Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Csak nálam akad a videó? Visszatekerem, és mindig ugyan azokon a helyeken kezd beakadni. Mintha a felvételnél szaggatott volna.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) kovsol válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


kovsol
titán

én nem vettem észre semmi rendellenességet

May the Force be with you!

(#3) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jó ez a vidi bár az 1 el nem játszottam de ezt kipróbálom majd...

(#4) aram01


aram01
nagyúr

nálam sem akad,jó pörgős gamma

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) hommeros


hommeros
őstag

Maga a történet nekem nagyon tetszik. Csak ez a varázslós dolog annyira nem klappol nekem hozzá

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#6) Trub


Trub
tag

Ettől újra kedvet kaptam az első részhez.

(#7) zH. válasza v!ct0y (#3) üzenetére


zH.
senior tag

Itt az idő ,hogy felrakd! :K (mármint az első részt)

ON :

Én is várom ,remélhetőleg ez is normálisan lesz optimalizálva.
Video alapján simán 5/5 ,de kíváncsi vagyok milyen lesz a grafika mellett a játékélmény.

[ Szerkesztve ]

just be

(#8) D_r_u


D_r_u
tag

Ugyanaz nem tetszik benne, mint a fentebbi Mass Effect 2 videóban: túl akciódús. Az első részt már régóta tervezem (végig)játszani, aki ismeri, mondja már meg pliz, hogy abban is csak lövöldözni kell? Mert ha igen, akkor lehet kihagyom, egy System Shock 2 vonalon készített játéktól azért némi hangulatos borzongást is elvárnék. Másik kérdés: ugye ennek a csákónak defaultból fúró van a jobb keze helyén, mivel big daddy. Akkor a fegyvereket hogyan tudja megfogni?

(#9) Tituka


Tituka
senior tag

nagyon fasza lesz :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#10) Trub válasza D_r_u (#8) üzenetére


Trub
tag

Majd a játék elején biztos ki fog minden derülni, kár ezt így firtatni.

(#11) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Itt kicsit sötétnek tünik a kép,remélem nem lesz ,vagy csak annyira mint az első része

(#12) Prof01


Prof01
veterán

Nagyon jó lesz ez a rész is. :K

#1: Nálam is néha beakadt. : :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) Trub válasza D_r_u (#8) üzenetére


Trub
tag

Megnéztem neked. Van olyan Big Daddy, akinek nem fúró, hanem lőfegyver van a kezében.
Több féle is van.

(#14) proci985 válasza D_r_u (#8) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a Deus Exhez képest több a lövöldözés ( System Shock2 nekem kimaradt, tehát nem tudok viszonyítani), egyébként viszont baromi jó játék az első része. hangulatban, grafikában, történetben. dizájnban elsőrangú.

szerk: remélem maga a játék nem lesz ennyire akciódús és csak a reklámérték miatt rakták tele lövöldözéssel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) CptMisi válasza D_r_u (#8) üzenetére


CptMisi
őstag

nem csak lövöldözni kell, feladatokat kapsz, amik közben persze meg kell védened magad...
nekem is akad a videó, de amúgy elég noob-nak tűnik a játékos :DD
jónak tűnik :K :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Jónak tűnik a játék!

Lehet csak én vagyok a faragatlan, de itt most miért megy a harc? :F

Mert az első részbe még oké volt, de most hogy midnenkit megöltem ki maradt még életben???:D

(#17) bizo13


bizo13
csendes tag

az első rész is nagyon jól sikerült most meg ez még jobb de a tökéletest hogy lehet javítani majd meglátjuk :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.