Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Durva ez a 60 fotó/mp, és az 1200FPS. :Y A fullHD videó is király. De ezért borsos árat kell majd fizetni.

(#2) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

1000 dollárért ez egyáltalán nem drága. De az is tuti, hogy nem átlag júzernak való.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3) werman válasza Thulcandra (#2) üzenetére


werman
tag

Lesz olyan ember aki meg is veszi enyiért mer sajna sokan nem tudják elkapni a pillanatott. De sztem ez egy kicsit durva ha mindig elösz 60 képet egy akció fotóra akkor hamar megtelik a mem kártya.Kompakt gépek expó lagját akkarják ezzel feledtetni de igy is lesz olyan helyzet hogy a 60 képböl egysem lesz jó.
DSLR tulaj vok, van egy nikon D40x-em ésa kezeléséhez nem kell profinak lenni, azt hogy mikor kell az exponáló gombot nyomni, azt sajna érezni kell és arra gyakorlatra van szükség,akik nem akarnak gyakorolni azoknak lesz jó ilyen csúcs lővő gép sztem

(#4) Sianis


Sianis
addikt

A főnök azt mondja, hogy majdnem jó.

[link]

Sianis

(#5) sekli válasza Sianis (#4) üzenetére


sekli
addikt

na jo, hat olcso husnak...:B :DDD

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Azta*... Nem semmi...

(#7) #95904256 válasza werman (#3) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nem megoldás a nagyobb memóriakártya vagy a gyors képtörlés?

(#8) zsiga667 válasza #95904256 (#7) üzenetére


zsiga667
addikt

Hiába van sok nagy memóriakártyád ha egy délutáni fotózgatásról 100 helyett 2000 képet viszel haza. Ki is kell válogatni hogy melyik a jó...
A nagy fps-nek egy szint után (ami kb. 10-15) nincs sok értelme, ami fontos lenne az a shutter lag leszorítása, legalább kommersz slr szintre.
Nagy kövér parasztvakítás ez a gép.

(#9) Integra


Integra
titán

csináljanak már valami jó kis brutál új g-shock órát végre...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) ndavid válasza werman (#3) üzenetére


ndavid
tag

Viszont ha én jól értelmezem, a 60 kép a fényképező saját, direkt erre a célra fenntartott bufferébe kerül, hogy onnan a kívánt képet lehessen kiválasztani és elmenteni.
[link]

Mindenesetre jó kis gép, el tudnék játszani vele :)

Don't panic!

(#11) burgatshow


burgatshow
veterán

Miért inaktív a gyártó linkje? :F

Integra: Miért pont g-shock? Nekem Edifice EFA-121D-ém van de azzal sincs semmi bajom... 100m water ressistance, stainless steel.. .etc...

[ Szerkesztve ]

(#12) zsiga667 válasza ndavid (#10) üzenetére


zsiga667
addikt

Persze, először bufferbe kerül, mint minden más gépnél; aztán egyből el is kezdi kiírni a memóriakártyára, mint minden más gép. :)

(#13) ndavid válasza zsiga667 (#12) üzenetére


ndavid
tag

Jja, igen, akkor mégsem értelmeztem jól. Bár nekem a használata úgy lenne logikusabb. :)
casio.co.uk meg az exilim.com is elérhető nálam.

Don't panic!

(#14) KrAt


KrAt
veterán

Brutális egy állat cucc :Y

(#15) zsiga667 válasza ndavid (#13) üzenetére


zsiga667
addikt

Akkor meg "egy képpel" megtelne a buffer és addig nem tudnád ellőni a következő ilyen 60-as sorozatot amíg ki nem választottad azt az egy jót amire szükséged van. :)
Mondjuk a kártyák írási sebessége alapján amúgyis jó sokat kell majd várni.
Én inkább lennék a híve annak hogy csináljon a gép egy képet, de azt akkor amikor én akarom, ne fél másodperc késéssel. Persze ebben benne van az is hogy soktízezer képet ellőttem már, ismerem a gépem, és jó eséllyel eltalálom hogy mikor kell nyomni a gombot, meg persze mivel slr így az expo-késése is minimális.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.