Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) wintikek


wintikek
tag

Beszéljünk azokról a kasszásokról is akik az üveget konkrétan úgy csúsztatják végig a kis szarjukon, hogy ha nem fogod meg akár el is csattanna a pakoló rész végén, olyan sebességgel pörgetik le a cuccodat hogy esélytelen hogy normálisan elpakolj, elhadarja hogy mennyi lesz, még ott a fele cuccod.
Aztán ne adj isten kp-val fizetnél, még mindig ott a fele cuccod pakolsz mint az állat és bekérdez hogy 40 forint esetleg?!!!!?!
Aztán miután még te keresed az aprót nehogy véletlen 2 másodperccel tovább kelljen túrkálnia az apróért, próbálsz gyorsan pakolni, a mögötted álló paraszt meg már felnyomta a kosarát a seggedbe...

Na ebből többet látok mint a telefonáló emberekből.
Egyébként meg ilyen kasszáknál rohadt mindegy hogy telefonál e valaki ha nem óbégatva teszi ezt, 0 interakció szükséges ilyenkor kb (max tényleg annyi ha veszel péksütit és számolnia kéne bemondod neki hogy hány db), hihetetlen de van mikor az ember tényleg fontos hívásokat intéz. Az hogy kinek mi a fontos ő dönti el.

A pékségbe mikor kérni kéne az megint egy más tészta, de ha valakinek több agysejtje van mint kettő egyébként ott is megoldható, hogy beleszól a másik félnek hogy várj egy picit, elmondja a néninek hogy nyóczsmelyét meg 1 kiló kenyeret szeretnék, aztán folytathatja a telefonálást, max akkor gáz ha kp-val fizet és apróznia kell, azt telefonnal nehezebb, de nem lehetetlen.

Nem sok értelmét látom az ilyen telefonálós dolgon fennakadásnak, hozzáteszem az engem is irritál mikor valaki úgy telefonál bárhol publikus helyen hogy 5 méterrel odébb is tisztán érteni hogy miről beszél.
+ Életemben egyetlen egyszer telefonáltam fizetés közben és egyáltalán nem érdekelt, hogy ki mit gondolt, mert fontos hívás volt, kb ~15 mp-el növelte meg az elpakolás fizetésre eltöltött időt. Amúgy ha esetleg hívnak pont előtte, én is ki szoktam nyomni. Biztos nekem magas az ingerküszöböm, hogy az ilyen dolgok nem zavarnak, az mondjuk sokkal jobban zavar mikor valaki olyan büdös mint a kolera és 10 méterről is érzem a szagát a boltban... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.