Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

"mi is a titka ennek a 4 folyónak, és mely négy folyóról van szó, és MIBEN ÁBRÁZOLJÁK ezt a négy folyót, kap egy piros pontot. :B
Egy kis rejtvény, aki idáig eljutott annak köszönöm :R"

Ha valaki ismeri a történelmet (ezt kötelezően ismerni kell, mivel magyar történelem), annak tudnia kell, hogy mely 4 nagy folyóról van szó (ebből mára már csak 3 található hazánk területén). Arra a kérdésre, hogy miben ábrázolják nem kell nagy dolgokra gondolni, csak tudni kell, hogy min találhatók szimbolikusan. :K

Arra a felvetésre, hogy kinek milyen az ízlése és mi tetszik neki, hát embere válogatja. Van aki a rock zenét,de van aki a pop, hip-hop, r'n'b-t hallgatja szívesen és akad aki viszont a modern tánczenéket (house, techno, trance, ...) részesíti előnyben. Kinek ez tetszik, kinek az. Amíg világ a világ eltérőek lesznek a vélemények zenei téren is. :K

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

A bassunter alatt csak egy basszus megy most hadd ne rakjanak alá valami muzsikát! Ott az ének a lényeg!
Igen csak jobb mint az ilyen recsegés
[link]

(#3) czundermák válasza madmaxxx (#1) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

kapsz egy piros pontot :R

Nos igen ezért irtam oda hogy magánvélemény.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#4) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

És ez hol marad :( ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5) czundermák válasza Cthulhu Dawn (#4) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

AZIGEN :C :C

Olyan mint a Morbid Angel, van egy haverom aki ilyet hallgat, fura zenék, de igazábol annyira nem is rossz :N

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#6) Cthulhu Dawn válasza czundermák (#5) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mondjuk szerintem ez is menő. Bár gyakran előfordul, hogy két, az előbb linkeltek között beteszek valami ilyesmit ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7) Gergő_


Gergő_
őstag

Kövezzetek meg, de szerintem a Kárpátia nem méltó a rekedt hangjával a magyar nótákra:
Lehet túlzottan belémégtek kiskoromtól az eredeti változatok:
Ott ahol zúg az a négy folyó

Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország [link]...

(#8) czundermák válasza Gergő_ (#7) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Az eredeti mindig jobb :R Vagyis amiket linkeltél, de itt azokat a zenéket soroltam amiket hallgatni szoktam / szoktunk haverokkal baráti körrel.

Visszatérve a pokolmetálra, azért ahhoz tehetség kell hogy valaki így riffeljen a gitárral, vagy ilyen barom módjára doboljon, már ez nagyobb művészet mint bármely progikkal készült elektronikus zene :K

[ Szerkesztve ]

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#9) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Anno 1 volt kollégám volt hasonlóképpen:
egyik kedvenc, másik kedvenc és átmenet nem volt. :N

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#10) czundermák válasza madmaxxx (#9) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Az ilyen ember a legérdekesebb, kajak észrevettem hogy aki a legvégsőkig elmegy a zenékkel, például az Arch Enemy-re hallgat Bethoven-t (Ismerek ilyen arcokat) iszonyat értelmes ürge tud lenni. Mindenhez hozzá bírnak szólni, és tényleg agyilag értelmesek, és ez az érdekes benn.... na jó nem azt mondom hogy mindenki más hülye, de nem ez a kép alakul ki az emberekben az ilyen fazonokról

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#11) Wictor


Wictor
senior tag

Egyik véglet, másik véglet. Persze nálam azért van átmenet. :D

(#12) Pukkancs


Pukkancs
tag

Az ultraform meg a Pendulum baromi jó, főleg pendulum, az új albumuk is marha jó lett.
Viszont Basshunternek minden számán ugyanaz a dallam megy, haverral egyszer horgászni vultunk egy strandon (van ott egy horgásztó is), és ott raktak be egy Basshunter lemezt, messziröl megismertük, fél óra múlva jött a kérdés: "Ez még mindig ugyanaz a szám?"
Lady Gagához meg ennyi hozzáfűzni valóm van :D
Ja meg a Kárpátia is klassz, a többit nem nagyon ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#13) Krisinto válasza Gergő_ (#7) üzenetére


Krisinto
őstag

Azért a Kárpátiát és az általad linkelt 2 zenét nem keverném össze.
Mostani fiatalságot ezzel nem lehet megfogni(amiket te linkeltél).
Én is nagyrészt Kárpátiát hallgatok,de nem azért,mert ezt a fajta stílust képviselik,hanem a zenében kifejtett mondanivalójuk miatt.Sokkal jobban meghallgatom a Kárpátia álltal feldolgozott számokat,mint az eredetieket,mert sokkal pörgősebbek.
Nekem ez az egyéni véleményem erről.

