Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) shogilaslow válasza llaszlo (#50) üzenetére


shogilaslow
tag

dropbox,box,skydrive,amazon cloudrive, google,comodo,mega,lg cloud, copy,megacloud,surdoc :)

(#52) llaszlo válasza shogilaslow (#51) üzenetére


llaszlo
veterán

Ezek között van olyan amivel tetszőleges mappát tudok szinkronizálni és nem kell külön mappába tenni a fájlokat?

4shared-re is regisztráltam. Van is rajta valami anyagom, de nem tudom, hogy pontosan mi. :)

(#53) shogilaslow válasza llaszlo (#52) üzenetére


shogilaslow
tag

surdoc tuti ilyen. Nemrég állítottam be :)

(#54) llaszlo válasza shogilaslow (#53) üzenetére


llaszlo
veterán

Az érdekes, hogy van OSX kliens, de nincs iOS-hez.
Olyat tudsz aminél viszonylag nagy a tárhely és működik Linuxszal is? Kliens oldalon. A Copy jónak tűnik csak az ismerősömnek kellene és ő nem biztos, hogy érti azt, hogy parancsikont kell létre hozni és azt a copy mappába másolni meg hasonlók.

Ehhez tudsz promó kódot?

[ Szerkesztve ]

(#55) shogilaslow válasza llaszlo (#54) üzenetére


shogilaslow
tag

Privát ment, de ha leírhatom: https://copy.com?r=eGJPOe

Midenki kap 3% gbot. A meghívó és meghívott is. Meg akkor elvileg ha csinálsz 1-2 dolgot, akkor dobálja a tárhelyeket még. Ha jól tudom. Sok ez a 11 db tárhely. Még 2-t jegelek hogy oda is regisztráljak. Meg amiket láttam beírva tőled. Talán :)

(#56) llaszlo válasza shogilaslow (#55) üzenetére


llaszlo
veterán

Bocs nem voltam egyértelmű, én a másikhoz keresnék kódot. A SurDoc-hoz.
Egyébként nem lehet linkelni meghívót engem is megszóltak érte meg a cikkből is ki kellett szedni.

[ Szerkesztve ]

(#57) shogilaslow válasza llaszlo (#56) üzenetére


shogilaslow
tag

Akkor aki tudfja, kérem törölje, sajnálom. SurDochoz keresek, megy majd privátban.

(#58) llaszlo válasza shogilaslow (#57) üzenetére


llaszlo
veterán

Én megtaláltam a meghívót. Ott van felül, hogy "Get 1TB Free Space!". Ott lehet meghívni és 10GB-ot ad meghívottanként pluszba 1 évig.
Az ilyen új cégekkel nem árt vigyázni nem egy olyan volt már aki hatalmas tárhelyet adott és végül eltűnt. Ez is egy új szolgáltató.

Azért még látszik, hogy eléggé bugos. Rányomtam OSX-en, hogy Desktop Download és erre letöltött egy exe-t. :D "Remek"

[ Szerkesztve ]

(#59) llaszlo válasza llaszlo (#58) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez a SurDoc nagyon kezdetleges jelenleg. Még hanyagolandó.

(#60) shogilaslow válasza llaszlo (#59) üzenetére


shogilaslow
tag

Miben mutatkozik, hogy kezdetleges még?

(#61) llaszlo válasza shogilaslow (#60) üzenetére


llaszlo
veterán

Eleve nincs iOS kliens ami azért a jobb szolgáltatásoknál alap. Az OSX kliens is nagyon gagyi. Ahogy írtam eleve nem ismerte fel, hogy OSX-re akarom letölteni a klienst.
Meg maga a cég még csak 2 éves. Ez utóbbi a legnyomósabb érv ahhoz, hogy csak óvatosan használjam.

[ Szerkesztve ]

(#63) Indiant válasza shogilaslow (#49) üzenetére


Indiant
addikt

Erről a kishal-nagyobb hal dologról írhatnál. Hogy miképp lehet beállítani őket az egymással való szinkronizálásra, backupra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.