Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VIBO


VIBO
őstag

o.O.

Elmezdődött a lefele menő spirál.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2) tajcsi


tajcsi
senior tag

Ez korán reggel éhen gyomorra nem a legszebb hír...hát tény hogy nekem nem nagyon tetszetteka hűtőjeik de pl egy csomó fantasztikus cuccuk van még pl a hdd stabilizálójaik egyszerűen verhetetlenek...tényleg baj lehet ha már egy akkora piacot kell bezárniuk...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#3) gyiku


gyiku
nagyúr

qrva egy vilag van, jelentos valtozasok ele nezunk szerintem.

hüllő

(#4) Löncsi válasza gyiku (#3) üzenetére


Löncsi
őstag

Mert bezárt egy cég a tengerentúl? XDDDDDDDDDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5) tajcsi válasza Löncsi (#4) üzenetére


tajcsi
senior tag

Lehet szmély szerint minket nem érint, de belegondolva, vajon miért zár be ey ekkora óriás. bizony igen, megfodulhat minden...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#6) Skizz válasza Löncsi (#4) üzenetére


Skizz
addikt

Kockapánik. :D

(#7) stvnppp válasza Skizz (#6) üzenetére


stvnppp
senior tag

Ez nem jön jól így a maja naptár vége felé....

Amúgy komoly bajban lehet a Scythe, ha nem is a legnagyobb, de egyik legjelentősebb piacot feladja.

(#8) Löncsi válasza tajcsi (#5) üzenetére


Löncsi
őstag

Egy rakás "Cooler" márka van a piacon még... és Európában még nincs gondjuk. Úgy adják elő egyesek minhta világvége jönne.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#9) TeeBee73 válasza stvnppp (#7) üzenetére


TeeBee73
addikt

Miért pont a legjelentősebb? Szerintem, arányaiban messze nem a legjelentősebb.
Mac-ben nem igazán használnak Scythe hűtőket.

MOD: Egyébként, kár értük. :(((

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#10) McDog


McDog
aktív tag

:( Szomorú. Főleg úgy hogy reggel olvastam, hogy az egyik kedvenc boltom a Lord is felfüggesztette tevénységét.

(#11) benedekco


benedekco
addikt

Ha a piacon akarnak maradni, akkor szép lassan beszállnak ők is a gagyiba, ha nem akkor meg kiesnek.
Az biztos, hogy ez egy előre mutató jel. Bárki bármit mond, itt komoly változások lesznek(vannak).

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#12) TeeBee73 válasza benedekco (#11) üzenetére


TeeBee73
addikt

Be kéne szállniuk a villanykörte-bizniszbe. Akkor dőlne a lé. A hűtőn, a lamellák az istenért sem akarnak maguktól meggörbülni. Tartós termékeket gyártanak, az a baj. (A ventillátoraik sem rosszak, nálam még egy sem halt meg az utóbbi 5 évben.)

MOD: A komoly változások alatt mit értesz?

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13) ViZion


ViZion
félisten

Ejj. Kár. Azért ők jó cuccokat csináltak, remélem átnyergelnek pl. házakra, SSD-re, etc. és megmaradnak :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) tajcsi válasza McDog (#10) üzenetére


tajcsi
senior tag

Remélem lesz 70%os outsale :C

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#15) Jim Tonic válasza benedekco (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Manapság egyre kevesebb PC-s dolgot lehet eladni, és abból is inkább a gagyit. Japánban amúgy sem állnak fényesen a dolgok, hiszen ők jellemzően nem Kínában gyártatnak, ami az árakra komoly hatással van.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) Gonzo.


Gonzo.
tag

Japán "minőségi" Scythe USA!

Mi lesz a következő? A kenyér???

(#17) proof88


proof88
addikt

Szeretem a termékeiket.
Ezeket vettem tőlük:
Mine Rev B, Mugen 2, Musashi, Bay Rafter 2.5, Quiet Drive,
Kaze Blue LED 120 mm-es venti, ami annak ellenére, hogy LED-es, tényleg jó halk tud lenni, direkt azért vettem azt, mert kellett a világítása is :DDD
4 db UV-aktív SATA kábel
5 db 120 mm-es S-Flex venti: 4 db 800 rpm-es és 1 db 1200 rpm-es.

Kivétel nélkül mindegyikkel teljesen elégedett voltam. Jó cuccaik vannak, persze az árukat is megkérik. :D
És igen, ezek a ventik évek óta mennek nap mint nap, szóval nem csak über halkak és jó a légszállításuk, de tartósak is.

[ Szerkesztve ]

(#18) vjozsef


vjozsef
senior tag

Konyorgok! Miert beszel mindenki multidoben? :U

(#19) vjozsef válasza McDog (#10) üzenetére


vjozsef
senior tag

Szunetel, de nem zart be...

