Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babosmiki


babosmiki
addikt

Jobban tetszik mint a tesója a Huawei-től...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2) fornettisuti


fornettisuti
veterán

CPU Turbo

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3) Cifu válasza fornettisuti (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Istenem, de régen is volt - és tényleg! :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) csako


csako
veterán

"MicroSD-t bármelyik olvas, de csak ha a dual SIM képességeket nem használjuk ki"

Két memóriakártya is mehet bele? :DD

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5) ricszol


ricszol
csendes tag

Imádkozom érte hogy az a turbo gomb használható legyen játékokban mondjuk ravasznak, túl jó helyen van :(

(#6) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Tetszik, hogy a reklámképen a torkolattűz lelóg a kijelzőről, ez biztos valami új technológia :DDD

hey-ho-let's-go

(#7) Steven


Steven
addikt

ez a turbozás szerintem vicc kategória ... mint valami mese film :D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8) atikó


atikó
őstag

Hát reméltem, hogy a hatlap fém lesz, illetve IPS kijelzőnek jobban örültem voltam, mate 10 pro-ban ezt nagyon nem szeretem, első és utolsó amoled kijelzős telefonom.

(#9) kali


kali
legenda

Végre a Honornál is becsenget az AMOLED, de várható volt, kell a HDR10-hez, az AOD-hoz...stb., meg aztán amúgy is egyre több gyártó tér át erre a technológiájú kijelzőre.
A közel 7" már kicsit húzós, de majd kiderül a gyakorlatban, hogy mennyire kompromisszumos a nagy méret.

[ Szerkesztve ]

(#10) Teo. válasza atikó (#8) üzenetére


Teo.
aktív tag

No mi a baj az Amoleddel ?

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#11) Teo.


Teo.
aktív tag

+1

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#12) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Itthoni forgalmazásról van valami infó?
Bejövős a telefon. :K

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

A design elmegy, de nekem mar eleg meredek a merete es a sulya is.

(#14) Alarikman válasza Teo. (#10) üzenetére


Alarikman
senior tag

Egyesek látják a vibrálást a kijelzőn és fárasztja a szemüket, gondolom. Mivel PWM-es a vezérlés, főleg Samsung esetében. Vannak erről cikkek. YouTube videók. Pl iPhone X-et is cseréltek emiatt. Nekem volt, hogy zavart. Én a plazma tv 400hz-es vibrálást is látom. Szóval most IPS van. 😊

(#15) RRamstein válasza atikó (#8) üzenetére


RRamstein
tag

Nem nagyon tudok semmi olyan érvet mondani az huawei ips kijelzőjére amire azt lehet mondani hogy jobb mint az amoled :) többet fogaszt, színek sem hűek, inkább tipikus kékes kalibráció , egyszóval nem igazán értem miben lenne bármivel is jobb:)
hemaka: lehet vele verekedni:D

[ Szerkesztve ]

(#16) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Turbó? áááá nem mai találmány:

oh most látom votmá

mondjuk emlékeim szerint nem sokat ért

[ Szerkesztve ]

(#17) cinemazealot válasza Cilindrik (#16) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ó, dehogynem! 25-ről 33 MHz-re növelve az órajelet 32%-os sebesség növekedés. :K Vagy ha egy fapados játék 33 MHz mellett már kezelhetetlenül gyors volt, kinyomtad a turbót, és máris tudtál vele játszani.

Istenkém, a régi szép idők...

(#18) turbuczn


turbuczn
tag

Ha a méretét pozitívan akarom értelmezni, akkor ez nekem tabletként megfelelő választás lehetne. :)

(#19) Robert07 válasza Alarikman (#14) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igen, az lehet. Mondjuk nekem a Mi Note 2-n oled van, de nem a Samsung fele, es ez nem is PWM-es. Viszont nem is lehet tul alacsonyra levennni a fenyerot.

(#20) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Korrekt lett, még külsőre is tetszik.

(#21) doooo


doooo
veterán

Na... ez az eddigi első Huawei/Honor az idén, amit így, első ránézésre, szívesen elfogadnék...

(#22) totgab02


totgab02
junior tag

Eleg fullos es az ara..... Kicsir tul szep hogy igaz legyen

Fullos alatt nem a cpu gpu turbo turbojanak a turbojat, hanem a kijelzo+akksi parositast, hardvert, memoriamennyiseget ertem(ilyen aron)

[ Szerkesztve ]

(#23) #22743424


#22743424
törölt tag

Tetszik, mondjuk lehetett volna a Bluetooth 5.0 a 4.2 helyett de a sztereó hangszórók bevezetése és az amoled kijelző kárpótol. Ahogy öregszik az ember úgy megy feledésbe az egykezes használat a telefonoknál, legalább is nálam. Szóval bejövős a kicsike egy 6/128 - as változatban.

(#24) Csapoati válasza totgab02 (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kínai ár, itt számolj rá még vagy 50 ezret, vagy ha kintről rendeled, akkor kb 20-at.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Carbonado11


Carbonado11
tag

Hahó! ” túl nagy! "- károgók! Alszotok? XD

Redmi Note 8

(#26) RRamstein válasza Csapoati (#24) üzenetére


RRamstein
tag

Ha meg lehet úszni 150-160k környéken itthon akkor már megéri:)

(#27) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Kinek mi a legkomolyabb számítási művelet amit valaha telefonnal csinált (úgy, hogy szinte izzon)?

