Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Cukik a jószágok...főleg a kocsitolvaj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) tibee77


tibee77
őstag

Na azt hiszem meg lesz a kezdö karim! 😎

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Skag-gel akarok majd én is menni, de attòl függ mit tud majd a többi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) persil


persil
nagyúr

Iszonyat borderlands buzi vagyok, de tenyleg, imadom.

Viszont mindig volt a sorozattal egy problemam, ami ugy tunik a 3-ban is marad :(
Semmi, de semmi ereje nincs a fegyvereknek. Elsutod, latod az animaciot, hallod a hangot, de ennyi. Valahogy hianyzik valami.
Csak melle kell tenni egy doom-ot pl. Ott konkretan a gyomorban erezni egy soretes elsuteset. Itt semmi. Pukk-pukk es ennyi az egesz.

Ettol fuggetlen a kedvenc sorozatom, de a videobol az jott le, hogy ebben a reszben sem lesz sok valtozas.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5) Wesder válasza persil (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a loot meg co-op rendszer illetve a karakter mobilitàsàt nem szàmoljuk, akkor ja semmi újdonsàg nem lesz benne az előző részekhez képest.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Daelion válasza persil (#4) üzenetére


Daelion
őstag

Pedig többen is mondták azok közül akik játszottak az E3-as verzióval,hogy a 'Gunplay' érezhetően jobb mint az előző részekben és ehhez a hangokat is hozzá tették.
Persze nem lesz egy DOOM de azért az fura is lenne szerintem BL-be. :D

Változás meg szerintem lesz elég,bár ez lehet szubjektív.

(#7) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nekem is ez lesz a kezdő karakterem, mindig is imádtam a mesterlövész távolról gyilkolós karaktereket. :D

Csak ne legyen nagy gépigénye menjen el a lapin...:D

(#8) Raysen623


Raysen623
addikt

Ennyi, kész végem van :D Megy az előrendelés :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) Wesder válasza Raysen623 (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Épp ideje volt màr.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) Sirandrish válasza Raysen623 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig mit csináltál? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Wesder válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Wesder
félisten

A Pirate Bay-es verziòt vàrta, amit "bejelentettek". ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Sirandrish válasza Wesder (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja értem :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.