Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Most olvastam a könyvet. Sztem elkezdem ezt a módszert, jól hangzik.
    Viszont nézegettem az edzésterveket, és hát hogy is mondjam, kicsit keveslem. A "Friss hús" heti program sztem a vicc kategória, de még a "Jó magaviselet" is, annak ellenére, h magamat az utóbbiba pozicionálnám.

    Eddig az ilyen otthoni "edzéseim" annyiból álltak, h reggel/este hasprés és fekvőtámasz, de még a laikus fajtából (lendületesen).

    Ezek után nem gondolnám, hogy az 1. lépésekben - amik még könnyűek - miért kellene több napos pihenőket csinálnom? :F Ezek a kicsi ismétlés számú sorozatok amúgy is úgy hangzanak nekem, hogy akár napjában többször is neki lehetne ugrani, de reggel/este könnyedén.
    Úgy vélem még tapasztalat nélkül, hogy most ilyen 2x20-25 igazán semmiség az 1. lépésekben, miért kellene mégis egy héten csak egy-két alkalommal végeznem? :F

    Vki ezt helyre tudná rakni nálam? Mert nem értem.
    Nem gondolnám, hogy a "Friss hús" edzésterv bárkinek is használna.
    Nem gondolom eléggé rendszeresnek.
    Erősen kétlem, h kárt okozna, ha minden nap megcsinálnék egy-egy sorozatot a gyakorlatokból, elég csekélynek tűnnek ezek az igénybevételek így az elején.

    Arra vagyok kíváncsi, hogy mit nem tudok, hol gondolom rosszul és hogy van ez valójában? :R

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés