Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Atya eg! Kegyetlen game van szuletoben.

(#2) Mukorka


Mukorka
addikt

Szépnek is tűnik, szerintem jó game lesz. :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3) D.Orion


D.Orion
veterán

Még nem késő beleadni némi pénzt. :DDD

(#4) Ventur@


Ventur@
senior tag

Meggyőző...nagyon is és ez még csak pre-alpha, ha jól láttam. Várjuk szeretettel :) .

Milyen grafikai engine dolgozik ez alatt (nekem olyan mintha, az NFS: Shift (2?) motorja lenne)? Valami saját fejlesztés? Remélem modolható lesz, mint az rFactor :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5) imibogyo


imibogyo
veterán

Ez videó már sokkal többet mutat a tényleges játékból, mint az eddigiek. Szerintem nagyon sokat fejlődött. :K

Lehet tényleg még most kellene beleszállni, egy komolyabb pénzmaggal.

(#6) Mukorka válasza Ventur@ (#4) üzenetére


Mukorka
addikt

Tuti sajàt motor, szebbnek is tűnik mint a shift meg egyelőre ezt nem kell konzolra butítani

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7) eL Geri válasza Ventur@ (#4) üzenetére


eL Geri
őstag

Ha jól láttam a weboldalukon, akkor ugyanazt a motort használja mint a Shift :U

(#8) anulu


anulu
félisten

nos. nem érdekel, ha 80 GB is lesz a játék, de kérném belepakolni minél több pályát / autó és verseny szériát! ez végre egy olyan program, amiért a konzolosok is csöpöghetnek. ha nem rontják el valamivel, simán lehet ez a PC-sek GT5 / FM4-e!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) M3Ny3'T válasza Ventur@ (#4) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Elvileg saját fejlesztésű Engine, a DX11 minden jóságával. :N

Hatalmas piros pont, hogy az AI bizony képes hibázni és nem a mézesmadzagon húzzák végig a pályán, mint sok más játékok esetén.
Jól néz ki, a fizika is látszólag rendben lesz, csak kicsit kihaltak a pályák, de ez még ugye csak Pre-Alpha. Jó lesz ez! :C

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#10) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Továbbra is felhívnám a figyelmet EZ NEM PC EXKLUZÍV JÁTÉK!!!

@robsquires: @WMDCars Will this be released as a console game (PS3/360) or just on PC platform?” <- PC, WiiU, 360, PS3 (PC for now)

[ Szerkesztve ]

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#11) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#7) eL Geri: Igen, ezért gondoltam én is, hogy a Shift motorja van alatt, mivel ha jól láttam a weboldalon, akkor a fejlesztő Slightly Mad Studios, akik a Shift szériát készítették.

De Mukora és M3Ny3'T a próféta szóljon belőletek :) .

Feruendios: Ha lesz olyan pc-re, mint a FM 4 vagy a GT5 konzolra (hangulat, autópark, grafika, hangok. Vagyis minden :) ), akkor bánja a fene, hogy nem pc exkluzív lesz :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12) Normi™


Normi™
őstag

Ez nagyon szép lesz,nekem majd meg kell szoknom a kéz nélküli kormányt,de ahogy nézem hamar sikerülni fog,másra fogok figyelni :R

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#13) imibogyo válasza Ventur@ (#11) üzenetére


imibogyo
veterán

Én azért az autópark, grafika, hangok mellé odavenném, hogy az irányítási rendszert viszont ne onnan koppintsák, mert akkor nem lesz egy nagy szimulátor. :(

(#14) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Szép nagyon,fizika jó,de nekem a motorhang az nagyon nem tetszik. :B

(#15) Redcaster válasza HollyBoni (#14) üzenetére


Redcaster
őstag

A fejlesztők nem tehetnek arról, ha egy Formula B autónak ilyen a hangja :)

Amúgy a játék brutáljól néz ki :D Egy próbát megér, remélem nem rontják el mint 1-2 játékot :U

[ Szerkesztve ]

(#16) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

A végleges verzióban azért remélem látszik majd a kéz is ami a kormányt tekergeti... :U

Under construction!!!

(#17) imibogyo válasza superTibcsi (#16) üzenetére


imibogyo
veterán

Hát ez szerintem nagyon relatív.

Nekem például a kormány sem kellene a monitorra, mert akkor két kormányt és két kezet látok vezetés közben? :Y

A legjobb megoldás persze a ki-be kapcsolgatható verzió lenne, ahol mindenki eldönthetné, hogy szeretné-e látni, vagy sem. :K

(#18) Mappa


Mappa
addikt

tipikus, utolsókból az első videó.... :N

nem kötelező megadni

(#19) zuchy


zuchy
őstag

Remélem a hangokon még fognak csiszolni, mert maga a hang az jó, de az átmenetek nem igazán. Gondolok itt nincs gáz - van gázra. Illetve ha nem telibe nyomom akkor nem telibe üvölt a kocsi. Mintha ilyen darabokból lenne összerakva. De hát ezért pre-alfa még.

PC-STYLE.hu

(#20) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Nagyon jó lesz,viszont valaki nem tudja véletlenül milyen kategóriák lesznek benne?
Eddig jó formán csak Formula autókat láttam meg egyszer egy DTM-es Audit.
Lesz esetleg WTCC vagy valami más?

06-3o/9759I39

(#21) Mappa válasza Találtgyerek (#20) üzenetére


Mappa
addikt

[link] :K lesz itt minden

nem kötelező megadni

(#22) Vistaboy válasza Feruendios (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Átírtam, köszi a kiigazítást. És beletettem egy hosszabb videót is, amiben már több versenyosztályból láthatunk ízelítőt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) anulu válasza Vistaboy (#22) üzenetére


anulu
félisten

a hosszabb videó alapján: ez már most, pre-alphaként kenterbe ver nagyon sok más, final játékot minőségben

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) Mukorka válasza anulu (#23) üzenetére


Mukorka
addikt

Lehet de most hogy jobban megnéztem elég gáz hogy ez a pc verzió és a füvet 2 méterenként tölti be... persze ez biztos azért van mert korai verzió de ilyet nem szeretnék a véglegesben látni :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#25) TESCO-Zsömle válasza Mukorka (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy azért mert a videó felvétele is elég sok erőforrást von el a géptől.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26) Mukorka válasza TESCO-Zsömle (#25) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem hiszem. Ez a jellegű hiány a motorban van, a felvevéstől legfeljebb szaggatna de azzal nincs gond a videó alapján. Feltételezem hogy nem egy gagyi géppel rögzítik ezt és mivel más autos játék felvételén nincs ilyen így ez biztos hogy eleve ilyen jelenleg. ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#27) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

remélem 2010/2011-es WTCC is lesz benne :U...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) Találtgyerek válasza - = Zk = - (#27) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát annak én is nagyon örülnék.

06-3o/9759I39

(#29) - = Zk = - válasza Találtgyerek (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meghajtanám Norbi narancs-fekete BMW-jét ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.