Hirdetés

Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Dalai Láma #1785 üzenetére

    Nem válaszoltál a kérdésre: ki jogosult dönteni ilyesmiben, és hol a határ? Arról beszélsz, hogy _te_ mit engednél (ezek szerint te lennél a döntésre jogosult?), én meg a _többség_ döntési jogát forszírozom - szerinted melyik a jobb megoldás? De ha nem a többség, akkor ki(k)? A nekrofília kapcsán a halottat meg lehet kérdezni: még életében (és a szerveinek felhasználhatóságát engedő nyilatkozathoz hasonlóan, elvben nem látom akadályát egy a nekrofíliát saját magán engedő okirat elkészítésének). A fertőzésveszély meg nem érv: nyilván mindenki a saját felelősségére, higiéniai szabályokat betartva stb. stb. De ez már nagyon off és nem kevésbé morbid (ezért nem ragoznám tovább) - ugyanakkor jó példa arra, amit már többször felvetettem
    .
    Már válaszoltam a kérdésedre (már ha jól értem, és a mit tiltanék illetve engednék-re gondolsz): csak 3 hozzászólással lejjebb kellett volna olvasnod. Az 1768.-ra reagáltál, ehhez hármat adva 1771-et kapunk. De csak a te kedvedért: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Aktív témák

Hirdetés