Keveredik nekem is a stílus,mert hol Kárpátiát hallgatok,hol Armin van Buuren-t,de van amikor a Delta-t.

(#14) madmaxxx válasza Krisinto (#13) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Czundermák szomszéd falujában dübörög a Delta. :C :Y

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#15) Krisinto válasza madmaxxx (#14) üzenetére


Krisinto
őstag

Már rég ott kellene lenni ;]
Amilyen nagy bulikat csinálnák,csak kár,hogy többnyire Zalában lépnek fel.

(#16) madmaxxx válasza Krisinto (#15) üzenetére


madmaxxx
senior tag

2 hetente Söjtörön a H-Buliban zenél a Delta zenekar. Ők tényleg vegyes stílusú zenéket játszak (pl: Edda - A kör, Delta-sör, bor, pálinka, ...). :P

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#17) Krisinto válasza madmaxxx (#16) üzenetére


Krisinto
őstag

Én bírom őket.
Nagyatádon voltak valamikor az nem volt rossz.

Mondjuk az új Eminem szám sem rossz (not afraid)

[ Szerkesztve ]

(#18) Cthulhu Dawn válasza czundermák (#10) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Zenével így állok én is, csak én az Arch Enemy-nél nem álltam meg. Klasszikus zenét nagyon szeretem, főleg ezeket az alap klasszikusokat, valószínűleg ezért is áll olyan közel hozzám a folk-metál (na meg a szimfonikus black/death) . A jazzt, és a countryt is meghallgatom, 1x-1x egy pendulum számot is, de egy albumot már nem hallgatnék meg tőlük.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#19) Alexios válasza madmaxxx (#14) üzenetére


Alexios
veterán

úristen, így meggyalázni egy jó edda számot

(#20) madmaxxx válasza Cthulhu Dawn (#18) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Akkor azt mondhatjuk, hogy te sem vagy stílus- és irányzatfüggő, inkább a jobb zenéket válogatod meg. Vagy tévedek? :B

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#21) Cthulhu Dawn válasza madmaxxx (#20) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Alapvetően inkább metálosnak (mondjuk a metál is nagyon sokszínű [tényleg, nem túlzok, rengetegféle van]) nevezném magam, mivel 90%-ban azt hallgatok, de egy jó zenét nem hanyagolok amiatt mert az rapp/hip-hop/elektronikus/kutyafasza.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#22) madmaxxx válasza Krisinto (#17) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Szerinted is rossz az Edda feldolgozás (A kör)? :U

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#23) Alexios válasza madmaxxx (#22) üzenetére


Alexios
veterán

én mondjuk a szellemvilágra értettem, a kört már inkább nem hallgattam meg:D

(#24) madmaxxx válasza Cthulhu Dawn (#21) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Tehát, ha minőségi tálalásban van a zene, akkor valószínű, hogy felkelti az érdeklődésedet?

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#25) Krisinto válasza madmaxxx (#22) üzenetére


Krisinto
őstag

Ezt az Edda számot,már hallgattam durváébb verzióban is.
"Kör közepén hányok"....stb
Meg "Ment a hűtlen nehéz fejjel.hóna alatt zacskós tejjel"

Itt már mindenből paródiát csinálnak...

