Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Belenéztem a Campaign videóba.
Nincs találat animáció bas*ki.Belelő 5-öt a katonába és az 5 lövésre meghal,de azt se valami hú de látványos módon ,első 4 találatnak semmilyen vizuális hatása sincs.Robotoknál dettó.És hogy még feltűnőbb legyen hosszú a Kill Time(5 test lövés de alacsony a Fire Rate).Level Design épp hogy megüti a szükségest, hajaz az UTournament,Quake 3 nagy üres arénáira.2010 óta játékokba objektum szám tökéletesen rendbe van, itt épp hogy csak nem nevezhető sterilnek.AAA fejlesztők-van büdzsé, mégis összehoznak egy ilyen cart,és még promózzák is,magyarul dunsztjuk sincs hol hibáztak,min kellene javítani. Mérnöki szemlélet újabb gyöngyszeme,ezek se játszanak már videó játékokkal,csak sorozat gyártják őket(EA szindróma).Nem csoda hogy évek óta csak a leképzés fejlődik,többi elem egy helybe toporog. :(

[ Szerkesztve ]

(#2) #04430080


#04430080
törölt tag

Úgy néz ki, mint valami kényszertermék.

(#3) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

A kampány remélhetőleg ugyanolyan szórakoztató lesz, mint az első volt, a multiplayerben viszont nincs perspektíva, az maximum techdemónak lesz jó. Szerencsére engem a kampány érdekel igazán.

A játéknak soha nincs vége.

(#4) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Én várom, szeretem az ilyen játékokat. Viszont ne ezt a borzalmas IGN videót linkeljétek, az összes közül ez a legrosszabb, mintha egy újszülött játszana... :DD

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#5) Gebriel


Gebriel
veterán

Első rész nagy kedvenc volt. :)
Kíváncsi vagyok milyen lesz ennek a sztori része.

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Meg kellett néznem a naptárat

Life, Uh, Finds A Way

(#7) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Ezt a videót ajánlom, sokkal akciódúsabb: https://youtube.com/watch?v=hYdjHEGSaak

[ Szerkesztve ]

A játéknak soha nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.