Hirdetés

Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz nemlehet #6 üzenetére

    Laikusként nem tudom megítélni mennyi értelme van ezeknek az intézkedéseknek, de erre lehet van egy tippem:

    "Éjfél és reggel 5 óra között kijárási korlátozást léptetnek életbe.
    Ennek mi értelme? :D A téli hidegben csoportosuló tömegek hazazavarása vagy mi a fene?"

    Ezzel szerintem azt akarják elkerülni, hogy a szórakozó helyek bezárása miatt ne alakuljanak ki utcai party-k, kocsma előtt iszogató csoportulások meg ilyesmik. Az eddigi tapasztalatokból kiindulva joggal feltételezhető itt is a kiskapukat keresné mindenki és ezt is megoldaná így "okosba". Szóval talán ilyesmi oka lehet ennek.

    Amit a pályázatok nélküli szabadrablásról írtál, azzal sajnos egyet kell értenem, mert eddig is rendre ez történt. Viszont a többi szabálynál azért lehetséges, hogy van értelme. Ha megpróbálod beleképzelni magad az ő helyükbe és mondjuk neked kellene döntéseket hozni, akkor szerintem ugyanennyire vitatható ötleteid lennének csak neked is (meg nekem is persze). Hülye egy helyzet ez, mert valahogy jó lenne ha a kecske is jóllakna meg a káposzta is maradna és nincs bevált recept, nincs csodaszer vagy kipróbált eljárásrend egy ilyen helyzetre, minden ország próbálkozik valamivel, aztán majd utólag okosak leszünk, hogy mi volt ebből hatékony és mi nem. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Aktív témák

Hirdetés