Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nem sietik el.
Azt hittem karácsony fele már a felújított Halo 1-el fogom tolni... :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon vártam már. Be is zsákoltam. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#3) Darth_Revan válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azt ne felejtsük el, hogy a Reach felújítását 0-ról kellett csinálni, míg a többi HALO játék MCC "felújítása" már kész és "csak" át kell portolni PC-re, így azoknak gyorsabban kész kellene lenniük :)

(#4) CocooN-z


CocooN-z
őstag

No és az 5. Pc re?

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#5) oriic válasza CocooN-z (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem sok esélyt látok rá jelenleg. Majd pár év múlva talán, esetleg az Infinite megjelenése után.

Live-Die-Respawn

(#6) Low Noise


Low Noise
senior tag

A grafika elég elavultnak látszik,de majd megvizslatom.

(#7) oriic válasza Low Noise (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert nem remake a játék, csak remaster. 4K felbontás 60 FPS, szebb fények-árnyékok stb, de semmi radikális változtatás.

Live-Die-Respawn

(#8) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ez most jön a Master Chief kollekcióhoz patch formájában vagy nem mert nincs benne MC? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9) oriic válasza mobal (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One-on DLC-ként jön, már megvehető.

PC-n a teljes Master Chief Collection most jelenik meg (Szintén vehető), de elsőként csak és kizárólag ez a rész lesz benne a többi nem. Azok később jönnek.

Mindkét platformon december 3-án jön.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) Giovan!


Giovan!
addikt

Be tudják ennyi idő alatt fejezni? Nem kaptam bétakulcsot, de azt hallottam, hogy azért vannak még gondok a játékkal. Remélem nem egy bughalmazt fogunk kapni decemberben, akkor inkább üljenek még rajta pár hónapot.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.