Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Engem beszivattak multkor. A lefoliazott dobozon fel volt vagva a zaromatrica es a telefon is a folia nelkul volt a dobozban. [kép] Azonnal visszavittem az uzletbe es ahelyett, hogy visszakaptam volna az arat, adtak egy nyomtatvanyt es egy cimet ahova kuldhetem a telefont. 1690 a postakoltseg+varok a penzemre hetekig. Mocskos egy ceg, vigyazzatok.

[ Szerkesztve ]

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

Erről ugattam egy másik topikban, én is jártam így több termékkel mostanában. Ezek a visszaküldött webshopos rendelések, valaki már kipróbálta, összetapogatta, és visszaküldte... Én meg megveszem újként, és hiányosan, használtan kapom a cuccot. Egyébként ez nem csak a T-nél van, Aqua-nál jártam így egy alaplappal nemrég, Edigital-nál meg páromnak vettem (volna) telefont, amikor elérmrakta a srác, láttam hogy tele van ujjlenyomattal, el se vittem.

On: Ez lenne a túlhypeolt, városszerte óriásplakátokon hirdetett T balck friday? A Huawei Y6 (számomra az egyetlen értelmes teló árban) már most elfogyott... :(

(#3) kopi120


kopi120
tag

Félre ne értsétek értem a problémátokat, és ha hiányos teljesen jogos, de ide vezet a 14 napos visszaküldöm ha nem tetszik dolog!

(#4) janeszgol válasza kopi120 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Bizony. Ezt kéne megszűntetni. Csak akkor lehessen visszaküldeni, ha nem jó, nem üzemel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) Csapoati válasza janeszgol (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt remélem nem gondoltad komolyan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) janeszgol válasza Csapoati (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

De komolyan gondoltam. Jó, a jó dolog benne, hogy kipróbálták már előttem és akkor tuti működik. De ez nem minden terméknél jön jól.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) Csapoati válasza janeszgol (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gondolom még soha nem jártál úgy, hogy valami nem olyan volt, mint aminek elgondoltad (és nem lehetett/nem nyílt alkalmad kipróbálni), nem úgy működött, ahogy leírták, stb. Szerencsés vagy, becsüld meg.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) janeszgol válasza Csapoati (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Valóban nem. Sem ruhában, sem elektronikus eszközben. Ez lehet szerencse, mázli, ízléshiány. Ahogy tetszik. :)
Olyan akadt, hogy be se kapcsolt. Meg olyan is, hogy nem úgy működött, de az használt teló volt és buherált. Rendbe tettem és úgy adtam oda annak, akinek megvettem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) kopi120 válasza janeszgol (#4) üzenetére


kopi120
tag

Az igazság valahol félúton lenne. Inkább vállalni kellene a vevőnek a gyári csomagolás visszaállításának költségét, mármint annak a vevőnek aki visszaküldi.

(#10) Dr. Romano válasza janeszgol (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem megszüntetni kell hanem a boltnak illő lenne jelezni (minimum, de akár olcsóbban is adni) hogy ez megbontott termék. Pl az emagnál ezt külön jelzik is ahogy a videó is mondja.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) janeszgol válasza Dr. Romano (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, csak ez meg bevétel kiesés. Ezért trükköznek. De ez nem fair. Egy árusító nem tehet egy telefon működéséről például. Most megveszik, visszaküldik, aztán meg viheti le a cucc árát. A vevőt semmi nem kötelezi arra, hogy figyelmesebb legyen. De javítom magam:

Bizonyos termékek esetén eltötölném ezt a 14 napos, bármilyen indokkal való elállást.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) btz válasza janeszgol (#11) üzenetére


btz
addikt

Nem eltörölni kell a visszaküldési lehetőséget, hanem gyűjteni az eseteket és szégyenlistára tenni nyilvánosság előtt egy egy ilyen magatartást tanúsító shopot. Szerintem ez már kellően elrettentő számukra.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#13) Lauda válasza janeszgol (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tehet rola valoban. A vasarlo sem tehet rola, hogy nem felel meg neki a termek es itt bele is kerult az ugy egy vegtelen ciklusba :D

(#14) Lauda


Lauda
félisten

Nem semmi ez a ceg. Fehivom oket, hogy megis mikor ohajtjak visszautalni a penzemet, mert szuksegem lenne arra a 120 ezer forintra, amit kifizettem a bontott telefonjukert. Azt mondja max 30 napon belul. Mondom neki, a torveny erre 14 napot ad, persze erre megint blablablabla. Megvarom a 14 napot azt felhivom az nfh-t.

[ Szerkesztve ]

(#15) prabhu válasza Lauda (#14) üzenetére


prabhu
senior tag

Azzal nem érsz semmit, egyedi esetekkel nem foglalkoznak. Tudtommal.

A visszaküldés meg mindaddig szükséges, amíg nem lehet megbízni a termékekben, hisz sok esetben ipari hulladékot árulnak és ezt nem lehet minden esetben előre tudni (kipróbálás/netes infók hiánya).

(#16) Lauda válasza Lauda (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Megerkezett a mani. :D

(#17) #51736960 válasza Lauda (#16) üzenetére


#51736960
törölt tag

Azóta már valószínűleg megint eladták újként, egy kevésbé háklis embernek :)

(#18) Lauda válasza #51736960 (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Ezer szazalek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.