33) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem azzal van baj, ha másnak más a véleménye.
A baj azzal van, ahogyan azt egyesek kifejezik.

Mint pl. Te is. Ezt írod:

"Nem mindenki f@p-ol minden giccses kinai sz@rra azonnal"

Tehát számon kéred, hogy tisztelni kellene mások véleményét, de egyben ki is jelented, hogy itt most egy "giccses kínai szarról" van szó, amivel egyből minősíted mindazokat, akiknek tetszik.

Gratulálok!

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#36) Solten válasza MaCS_70 (#35) üzenetére


Solten
addikt

"...amivel egyből minősíted mindazokat, akiknek tetszik."

Ezzel miert minositenem azokat akinek tetszik?? Nem minositettem senkit, a termekrol van velemenyem (uh, omg lehet fogalmazhattam volna finomabban) nem irtam olyat hogy Joska egy gyoker mert tetszik neki ez a vacak. Tetszik neki, szerinte nem vacak, egeszsegere. Kinek nem inge... :U

(#34) Atter030: :D Hasonlo, az asszony mar elkonyvelt geeknek.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#37) Victoryus94 válasza Ashitaka (#32) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem pedig fontos a visszejelzés minden tartalomgyártó számára.

Nem lehet olyan cikket írni, ami mindenkinek tetszik, de ez az oldal már rég nem blog. Nem magának gyártja a híreket, hanem az olvasóknak.
Szóval nekem az a véleményem, hogy hozzá járulunk ahhoz, hogy megfelelő tartalmat nyújtson az oldal a visszajelzésekkel.

Ha pedig egyedül maradok a véleményemmel, és mindenki másnak ilyen tesztekre van szüksége, akkor úgysem fogja szíven ütni ez az egy hsz a cikkírót.

Elbúcsúzni nem fogok az oldaltól, amíg van olyan tartalom is, ami tetszik. :)

(#38) RetepNyaraB válasza MaCS_70 (#31) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

No offense. Régóta gyors a szám, ez már feltehetőleg így marad és elnézést kérek érte. Az összes további véleményem viszont fenntartom :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#39) MaCS_70 válasza RetepNyaraB (#38) üzenetére


MaCS_70
félisten

:R :R :R

Egyetértenünk meg nyilván nem kell. :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.