Nekem egy pár évvel ezelőtt, egy kb, fél órás "home" videó átkódolás androidon (4k->fullHD), hogy WP telefonra áttudjam küldeni (és le is tudja játszani).. az izzasztotta anno a vasat egy 15-20 percen át..

Ezen kívül sose csináltam semmi komolyat egyik készülékemmel se.. esetleg néha egy-két játékkal való próbálkozás, bár a legtöbb játékstílus telefonon nem jött be.. maradtam telefonos játék esetén a Sudoku-nál .. esetleg néha-néha RealRacing3 (1-2 havonta egyszer-kétszer.. de emiatt az időköz miatt kb. sehova se jutok már abban a játékban :) )...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#28) kakuk.tamas válasza ricszol (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ne játékok alatt lehessen használni, hanem EXPONÁLÁSHOZ! Ha arra belehet fogni, megvan a következő telefonom.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#29) <Adamsky> válasza Carbonado11 (#25) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Hahó! ” túl nagy! "- károgók! Alszotok? XD"
Bocsi, úton voltam ... :D

Túl nagy! ... és sárnehéz
... egyébiránt szép.

Egyébként mi a bánat ez a CPU Turbo? Azt ugye már tudjuk, hogy a GPU Turbo-ban semmi "turbo" nincs ...

(#30) totgab02 válasza Csapoati (#24) üzenetére


totgab02
junior tag

Tudom hogy kulfoldi ar, de ha valaki mimdenaron itthonrol akar rendelni meg 170ert is ku..a jo.

(#31) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Azt öröm látni, hogy a honor 10-hez képest itt nincs nocs.. Csak nem egy másik csapat tervezte? :)

Milyen a huawei/honor szoftvertámogatottsága? Van egy két ismerősnek 3-4 évvel ezelőttről huawei-je (igaz középkategória), én úgy tapasztaltam másfél éves korukban "elvágták" a támogatást.. azóta nem kaptak semmit.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#32) 2xar válasza Carbonado11 (#25) üzenetére


2xar
tag

Hülyeség! Egyáltalán nem túl nagy, sőt! Ezzel meg is van az új tabletem, már ideje volt valami kijöjjön amire le tudom cserélni a Nexus 7 II-t. Most már csak egy olyan telefont kéne kihozzon valamelyik gyártó, amire a Z3C-t le tudom cserélni.

(#33) bostone


bostone
addikt

Nfc végül kimaradt tényleg?

(#34) Ganzer válasza kakuk.tamas (#28) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Akkor megvan a következő telefonod, benne van a cikkben :)

(#35) moleculez


moleculez
veterán

Nagyon összerakták, meglátjuk mit hoznak a tesztek, de elsőre egy jól átgondolt terméknek tűnik.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#36) bostone


bostone
addikt

Jack nem fért el sehol...
:W

(#37) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Én jobban örültem volna, ha a sima Honor 10 is ezzel a gomb és notch nélküli designal érkezik.

(#38) Bass


Bass
addikt

És persze a 9-s droidot már nem kapja meg mert nem felel meg a hw a követelménynek ahogy mostanában a huawei csinálja😂

Amúgy szép és az 5000-s akku király 😀

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#39) gabesz839


gabesz839
senior tag

Ha ez ötezres akkumulátort kap, akkor a mate 20 is azt fog? Elvileg ugyanez a kijelző lesz benne.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#40) prolad


prolad
őstag

Tetszik, ha majd erre is kapható lesz, beruházok egyre.

(#41) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Csecse darab. Ois van? Szívesen visszanyargalnék honorra pl ezzel.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#42) RRamstein válasza Bass (#38) üzenetére


RRamstein
tag

inkább legyen egy beton stabil rendszer mint valami összegányolt vacak ahogy azt a huawei szokta :(

(#43) DamianB válasza Alarikman (#14) üzenetére


DamianB
őstag

Milyen szemed van ember :Y

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#44) cinemazealot válasza DamianB (#43) üzenetére


cinemazealot
addikt

Villogó CRT-k, LCD képernyők PWM-es háttérvilágítása, autók LED-es helyzetjelzője, menetfénye, féklámpája és műszerfal kijelzői, DLP projektorok szivárvány effektje... ezek nekem is mind megvannak. :)

(#45) joey04


joey04
titán

Ez ennyiért igen jó vétel, bár kérdés amit említettek is, hogy mennyi plusz jön rá itthon (ha lesz hivatalosan). De még felárral is jó vétel lesz szerintem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) HarleyCustom válasza DamianB (#43) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Milyen szemed nincs ember :Y :D

(Én is látom ezeket) :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#47) Butcher82


Butcher82
senior tag

:D Én még sohasem "sírtam" mert túl nagy a kijelző, de... Volt 6" feletti telefonom, az nekem márt túl nagy volt, egyelőre nálam 6" a határ, bár minden kipróbálás kérdése, nekem az amoled és az 5000-es akksi így elsőre nagyon tetszik.

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#48) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Kell! :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#49) a.sebi


a.sebi
őstag

Lehet elcserélem egy ilyenre a p20 prot ! Kamerában visszalépés , amúgy mindenben hozza a szintet , és még egy kis mannám is marad !

(#50) bigrock válasza RRamstein (#42) üzenetére


bigrock
addikt

De jó hogy mondod, el is dobom a Mate10-et a francba, tiszta gány a rendszere... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.