(#20) hoffman_ válasza vjozsef (#19) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azért arra nincs túl sok példa, hogy egy 15 éves múlttal rendelkező shopnak szünetelnie kelljen.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) F e Z o válasza proof88 (#17) üzenetére


F e Z o
veterán

Az s-flex ventiket hiányolni fogom, bár mindent lehet pótolni.

H2O über alles!

(#23) r-chee válasza F e Z o (#22) üzenetére


r-chee
őstag

Az még odébb van, mikor hiányolni fogod őket.
Tényleg olyan ez a hozzáállás, mintha az egész lehúzta volna a rolót....

------

"Manapság egyre kevesebb PC-s dolgot lehet eladni, és abból is inkább a gagyit."
A felhasználóknak egyre kisebbek az igényeik, s egyre kevésbé értenek a számítástechnikához. Lassan eljutunk oda, hogy lesz egy rakás üres agyú ember, lesz megbonthatatlan PC-jük (multimédiás központjuk?) egy nagy ON/OFF kapcsolóval s érintőkijelzővel, aminek használatához nulla agyi tevékenység kell.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25) banhammer


banhammer
veterán

Az emberek nem akarnak egy zsak penzt kiadni egy hutore amikor mar vannak olcso es halk hutok is a piacon.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#26) Kephamos válasza tajcsi (#5) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem ez azért nem egy akkora mamutcég, hogy megfeküdjön tőle a világ.

(#27) r-chee válasza r-chee (#23) üzenetére


r-chee
őstag

....a szoftveres rész pedig ennyi lesz: "Időjárás" ikon, "Faszbuk" ikon, "Hírek" ikon.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28) #72042496 válasza F e Z o (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azokat már amúgy sem gyártották egy jó ideje.

(#30) DarkFater válasza Gonzo. (#16) üzenetére


DarkFater
tag

khmmmm.... Ez ritka nagy faszság.

Kénytelen leszek írni Prohardvernek, hogy helyesbítsenek és ne gerjesszék itt a dolgokat. :Y

A SCYTHE él és virul !!!

Miután a mi cégünk a Scythe Magyarországi képviselet és én vagyok velük napi kapcsolatban, annyit biztosan tudok, hogy Európában semmi gond nincs. A szokásos baromságok persze vannak, mint minden cégnél, de ez az élet része.
Pl. Scythe Gentle Typhoon venti hol van hol nincs, mert a japánok szerint nincs annyira igény???, miközben itt Európában meg ezer darabos várólisták vannak állandóan és úgy kell könyörögni 10 darabért.
Hülyeség, de ez van.

Amúgy Semmi baj nincs. Áru rendesen van, bármit kérünk, van raktáron.
Ha véletlenül elfogy valami, akkor egy hét alatt itt az utánpótlás.

Annyi történt, hogy Amerikában a helyi képviselet vezetői Ku***ra elbaszták a dolgokat.
Régen annyira lelkesek voltak és jól csinálták, hogy jobb volt a weboldal mint a gyári. :D
Aztán tavaly év végén történt valami és azóta látványosan romlott a színvonal.

Mivel a helyiek régóta nem voltak a helyzet magaslatán és őszintén szólva a Japán központ sem figyelt nagyon oda rájuk. Így aztán az Amerikai képviselet nem nagyon adott el és mire mindenki észbe kapott szépen padlóra rakták az amerikai értékesítést.

Ilyenkor az ember kirúg mindenkit és az alapokról újrakezdi.
Mi sem tudjuk pontosan mi történt, de valami nagyon kiverte a biztosítékot.
A Japánok láthatóan megijedtek és idegesen reagáltak.
Majd az idő eldönti mi lesz.

Itt Európában nekünk is fáj a fejünk időnként a Scythe főnökségtől, mert itt is dől(ne) Japánból a hülyeség, de az a helyzet, hogy mi azaz az Európai képviseletek és a német központ már eléggé "megneveltük" az anyacéget.

Például sikerült leszoktatni őket arról, hogy 3 havonta új termékkel jöjjenek ki és kidobják a régit. :))
Ez Japánban teljesen normális, sőt elvárt, de itt európában kb 3 hónap mire beépül egy termék a köztudatba :) Tehát azt történt, hogy bereklámoztuk a terméket és mire ráharaptak a népek, addigra közli a gyár, hogy "VÉGE."... :W

Az Európai emberek mások, mint a Japánok ez van.

Pánikolni meg nem kell feleslegesen.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#31) DarkFater válasza DarkFater (#30) üzenetére


DarkFater
tag

Ja, egyébként nemhivatalosan már májusban behaltak az Amerikaiak, csak azóta ment a tilitoli, hogy mi legyen....

