Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Úgy látom Pannon az alsó végleten támad. Nekem mobilra kellene egy kisebb net csomag lehetőleg minnél olcsóbban. Ha jól vettem ki a szövegből akkor a 100MB-os csomag is megmaradt, a Pannon honlapján viszont úgy nézem még nem frissült a tarifa táblázat (vagy most tényleg olcsóbb az 500MB-os csomag teljes áron mint a 100MB-os?) Prepaid SIM-mel érdekelne most hogyan kell akkor fizetni a 100MB-os csomagért. :F

[ Szerkesztve ]

(#2) Viktor0610 válasza DarkByte (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben arra a 10 Ft-ra gondolsz, igen.
Ami az én szívfájdalmam, az a köztes csomag hiánya v. a 100 megabájtos csomag (így már) magas ára. :U

Samsung Galaxy A54

(#3) DarkByte válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


DarkByte
addikt

Ez most komoly?? :Y Nem tudom megérteni miért nem lehet egy 500-600 forintos net csomagot adni 50-100MB forgalommal. Gondolom akkor bevált szokás szerint a 100MB-sat szépen kivonják a forgalomból és csak azért van még feltűntve hogy ilyen is volt, nameg akiknek jelenleg ez van megrendelve az ha kellően őrült maradhat benne.

Azért kösz a választ. :K

(#4) Viktor0610 válasza DarkByte (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is abban reménykedem, h. megoldják ezt a helyzetet.

Samsung Galaxy A54

(#5) shev7


shev7
veterán

hat en kiprobaltam a voda netjet, es nem vagyok benne biztos, hogy az 500 mega eleg egy honapra. Csak bongesztem, meg skypoltam egy keveset, de a 3 nap alatt osszejott 200 mega. En is csodalkoztam...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#6) Viktor0610 válasza shev7 (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a csomag sz.tem azoknak jó, akik csak e-maileznek (esetleg ritkán kevés böngészés), de azt gépről szeretnék tenni.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.