Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Persze most már van demó... kuponkódként vettem 3500-ért, mondom annyit ér a vadiúj cucc... hát nem. Egyszer majd erőt gyűjtök és végigjátszom, de ha kap még pár DLC-t azzal hosszú lesz és nagyon kínos.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Egy próbát mindenképp megér.
De amúgy nem értem a PS Store-t. Sok demót nem látni a helyén. Ez mitől lehet?

(#3) ribizly válasza GreatL (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Ez sajnos egy igencsak komoly kis hulladék. Hagyni kell a fenébe.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) pirey


pirey
tag

Free Demo... egyik szemem sír, a másik nevet :U

(#5) ribizly válasza pirey (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Jah. Tényleg! LoL!
Jó, hogy a demóért nem kérnek már még pénzt. Amúgy a hulladék "minőségű" szoftverért sem szabadna...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Lehet kevés volt az eladás? És így akarják ösztönözni hátha megteccik valakinek?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Játszott ezzel valaki az utolsó verzióval? Kijavították már?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#8) lofagi


lofagi
addikt

Ennek a demonak kb annyi értelme lesz,hogy aki esetleg gondolkodott a vételen még az is lemondja! :D ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Méreginjekciót kellett volna kapnia, nem demo-t meg dlc-t.

(#10) dunc


dunc
nagyúr

pocsék

(#11) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Habár ez itt egy rendelőnek tűnik - röpködnek az oltások - ettől függetlenül megnézem a demot. Kíváncsi vagyok na. :D

Szerk: Már töltöm le PC-n.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12) kolopele


kolopele
nagyúr

Én már beleöltem a játékba vagy 50 órát, és semmi bajom vele. Lehet fanyalogni hogy egysíkú meg nem egy nagy szám a grafika, de le tudja kötni az embert, és egy komolyabb gépen elég jól is fut. Egy I7 kell hozzá hogy ne legyenek fps droppok.

(#13) Scholes9 válasza Sanchez638 (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Valószínűleg igen :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Lotus_Omega


Lotus_Omega
tag

Ezzel az új patch-el is szaggat az 1080SLI-n 4k-ban akármit állitok be a settingsben (low/med/high).
1080p-ben megvan a fix 60fps, de úgy meg ocsmány a 4k-s TV-n.

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#15) Rodi 4.80 válasza Lotus_Omega (#14) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Persze hogy ocsmány, hiszen 1080p-n is az. Nézd meg pl. a Witcher 3 vagy a Wildlands, rohadt jól néznek ki 4K tévén.

(#16) keIdor


keIdor
titán

Megjelenés idején lettek volna ilyen bátrak... ez a játék simán a tavalyi év átverése volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) kolopele válasza Lotus_Omega (#14) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ez igaz, sajnos 4k - n problémás, FHD - n kell játszani vele és akkor nincs akkora gond.

(#18) GreatL


GreatL
őstag

Egyébként ennek van valami belső alacsonyabb felbontása, nem? Érdekesen néz ki mindig. A "hangulatos" elcseszett színezését nem számolva.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#19) Diokhan


Diokhan
addikt

Az első két rész nekem nagy kedvenc volt, de ehhez már soha nem lesz elég erős gépem.

Viszont olvasom a sok fikát. Valaki mondja már el, hogy mi a baj ezzel a játékkal...? Mármint A tavalyi megjelenéssel is és ezzel az új demóval. Komolyan kérdem, mert fogalmam sincs.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20) kolopele válasza Diokhan (#19) üzenetére


kolopele
nagyúr

El van rontva az optimalizációja rendesen. Lényegében low-mediumon kell játszani még egy erős gépen is, viszont high beállítások mellett csak annyi a változás hogy szaggat meg fps droppok vannak dögivel, a grafika ettől nem lesz látványosabb. Szóval egy I7 és minimum egy 1060 kell hogy élvezhető is legyen FHD - ban legalább, kisebb felbontású (900p) monitorhoz már egy 1050 TI is elég a low - hoz, de az I7 itt sem árt.

[ Szerkesztve ]

(#21) Diokhan válasza kolopele (#20) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem. Hát akkor ez csak olyan összecsapott valami?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#22) carl18


carl18
addikt

Végre valami értelmes lépés! :) Ilyen gépigény és optimalizáció mellet legalább az ember ki tudja próbálni, mielőtt megveszi ezt a Shitet! :D És nem dobja ki az árát a ablakon

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#23) kolopele válasza Diokhan (#21) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igen, ettől függetlenül mást sem játszok már egy ideje :)

(#24) csaba951 válasza Diokhan (#21) üzenetére


csaba951
veterán

(#25) kolopele válasza csaba951 (#24) üzenetére


kolopele
nagyúr

Hogy lehet az hogy én egy ilyen buggal sem találkoztam még? 60-70 óra játék alatt mindössze annyi történt hogy párszor beesett az fps 60 alá egy pillanatra, ill. nem lehet kimaxolni a játékot mert akkor szaggat (megjegyzem nem nagyon van különbség low és high között).

(#26) bashboyy válasza csaba951 (#24) üzenetére


bashboyy
kezdő

Azért ez elég régi videó már. A bugok elég nagy része fixed. :U

(#27) Diokhan válasza csaba951 (#24) üzenetére


Diokhan
addikt

Zseniális, köszi! :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#28) Diokhan válasza Diokhan (#27) üzenetére


Diokhan
addikt

Most néztem végig, az X-akták zene kifejezetten tetszik :D Jézusom... csodálkozom ezek után, hogy egyáltalán így ki merték adni... Inkább késett volna 3 hónapot a játék, de rendesen meg legyen csinálva...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Horizon ZD után azt hittem rosszul látok. Okádék ahogy Ps-en kinéz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.