Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mans20


Mans20
addikt

2010 ben valamikor,minél elöbb jöhetne.

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Crysis 2 - az első képek januárban jönnek
Miért nem most?
Amúgy remélem lesz benne fenyőerdő is, ill. azt is, hogy a CryEngine 3-mal csinálnak majd a korábban a bemutatóban látott középkori környezetben is játékot.

(#3) bishoplogan válasza BiP (#2) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Az eddigi képek csak teaser volt, mega nano ruhát muattta be, amit már rég ismerünk :D

(#4) Crytek


Crytek
veterán

Egy kép már van róla csak oltári gagyi minőségben!

Innen származik

First screenshot

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#5) Mans20 válasza BiP (#2) üzenetére


Mans20
addikt

fenyőerdő?mért norvégiába játszódik?

(#6) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Én inkább azon imátkozom, hogy rendesen legyen optimalizálva, és azon, hogy a 5870-es karimon majd valahogy eldöcögjön! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#7) aram01 válasza Robi BALBOA (#6) üzenetére


aram01
nagyúr

én meg azon hogy majd a 4850-en döcögjön el ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) mmdms válasza aram01 (#7) üzenetére


mmdms
addikt

Lehet hogy azon kellene imádkozni, hogy legalább a ROADRUNNER-en elfusson.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#9) aram01 válasza mmdms (#8) üzenetére


aram01
nagyúr

oké belefoglaljuk azt is :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) Mans20 válasza aram01 (#7) üzenetére


Mans20
addikt

Ultra lowon lehet majd elindúl,mint a gtx260 on nálam,Szerintem jó lett volna a cryengine 2 is,a 3 csak arra jó hogy megint vásárolgasson az ember hardvereket.

(#11) bishoplogan válasza Mans20 (#10) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Nem lesz az olyan vészes...

(#12) aram01 válasza Mans20 (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

kb áprilisban fejlesztek ha addig nem jön ki lehet meglepem :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) BiP válasza Mans20 (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem tudom hol fog játszódni, de a CE3 bemutatóban nagyon tetszett a fenyőerdő.
Amúgy meg nem csak Norvégiában van fenyőerdő.

bishoplogan #3: tudom, csak sajnálom, hogy nem most jönnek a képek, hanem csak majd.

[ Szerkesztve ]

(#14) Crytek


Crytek
veterán

Szerintem a konzolokra szánt verzió végett nem lesz nagy a gépigénye.
Crysisnál és a Warheadnél semmiképpen sem lesz gépigényesebb!

Next PC Upgrade: 2022

(#15) bishoplogan válasza Crytek (#14) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Egyet kell hogy értsek. Szerintem is a konzolos verzió fogja megmenteni a PC-s tábort a gépigény rettegésétől.

(#16) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Teljesen külön fejlesztik a PC-s és a konzolos kódot, minden rendszer csúcsra lesz járatva. A PC esetében az elérhető legmodernebb API-kkal ... nem követik el még egyszer a CE2 hibáját, alkalmatlan a DX9 olyan grafikára. A DX11 sokat segít majd.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#17) aram01 válasza Abu85 (#16) üzenetére


aram01
nagyúr

hát nem nyugodtam meg :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) Robi BALBOA válasza aram01 (#7) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Esetleg egy 4850 cf-et ;] összehozol ha annyira nem megy, de én nem igen fogok még egy karit venni! (esetleg akkor ha felére lemegy az ára, amire nem sok esély van!)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#19) aram01 válasza Robi BALBOA (#18) üzenetére


aram01
nagyúr

szar a lapom csak egy pisziájekszpreszem van :B
kénytelen vagyok venni egyet a 58xx-as sorozatból ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Robi BALBOA válasza aram01 (#19) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Én a 5870-et ajánlom! (persze nem 100k-ért hanem inkább olyan 80k körül éri meg)
De ha tényleg úgy járunk(pedig úgy fogunk :DDD ), hogy megveszük/megvettük a drága 58xx karit és diavetítés lesz az egész akkor én nemtudom mit csinálok! (valószínűleg semmit, max sírok egyet meg szidom őket mint a bokrot és kész :O ) ;]

