Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) cappa72 válasza fehér_ember (#9) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát hogy miért is ezt vettem?
Mert időből nem telt másra, csak hogy rokon Elac-ját meghallgassam. (Gyerekke száma és munkabeosztás miatt...)
Így a rendelkezésre álló anyagi keretet így tudtam hatékonyan felhasználni - fórumozás útján.

Amúgy egyáltalán nem bántam meg, sőt kifejezetten örülök a választásnak, még akkor is, ha azt írtam, hogy fárasztóbb hosszú távon az Elac-nál. Ez nem jelenti azt, hogy fárasztó, hanem relatíve fárasztóbb. Sajnos annyi időm sosincs, hogy kifáradnék (eddig otthon összesen 1 óra volt a max, amikor azt hallgattam ami nekem tetszik, és olyan hangerővel, amivel kedvem szottyan).

Azért az sem mindegy, hogy 240k vagy 540k az ár.
Azt azonban nem tudom, hogy melyik a hi-fi-bb, azaz melyik magasabb hanghűségű (tippem épp volna)

Az is elképzelhető a magasok esetén, hogy az Elac még nem járódott be? Ez furcsa lenne, mert nem keveset ment, „sógi” igyekezett bejáratni okosan (tőle kaptam az Isotek bejárató cd-t is)

Szerintem nem hallanám meg a különbséget a kábelek között – mondom most, de még ténylegesen ismerten jónak mondott kábel még nem járt nálam.
Főleg azért, mert jobbára szanaszét torzított zenét hallgatok (Persze itt-ott bekerül egy Fleck Béla, egy Dave Brubeck...), és jellemzően ezek még vacakul is vannak keverve.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.