Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Nem bírok a seggemen ülni. :O
Egyrészt imádom a játék stílusát, másrészt efelé orienálódnak a tanulmányaim (bionika, implantátumok stb). Egyszer a human augmentation valóság lesz ;)

Nagyon várós :P

(#2) Def26


Def26
félisten

Szart se látok ami megérdemelné, hogy megemlítsem. Szvsz tök egyforma.

Egyébként mit keres ez a hír a PC szekcióban? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) Jeanne d'Arc

Nagyonb ütős játék, imádom!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Az X360-as és PS3-as verzió megjelent már? Nekem a Steam nem engedi telepíteni, mert még nem jelent meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Wolverine válasza Xaels (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

A játék Európában csak péntektől érhető el hivatalosan; az USA-ban viszont tegnap már megjelent.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) ng0ofy válasza Def26 (#2) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Megnézed, hogy milyen hulladék mindkét fele a videonak és PC-n veszed meg/warezolod xbox meg ps helyett. Na ezért van itt :D

(#7) lordEVO


lordEVO
tag

Xbox-nál több élsimítás van, semmi többet nem látok.

(#8) imibogyo válasza lordEVO (#7) üzenetére


imibogyo
veterán

Én is csak annyit látok, hogy húztak a képernyő közepére egy vonalat. :DDD

(#9) M3Ny3'T válasza Def26 (#2) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Fura, hogy alig páran látnak különbséget, pedig van pár dolog.
Amit én vettem észre:
1) semmi élsimítás nincs PS3-on
2) a fényeffektek is sivárak
3) nincs kontraszt
4) a látótáv is silány.

Egy szóval ezúttal a PS3 lett a ballaszt port. Szokatlan. :U

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#10) Vomito Negro


Vomito Negro
csendes tag

úgy néz ki, holnap hozzák a Deus Ex - Augmented Edition (PC) DVD-t házhoz ^^

Már nagyon vááááááááááárom :-)))))))))))))

Egyébként az egyik képen valóban van élsimítás, és szebbek a színek, a másik meg fostalicska.

[ Szerkesztve ]

(#11) Mukorka válasza Vomito Negro (#10) üzenetére


Mukorka
addikt

Várhatod is egészen péntekig hogy kipróbáld :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#12) Vomito Negro válasza Mukorka (#11) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Már holnap kifogom, mivel ez nem sztímes lesz szerintem :-)

Vagy ez most hogy van? O-:

(#13) Mukorka válasza Vomito Negro (#12) üzenetére


Mukorka
addikt

Úgy tudom mindegyik steames, a dobozos is sajnos :( Holnap az accountodra rakhatod de aktív csak pénteken lesz .

Mod: Az a sajnos hogy nem játszhatsz vele holnap, az hogy steames nem rossz dolog.

[link] "Fontos tudni: A játék csak pénteken aktiválható a neten keresztül. Személyes átvétellel még nem kapható, várhatóan csütörtök nyitástól vehető át üzletünkben. " Ez minden dobozosra igaz.

Itt Segítenek neked a játékkal kapcsolatban. Itt pedig a Steam fóruma.

Ess neki mihamarabb ;)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#14) Vomito Negro válasza Mukorka (#13) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

De nekem nincs sztímes lófaszom -.-''

Most akkor kell olyat csinálnom? -.-''

(#15) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ezt simán berakhatnák a betelefonálos műsorba,mi a különbség kérdéssel.
Több napig se lenne jo válasz.
Bár én a Crisys2 ben sem láttam a dx9-11 átütő különbségét
Tudom vak vagyok! :)
A játék viszont város!

[ Szerkesztve ]

(#16) Vomito Negro válasza Mukorka (#13) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Köszönöm a segítséget :-)

(#17) Xaels válasza Mukorka (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Tényleg csak péntektől lehet vele játszani. Nekem már itt csücsül a doboz az asztalon.

