Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) abéla


abéla
senior tag

Jó ez a "ház", megdobja a látványt, meg érdekes ez a falra akaszthatóság is.
Ágy fölé, hálószobába ideális ;] Thermaltake Core P5

hootka!

(#2) #56573440 válasza abéla (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

Több standon is kint volt, mondjuk tény hogy egészen korrekt annak aki fogékony az ilyenekre.

Nekem simán kéne, csak otthon asszony valszeg letépné az arcom érte ;]

(#3) Cifu válasza abéla (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én nem igazán értek a vízhűtéshez, de jó lesz a procinak az, hogy a VGA által felmelegített vizet kapja meg "hűtésnek"? Ez inkább "fűtés" lehet komolyabb VGA esetében, pláne tuningnál... :U

Szerk.: Én a hírben lévő képen látható vízhűtésről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) #56573440 válasza Cifu (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nincs igazán nagy eltérés a vga-ba belépő és a kilépő oldal hőmérséklete között. Nálam nem volt annó mérhető hogy a q6600 előtt ült a 8800 gtx sli vagy mögötte.

[ Szerkesztve ]

(#5) ledgeri válasza abéla (#1) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A radiátor ki tudja magából mosni a levegőt, ha így van becsövezve? Vagy ha tudnátok linkelni egy "vizezés, kezdőknek, és érdeklődőknek, képekben" oldalt az is elég (angolom jó, így az is jöhet...)
+
Ez a hátizsákos VR, VIVE-val demózva mulatságos, egyfelöl ennek kell a fix telepítés (amíg használva van..) másfelöl egy fetrengős demónál nem éppen tök jó, hogy ott a gép a háton...
DE
Most jutott eszembe, hogy (VR-)lanpartizni, demózni (a faluban ;] , haveroknál) egy ilyen hátizsák tényleg jó

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) #56573440 válasza ledgeri (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

a youtube tele van beginner videókkal pl itt de van linus-nak is egy csomó.

Magától nem nagyon szokott rendesen légtelenedni. Meg kell billegtetni, mozgatni, és szépen kitolja azzal nincs sok gond :)

vízhűtés topik ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) ledgeri válasza #56573440 (#6) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi! (tudom hogy van a topik csak számomra, amennyire érdekel> info-flood)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) Luck Dragon

Az 1080 AMP , szivesen lecserélném a GTS250 AMP-et rá. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.