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#21) aram01 válasza Robi BALBOA (#20) üzenetére


aram01
nagyúr

annyira szerintem nem szalad el a paci velük,szerinted átlagos userek(nem ph-s) között hány embernek lesz olyan kártyája?túl szűk réteget képviselne a vevőkör a crytek meg éhen halna :D remélem szénné lesz optimalizálva :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) Robi BALBOA válasza aram01 (#21) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

"szűk réteget képviselne a vevőkör" - megvennék akkor is sokan (mint crysis1-et), csak utánna lepődnek majd meg, hogy olyan részletesség mellet amit ők akarnak nem megy csak 10fps-el. :DDD

"remélem szénné lesz optimalizálva" ÚGYLEGYEN! :C

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#23) aram01 válasza Robi BALBOA (#22) üzenetére


aram01
nagyúr

megvettem én is erre nem ment a 7600gt-n :Y majd 8800gts->8600gt->9800gt->9800gtx+ na ezen már elviselhető volt remélem most nem járok igy :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#24) Valty


Valty
aktív tag

Mindjárt január... :)

(#25) yakuza.tora válasza Abu85 (#16) üzenetére


yakuza.tora
addikt

DX11?
Akkor ezek szerint a 4890 Vapor 2Gb-os karimmal nem sok jóra számíthatok??? :Y

Alléz Olympique de Marseille!

(#26) Robi BALBOA válasza aram01 (#23) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Remélem én is, hogy nem az lesz, hogy minimum egy 5850 cf vagy egy 5970, hanem mondjuk egy 4870-el már szépen el lehet játszogatni, és egy 5850/70-en már fullon megy mondjuk, de élsimítás nélkül. (álmodik a nyomor :DDD )

Amúgy én is GF6800gt sli-vel próbáltam ki először és elég siralmasan ment, pedig akkoriban nem volt olyan sz@r az a gf68gt sli.
Először amikor már élvezhető volt valamennyire (persze kompromisszumokkal) az egy 2900xt volt jól megrántva.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#27) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A konzolok célhardverek játékra, abban bízni hogy nem lesz erőforrás igényes a játék PC-re :))

https://vertigostore.eu

(#28) Crytek


Crytek
veterán

2. scan

Next PC Upgrade: 2022

(#29) bishoplogan válasza Crytek (#28) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Na ez már jóval minőségi.

(#30) Black-core


Black-core
aktív tag

Akkor ez most DX 11 lesz? Egyébként sztem nem lesz olyan nagy gépigénye.Legalábbis sokkal nagyobb mint a Warheadnak nem lesz,ugyan úgy a a Sandbox lesz az alapja .És sajnos sztem ebből adodolag olyan sokkal szebb sem lesz :O Én kibírnám ha nagylene a gépigénye és akkor szebb is lehetne.Hardvert fejleszteni meg úgy sem egy játék miatt fog az ember.

(#31) fpeter07 válasza Robi BALBOA (#20) üzenetére


fpeter07
veterán

58xx-el nem értek semmit, ugyanolyan lesz mint gf 6600-on ;)

(#32) Crytek


Crytek
veterán

Itt vannak az újság képei ami látszik a megjelenési dátum is.
2010 december!

http://forums.gametrailers.com/thread/crysis-2-photos/992817

Next PC Upgrade: 2022

(#33) Robi BALBOA válasza fpeter07 (#31) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát azért csak nem lesz ugyanolyan ha már más nem akkor a sebesség az szerintem ;] más lesz :DDD és remélhetőleg a 58xx kari előnyére!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#34) Bluegene


Bluegene
addikt

kár a gépigényen vitatkozni, énnekem mindent fullon visz a 4850, ha majd eljön a crysis 2 és viszonylag jól fut akkor megtartom, ha pedig nem veszek egy megfelelő kártyát

így jár az ember legjobban, 1 év múlva egy 5850 nem 70K lesz hanem kb 30K ;) , majd akkor ráérek cserélni mikor értelme lesz, sőt lehet h 6850 kell neki, akkor meg inkább egyből azt veszek :D

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#35) Mans20 válasza Bluegene (#34) üzenetére


Mans20
addikt

Én majd lehet hogy GTX 580 at veszek,azon talán elfut valahogyan.

(#36) Bluegene válasza Mans20 (#35) üzenetére


Bluegene
addikt

túl pesszimista vagy...

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.