Én nem díjazom a Steam-et olyan téren, hogy rá kell regelned a játékot és anélkül nem megy. Ha valamilyen okból bannolják a felhasználód, akkor buktad az összes játékod ami rajta volt. Hiába mind különböző kiadó terméke és fizettél érte. Haverom úgy járt, hogy bannolták, mert állítólag lopott bankkártyával vásárolt és emiatt bukott egy csomó eredeti játékot. Pedig erről szó sem volt. 2-3an próbáltunk neki segíteni a Supporttal való csevegésben, de nem aktiválták újra a felhasználóját, csak 30-40 ezret bukott és mai napig nem tiszta az ügy. Na azóta nem vesz Steam-es játékot, hanem inkább Warezolja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Mukorka válasza Xaels (#17) üzenetére


Mukorka
addikt

Megértem de akinek még nem volt rossz tapasztalata annak bejön a dolog. Sokaknak az nem tetszik hogy regelni kell valahova, sokaknak az hogy net kell hozzá. Én azt mondom 2012 lesz aki nem bírja a terhelést az ne foglalkozzon játékokkal. Engem az idegesít hogy ha több ilyen kliensen kell szétszórni a dolgokat.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#19) Xaels válasza Mukorka (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Konkrétan nekem csak az a bajom, hogy minden a Steamtől függ. Ha behal a rendszerük akkor sok játékot a hajunkra kenhetünk. Sajnos nincs rá biztosíték, hogy örök életű lesz a dolog. Most kiadunk több tízezreket aztán 2év múlva redőny le és akkor se pénz, se játék? Na de mindegy, én használom és van pár játékom amit náluk vettem meg, de a TF2-n kívül egyiket sem megjelenéskor.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Mukorka válasza Xaels (#19) üzenetére


Mukorka
addikt

Személy szerint bízom benne hogy a legtöbb játékkal már nem fogok játszani 10 év múlva így nem aggódom. Ha meg elveszne akkor is lehet kapni majd máshol és olcsó is lesz mivel régi de addigra itt már konzol only lesz :/

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21) Xaels válasza Mukorka (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Hát másképp gondoljuk. Én nem szoktam sok játékot megvenni, de amit igen azt többnyire előveszem pár év múlva is és a Deus Ex széria pont ilyen. Nem igazán szeretném 2-3 évente újból megvenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) Mukorka válasza Xaels (#21) üzenetére


Mukorka
addikt

Jóhogy, én 10 évről beszéltem. 2-3 év valóban kellemetlen lenne .

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23) Xaels válasza Mukorka (#22) üzenetére


Xaels
félisten

10év múlva örülök ha a gyerekemmel ki tudok majd menni valamelyik parkba rúgni a bőrt. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) Mukorka válasza Xaels (#23) üzenetére


Mukorka
addikt

Pont erre gondoltam :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#25) WayneGace


WayneGace
őstag

Ezek a videók azt hittem már kimentek a divatból. Amikor megjelent a két konzol, akkor minden új játékról volt. De ma már, akinek van ps3-ma az úgyis arra veszi a játékot, akinek box-a, van az arra. Bár lehet valaki emiatt veszi meg az egyik konzolt vagy eleve kettő van neki, vagy csak érdekesség miatt csinálnak összehasonlítást.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#26) Wolverine válasza Vomito Negro (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, kelleni fog.

#17: van egy tippem: a haverod accountját ellopták, és a tolvaj vásárolt lopott bankkártyával. Ez pech, de egyben jelzi, hogy nem volt elég óvatos. (vagy más volt az ok, csak félrefordította a support levelét)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) Vomito Negro válasza Wolverine (#26) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Szóval akkor sztím nélkül semmiképp sem lehet játszani a Deus Ex - HR-t?

Ez eléggé kicseszés, mert nincs minden júzernek otthon nete. Akkor ők elmehetnek a csába? -.-''

(#28) Rigel77


Rigel77
tag

Én ma elhoztam a Ps3 verziót és elkezdtem , eddig nagyon hangulatos . Ja és ha valaki tervezi megvenni ( bocsánat a warezhuszároktól, hogy ilyen megfordul a fejemben ) akkor a Augmented Editiont javaslom . Nagyon kellemes papír tok , már Dlc , bónusz dvd stb stb .

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#29) proci985 válasza Xaels (#4) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

én ma voltam a boltban, csaj mutatta a dobozt maga mögött, majd mondta, hogy még nem adhatja el.

én meg szomorú voltam, mert hogy fogom így péntek este tolni (dolgozok egész nap, nem tudok érte beugrani). de lehet hétvégén sem. alap probléma, hogy jövő héten meg senior vagyok, meg diszkrétből "zh", szal hogy fogok így játszani?:D

Mukorka: nevetni fogsz, az első deus ex 10+ éves. és a mai napig fent van a gépen, tavaly egyszer végig is toltam:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#30) Mukorka válasza proci985 (#29) üzenetére


Mukorka
addikt

Vágom, de 10 éve nem is volt még xbox és ps csoda. ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#31) Wolverine válasza Vomito Negro (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

Addig, amíg regisztrálsz, kell net. De a telepítés után valsz. menni fog offline módban is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32) arty válasza M3Ny3'T (#9) üzenetére


arty
veterán

ezúttal??