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#34) Angel1981


Angel1981
veterán

Az USA a világ legnagyobb felvevőpiaca. Ha ott bezár egy cég, az nem sok jót jelent! :(

(#35) sing1ep1ayer válasza banhammer (#25) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Pontosan. :K

(#36) tajcsi válasza Kephamos (#26) üzenetére


tajcsi
senior tag

NEm erről van szó, hanem hogy a világ egyik legnagyobb piacát hagyják ott...ha még ÉL és VIRUL is a cég, komoly problémák lehetnek ha azgt a piacot csak ugy otthagyják mondjon itt bármelyik őstulok tag akármit!

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#37) vince


vince
őstag

jajajaj, bezárt a Scythe az USAban. Nem fog működni a 3 hetre vett tápventim :O ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#38) TeeBee73 válasza tajcsi (#36) üzenetére


TeeBee73
addikt

Lehet, a Scythe vezetősége sejt valamit.
Irán sem exportál már dollárért olajat.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#39) tajcsi válasza TeeBee73 (#38) üzenetére


tajcsi
senior tag

Na igen és akkor itt már gáz lehet...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#40) Silenzio válasza DarkFater (#30) üzenetére


Silenzio
addikt

"Például sikerült leszoktatni őket arról, hogy 3 havonta új termékkel jöjjenek ki és kidobják a régit."

Akkor a japáni emberkék több másik, most meg nem nevezendő nemzettel igazi konzumidióták, és ez a mentalitás felelős azért az éktelen túlfogyasztásért, amivel pár évtizeden belül jól kivágjuk magunk alatt azt a bizonyos fát. Aztán jöhet a zuhanás. Gyors lesz. Sebaj, vegyé' minden évben új vga-t meg mobiltelefont, aztán 20 év múlva ha már enned sem lesz mit, pisloghatsz: pénzem van, egész életemben rendesen dolgoztam. Hol rontottam el? Ott, hogy ugyanolyan szűklátókörű gyökér vagy, mint a hétmilliárd másik.

Senki se vegye magára, nem egyénenként kellene megváltozni, hiába vagy tudatos vásárló, ha ötmilliárd másik meg hülye. Az egész szemléletet kellene kiirtani, meg a piacot átalakítani. Nem kell neked az a bizonyos Galaxy S3, ha tökéletesen megy az S2-d. És még sorolhatnám.

Mellesleg az egyetlen értelmes emberi találmány a számítógép felfedezése óta az ökológiai lábnyom volt, de azt is csak arra képesek használni, hogy bárgyú amerikai műsorokban riogassák a jónépet.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#41) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nekem a ninja 3 ason meghalt a venti. De ettől még nem mondanám hogy szar az összes. A hűtő brutál jó.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#42) RyanGiggs válasza Ł-IceRocK-Ł (#41) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Az a legkevesebb! Veszel rá pl. egy ilyet aztán jó napot! :D

(#10) McDog: Én pont nálunk vettem még anno 4 éve az s775-ös lapomat.

(#43) Ł-IceRocK-Ł válasza RyanGiggs (#42) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ilyen ocsmányságot biztos nem teszek rá.
Alpenföhn purple led van rajta. Nem egy ktegória a coolinkkel...
csak a külső potiszabályzást vesztettem vele így.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#44) ViZion válasza Angel1981 (#34) üzenetére


ViZion
félisten

öööö.nem kína? ;]

Ł-IceRocK-Ł: nem besz@rt a venti, hanem passzív hűtőd lett, mehet apróra :D

Örülünk, h jól vannak kaszásék, maradjanak is meg. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#45) RyanGiggs válasza Ł-IceRocK-Ł (#43) üzenetére


RyanGiggs
őstag

(Ez már csak részletkérdés) Lényeg, hogy kicseréled és már müxik is! :DDD

(#46) jerry311


jerry311
nagyúr

Szerintem be kellene perelni a gyartokat, amiert hutot csomagolnak a processzor melle.
Ha az MS nem tehet IE-t a Windowsba, akkor az intel se tehessen gyari hutot a dobozba!

:DDD

(#47) Fercsa


Fercsa
senior tag

Sajnalattal hallom, mindenesetre az NCU meg mindig az egyik legszebb huto amivel talalkoztam :)

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#48) DarkFater válasza tajcsi (#36) üzenetére


DarkFater
tag

Na megvan a megoldás.

A jelek szerint a régi vicc orosz vicc éledt itt újjá. Már aki még emlékszik rá:
Pravda cikk:
"Moszkvában Mercedeseket osztogatnak"

Másnap helyesbítés
"Nem Moszkva, hanem Vlagyivosztok, nem osztogattak, hanem fosztogattak és nem Mercit, hanem Volgát"

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#49) vjozsef válasza F e Z o (#22) üzenetére


vjozsef
senior tag

Ezek mar reg EOL termekek.

(#50) vjozsef válasza Ł-IceRocK-Ł (#41) üzenetére


vjozsef
senior tag

Ha 2 even belul van behozod es csereljuk a ventit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.