De szerintem a Delta által csinált Kör egész jó:)
Ha most normális zenét akartok,akkor irány az MTV :C

(#26) Cthulhu Dawn válasza madmaxxx (#24) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Valószínűleg igen, de főleg metálban utazom :) .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#27) madmaxxx válasza Alexios (#23) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ízlések és pofonok, kinek mi tetszik, vagy legalábbis kinek mit jelent a "minőségi" zene. Sokaknak viszont ez a fajta zenei stílusirányzat jön be. Az az 1 viszont tény, hogy általában mindig telt ház van a Delta bulikban (legfőképp Söjtörön). :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#28) Alexios


Alexios
veterán

Ez a jó zene[link] :DDD

#27: hát istenem,edda bulin is sokan vannak általában(még talán lady gagán is pedig az aztán pfej:D) Ízlés kérdése, bár nekem szerintem edda témában nem tudnak olyat mutatni ami jobban tetszene mint az eredeti

[ Szerkesztve ]

(#29) madmaxxx válasza Krisinto (#25) üzenetére


madmaxxx
senior tag

:Y :Y :Y :D :D :D

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#30) madmaxxx válasza Alexios (#28) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Hidd el,hogy itt sem a műfaj, vagy akár a zenekar megcsúfolása a cél. Kicsit át van értelmezve és hangszerelve.

A TROLOLOLO egy fogpasztareklám zenéje? :D

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#31) Krisinto válasza madmaxxx (#29) üzenetére


Krisinto
őstag

:DDD
Ha neked az jó...
Most egész pofás szám megy azon a bizonyos MusicTV-n :C

(#32) madmaxxx válasza Krisinto (#31) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Egyébként ezen a csatornán tényleg vegyesen van mindenféle zenei stílus. Aki annak idején ('90-es évek eleje) nézte a Music TV-t ezek a nevek, vagy legalábbis jópár darab ismerősen cseng. ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#33) Krisinto válasza madmaxxx (#32) üzenetére


Krisinto
őstag

Én most a PartyZone-ra gondoltam,elég tűrhető zenéket tolnak most este. :))

(#34) madmaxxx válasza Krisinto (#33) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Csak ismételni tudom magam :
"ezen a csatornán tényleg vegyesen van mindenféle zenei stílus" :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#35) czundermák válasza Krisinto (#13) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Bizony itt a delta a szomszéd faluban :C
A másik poén hogy unokatesóm szomszédja Tófejen a Szabó Peti (ő a frontember), de nagy pofa az a gyerek :DDD

[ Szerkesztve ]

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#36) Samus válasza Cthulhu Dawn (#26) üzenetére


Samus
addikt

Hajrá, hajrá. Bár én kitekintő is vagyok. FankaDelit szeressük, és még pár hip-hop számot (fő a dallam és mondanivaló, de a káromkodós bumm-bumm akármiktől falra mászok.) Mióta barátnőmmel együtt vagyok, már egy elektronikus zenét is hallgatok. Edward Maya feat. Alicia - Stereo Love (<- eredeti és rádiós kiadás, ami ugyanaz, csak rövidebb két perccel...). Valahogy megszerettem. Talán a dallam teszi. Párizsi hangulatot ad.
Na meg sokat hallgatok rádiót (munkában jó), és az Europe - New Love in Town is nagy kedvencem lett. Én a mai sztároktól mászok falra. Sztár lesz valakiből, mert a TV felkapja...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#37) czundermák válasza Samus (#36) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Kicsit eltérve a dolgoktól, jelenleg nálam ez az "agyf..szt kapok tőle" zene. Annyira fárasztó, de nagyonnagy ha sokáig szól kiesek a saját számon a röhögéstől :C

Jó ez a zene amit linkeltél télleg, főleg így estére.
A szátrgyártó futószalagról meg inkább nem mondanák semmit, pont zongorátzam a tv-men tegnap este és viván megint megállt a szemem... nem is tudtam hogy mi az a Stereo 2.0 de azt hiszem ezzel gazdagabb nem lettem, csak még rosszabbúl érzem magam, hogy nincs igény ennél a tv-nél már a normális zenére.
Még 3-4 éve volt Viva Hip meg Megawatt, na akkor télleg érdemes volt este nézni... de már nem. :W

[ Szerkesztve ]

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#38) bozont


bozont
veterán

Én is ilyen mindenevő vagyok, bár ezért van egy-két stílus ami nem annyira tetszik (pl hip-hop, reggae), de igazából hangulat fűggő hogy éppen mit, milyen stílust hallgatok.

Most éppen Marie Digby, neki is gyönyörő hangja van (itt mondjuk jobban kijön mit is tud). :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.