Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Vótmá' ;]

Továbbra is azért nem tetszik, mert nyúlás. Egy dolog menthetné meg, ha össze tudnának hozni egy olyan prögős, eszement játékélményt mint anno a Q3A-ban volt.

(#2) Kanczy válasza DeFranco (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

Azért van benne bőven eredetiség, köztük a játék legfontosabb elemei, a S.M.A.R.T és a változó küldetésrendszer. Nekem nagyon tetszik :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) DeFranco válasza Kanczy (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

SMART < Rocket Jump ;] De legyen igazad.... :)

(#4) Addaminator válasza Kanczy (#2) üzenetére


Addaminator
csendes tag

Akkor ketten vagyunk! :)

"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja."(Albert Einstein)

(#5) Manbal válasza Kanczy (#2) üzenetére


Manbal
senior tag

Sztem is jó kis game lesz, arról nem is beszélve hogy a mai PC konfigok 90%-án élvezhetően futni is fog! :)

(#6) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Érdekes kis game lesz az biztos csak attól félek hogy ez is tele lesz spékelve minden sz@rral (mindenféle killstreak, idegesítő fegyverek) amire majd figyelni kell na meg kérdés hogy mekkorák lesznek a pályák,milyen módok lesznek stb....
Először kivárom a megjelenést aztán meglátjuk.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Lassan 1,5 éve várom ezt a játékot.
Remélem megéri. :)

(#8) Xaels


Xaels
félisten

A ruházkodásról meg a turret-ről a TF2 jut az eszembe. A sapkázás meg a többi f@szság miatt nem játszom már, az amúgy nagyon jó kis (alap)játékkal. A játékmenet még nem is tűnik rossznak, de azok a fegyverhangok :W Megjelenik és megnézzük, hogy milyen. Úgy is tele lesz a YouTube HD felbontású videókkal. Bár, hogy őszinte legyek nem biztos, hogy megveszem mert azt az elvet vallom, hogy 1 évben 1 multizós FPS bőven elég és egyelőre meg van a kiszemelt áldozat(igen a BF3).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Löncsi


Löncsi
őstag

Logikai hiba ! :)

Ritka eset, amikor egy játék a kitűzött megjelenési időpont előtt érkezik, de szerencsére mindig akadnak kivételek.

Erre:

Gyakori eset, amikor egy játék a kitűzött megjelenési időpont után érkezik, de szerencsére mindig akadnak kivételek.

Szerintem így értelmesebb picit.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#10) Xaels válasza Löncsi (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig szerintem nincs ott semmiféle logikai hiba...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Sonja


Sonja
veterán

Hivatalos gépigény!

Minimum system requirements:

Intel Core 2 Duo 2.4GHz
2GB RAM
NVIDIA 8800GS / AMD Radeon HD 2900 Pro
Windows XP (SP3)/Vista/Windows 7
8GB free HDD space

Recommended system requirements:

Intel Quad Core i5
3GB RAM
Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5850
Windows XP (SP3)/Vista/Windows 7
8GB free HDD space

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12) Manbal válasza Sonja (#11) üzenetére


Manbal
senior tag

Sztem picit eltúlozták :) Ha egy doom3 motorrol van szó, az nem hiszem hogy egy HD3870-esnél többet kérne recommended-nek :) de majd meglássuk...

(#13) Sonja válasza Manbal (#12) üzenetére


Sonja
veterán

Nem id Tech 4 a motor, hanem annek egy igen csak átírt változata! Nem ugyan az. ;) Simán lehet ekkora a gépigény. :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#14) GoldenJ


GoldenJ
tag

Akkor 4 hét múlva bevizsgáljukj :)

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.