Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Destructo


Destructo
aktív tag

ÁÁÁÁ Nágggyon Kíígyáuu :D Ha elfogadható ára lesz STEAM-en mindenképp megveszem...magát a single részét is nagyon várom,de multira is benevezek természetesen!

Az első videót mikor néztem egy pillanatra Counter Strike GO-ban éreztem magam..lehet benézős volt...Más járt így? :D

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Szerintem véget lehetne már véget vetni ennek a "lövök kettőt és újratárazok" szokásnak!
Ne töltények legyenek ömlesztve, hanem tárak, és mindegyiknek legyen külön-külön nyilvántartva a lövedékmennyisége!
Tudom, ez nem valós harci szimulátor, de ez akkor is nagyon mesterkélt dolog!

(#3) Xaels válasza Angel1981 (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Jaj már, ez a jövő nem tudtad, hogy feltalálták az újratárazó tártartót?! :P

(#4) Akos96: :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Akos96 válasza Angel1981 (#2) üzenetére


Akos96
senior tag

Aztán az összes vérpisti szidná a játékot, hogy mekkora szar már, normálisan újratölteni sem lehet, bezzeg az emvékettőbe lehetett. Jó ez így, legalább ezt a feladatot sem kell a játékfejlesztők kezébe adni. Szegényeknek sok feladatuk van, évről évre egy szenzációs, újító játékot kiadni nem kis feladat.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#5) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Szerintem gagyi... Az egyik legnagyobb palya egy arkad cellovolde... Vagy en oregedtem meg, vagy ez szarabb evrol evre... Persze 12eves kockaknak jo lesz, mondjuk azoknak mi ne az:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6) Angel1981 válasza Akos96 (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor legyen opcionális, hogy legalább a single egy hangyányit közelebb álljon a realitáshoz - ha már pihenéssel fel lehet gyógyulni. :D

(#7) Akos96 válasza Angel1981 (#6) üzenetére


Akos96
senior tag

Single? A CoD-ok singleplayere kb. egy ZS kategóriás akciófilm szintjén van, script az egész. Oda aztán fölösleges bármilyen realitás-érzetet adó elemet beletenni. :N

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Olyan Cargo nevű pálya már cod4 ben is volt, csak ott esett az eső és sötét volt... :U, legalább vmi újra futná

(#9) Xaels válasza Akos2110 (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Elég sokat COD4-eztem, de nekem nem jut eszembe Cargo nevű pálya. Esetleg CargoShip.

Wet Work volt, de az egy teherhajó fedélzetén játszódott. Ott is voltak ilyen konténerek, de a felépítés teljesen más volt. Illetve Shipment volt még ahol ilyen konténerek között kellett rohangálni, de az bohóckodás volt csak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) @rglaaf válasza Destructo (#1) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem ugyan annyi lesz a nyitó ára mint ami szokott lenni a cod-nál steam-n még kicsit drágább is

PSN:BiZzare_0 ️

(#11) KAMELOT


KAMELOT
titán

Éna single részt várom! Multizni nincs időm! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#12) KAMELOT válasza Akos2110 (#8) üzenetére


KAMELOT
titán

Pontosabban inkább már azt kéne megcsinálni hogy ha van épület akkor be is lehessen menni oda. 1-2 -3 emeltre. És ha rakétavetővel belélövök a házba robbanjon szét. :)
Ilyen ujításokat kéne csinálni. Na meg nagy pályákat. Vagy ha lelövök valakit fel lehessen venni a fegyverét és minden eszközt ami nála volt.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13) Xaels válasza KAMELOT (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt hívják BF3: Close Quarters-nek ;] Árban kijössz annyiból mintha a COD-ot vetted volna.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) KAMELOT válasza Xaels (#13) üzenetére


KAMELOT
titán

Csak BF3 alá gép is kell. 2500K + HD7850 minimum. vagy jobb ami kicsit költséges! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#15) Cybertrone válasza KAMELOT (#14) üzenetére


Cybertrone
veterán

De se látványra se hangulatra nem emelhető egy szintre a 2 ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#16) Xaels válasza KAMELOT (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Ez erős túlzás. Proci tekintetében egy Phenom II-vel is elmegy a játék, arról váltottam fel i7-re mert videórögzítéshez kellett a kakaó, de sokkal több fps-em nem lett. Haver mai napig a 955BE-vel játszik. Ha nem akarsz mindent Ultrára húzni akkor egy 6870 kategóriájú VGA is nagyon kellemes eredményt produkál és minden trollkodás nélkül mondom, hogy még úgy is szebb lesz mint a COD.

Amúgy most ősszel jelenik meg BF3-ból a Premium Edition ami árban olyan körül lesz mint a COD, de benne lesz az Alapjáték+Premium(minden DLC és plusz).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) KAMELOT válasza Xaels (#16) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor lehet majd beruházok. Egyenlőre a COD BO2-t várom. singlet inkább. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#18) nanorambo


nanorambo
őstag

Ezt most mindenféle rosszindulat nélkül írom: Szerintem nagyon gagyi. :(

(#19) fasirTTT válasza nanorambo (#18) üzenetére


fasirTTT
őstag

szerintem is :D
sokat újítottak benne az lehet a baj xD

(#20) Destructo válasza @rglaaf (#10) üzenetére


Destructo
aktív tag

Akkor kivárós lesz....és valami szuper hétvégén mikor 50,75% akciók vannak lecsapok.Feltéve,ha lesz! :D

(#21) @rglaaf válasza Destructo (#20) üzenetére


@rglaaf
veterán

uj játékoknál főként cod-nál fél éven belül ne számits leárazásra de lehet hogy még keveset is mondtam de persze semmi nem biztos

PSN:BiZzare_0 ️

(#22) Cybertrone válasza @rglaaf (#21) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor van leárazva mikor itt a mövetkező... lsd mw3 most van akcióban mindenhol, holott még a pc-s elite pakk meg se jelent... viszont kijön a bo2 és már szinte nem tolja senki se... ezek ilyen egy évre szóló gamek sajna... bár mw2-őt több ideig toltuk!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Azért annyira nem lesz rossz mint amennyire mondjátok,én szeretem a COD-okat

(#24) @rglaaf válasza Ps Vita (#23) üzenetére


@rglaaf
veterán

rosszanak biztos nem lesz rossz csak ugyan az lesz mint a többi cod a többit nem nehéz kitalálni

PSN:BiZzare_0 ️

(#25) jan101


jan101
tag

hát az első multi videó után itt mégsincs egyetlen egy innováció se... de mit is vártam. 1 hónapig talán jó lesz :) MW1 és WAW kihúzta nálunk 1-1 évig, MW2 már csak fél évig, BO 1-2 hónap, az MW3 meg kapott egy hónapot :D

(#26) Ps Vita válasza @rglaaf (#24) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én nem tudom megunni a multit ,MW3-nak kifejezetten tetszett, az új játékmódok is jók voltak
Meg azért az,hogy ugyanaz picit túlzás...
Mindenesetre engem ugyanúgy tudd szórakoztatni mint a BF3,mindkettőt ímádom :C

[ Szerkesztve ]

(#27) konikan válasza Ps Vita (#26) üzenetére


konikan
aktív tag

+1

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#28) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

alakula

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.