úgyérted ezúttal is... papírforma.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#33) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Én a büdös életben nem láttam soha semmi különbséget az ilyen összehasonlítós videókban. :F

(#34) Vomito Negro


Vomito Negro
csendes tag

Szerintetek hol kell majd unlokkolni az Explosive mission pack-et, meg Tactical enchancement pack-et? Sztímen?

[ Szerkesztve ]

(#35) Mukorka válasza Vomito Negro (#34) üzenetére


Mukorka
addikt

Ott kell, le is van írva a papíron :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#36) Vomito Negro válasza Mukorka (#35) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Köszönöm :-) elvileg majd csak akkor lehet, ha feltelepítettem a játékot. Az meg csak pénteken lesz :-(

(#37) Mukorka válasza Vomito Negro (#36) üzenetére


Mukorka
addikt

Ha felrakod a steamet most és megpróbálod installálni akkor már ott lesz az accountodon és le tudod tölteni mert felrakni csak holnap fogja engedni. Ennyivel is előrébb vagy.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#38) Vomito Negro válasza Mukorka (#37) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Megprószálom :-)

(#39) Vomito Negro válasza Vomito Negro (#38) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Nos, bejön a fiókom, ott van, hogy Deus Ex - Human revolution, és jobbra vannak fülek. Rámegyek a DLC-re, de nem ad semmit :-(
Mondjuk most használok először ilyet, így lövésem nincs, hogy mi hol van :-(

(#40) Vomito Negro válasza Mukorka (#37) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Na, aktiváltam kódot, viszont azt írja, hogy "The downloadable content will now be avaliable in the game for you to enjoy"

Szóval várhatok a játék installjáig :-(

(#41) Wolverine válasza Vomito Negro (#40) üzenetére


Wolverine
félisten

A Steamről előre letöltheted a játék nagy részét már most - de csak hajnali 1 órától kezdhetsz el játszani.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42) Vomito Negro válasza Wolverine (#41) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Értem én, de nem találom, hogy honnan lehet leszedni az extra dolgokat...

Mármint az extra küldetést pl.

Végignéztem mindent... :-(

*Elkezdtem preloadolni, talán ebben már benne lesz minden :-)

[ Szerkesztve ]

(#43) Mukorka válasza Vomito Negro (#42) üzenetére


Mukorka
addikt

Abban az alapjáték benne lesz , aztán majd ha elindítod akkor tölti hozzá a felsimert dlc-ket.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#44) Vomito Negro válasza Mukorka (#43) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Zsír :-) Köszönöm :-)

(#45) Xaels


Xaels
félisten

Na végre! Isteni játék lett, rendesen megmozgatja az agytekervényeket és rég kellett ennyiszer a LOAD gombra kattintanom :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) ng0ofy válasza Xaels (#45) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Akkor is kell kicsit agyalni meg figyelni, ha rambózol vagy az esélytelenül nehéz?

(#47) Xaels válasza ng0ofy (#46) üzenetére


Xaels
félisten

Rambózni esélytelen :D Ha nem a leggyengébb fokon játszol, hamar kifekszel és nem vaktában lőnek rád.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48) ng0ofy válasza Xaels (#47) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

:R Végre egy rendes játék

(#49) Mukorka válasza ng0ofy (#48) üzenetére


Mukorka
addikt

Egy kis kedvcsináló ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#50) proci985 válasza Xaels (#47) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ugyanmár, első DeusExben legnehezebb fokozaton is lehetett rambozni, csak ügyesnek kellett lenni ;) (mmint 4pontos ballistic armour+4pontos regen aug, 3-4es rifle és assault shotgun... esetleg WP rocket, hogy tényleg forró legyen a hangulat). nonlethal végigjátszás nehezebb volt (pl mert simonst a vízalatti bázison elkábítani magában egy hatalmas kihívás volt, vagy gunther megmentése az első pályán se volt olyan egyszerű).

tényleg, fegyverek tekintetében ugye nem vették át az Invisible War lőszermodelljét? illetve a fő kérdés: van GEP gun?:D

Mukorka: legnehezebb fokozaton is kimegy a kép tpsbe, vagy ott marad a falmögüli kinézegetés?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.