Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

70 ezerért HD kijelző, S425 és 2gb ram (ez ráadásul még nem is a magyarosított ár)? :C

[ Szerkesztve ]

(#2) mrThomi


mrThomi
addikt

ilyen konfiguráció melett legyen is ütésálló

(#3) Saccco válasza mrThomi (#2) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elismerték, hogy dobálni való.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Kapható lesz nálunk 2020 januárjától a Partnero szürkezónájában...

Érdemes főoldalas hír róla...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#5) judas13


judas13
addikt

Kéne!!
Ja, nem.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ezmiez? Tényleg felkészítettek rá, hogy a falhoz fogja mindenki bszni idegében.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#7) Tutu7030 válasza WinstonWolf (#4) üzenetére


Tutu7030
veterán

Fizetett hirdetés, csak az ezt jelölő "X" véletlenül a címbe került, a 4-es elé. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ebbe bezzeg belefért egy Hi-Fi dac, de a nemzetközi G6-ba nem. :U

Finn the human

(#9) szoke12


szoke12
őstag

Vajon lesz belőle dualsimes is?
Nekem most ilyen konfig van a telefonomba és megfelel kb mindenre. Ha ütésálló, meg dualsimes, akkor nekem egészen tetszik. Bár tény hogy ebben a kategóriában nem annyira ismerem a felhozatalt.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#10) Csapo83


Csapo83
aktív tag

Ha nincsenek nagy igényeid a telóval kapcsolatban de pl szereted minőségien hallgagatni a zenét és pl egy jobb minőségű füles lapul a dobozban akkor biztos van az a réteg aki komolyan elgondolkodik rajta.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#11) zoleeno1 válasza WinstonWolf (#4) üzenetére


zoleeno1
addikt

True story :C

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha valakinek fontos a hangminoseg, annak megfelelhet a telo. Plusz ugye az extra vedelem.
Hiaba lenne benne erosebb soc vagy tobb ram, attol nem szol jobban. Akinek erosebb kell arra fele, annak ott a G6.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez egy telefonnak álcázott ütésálló Flac, mp3 lejátszó. :D :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Nemá. Még egy huszas és ott a V20, ami megalázza. Magyarországon, bár szürke importból.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#15) Fred23


Fred23
nagyúr

Ha a teljes MIL-STD 810G-nek megfelel, akkor IP67 is minimum. Ez persze kérdéses, lehet, nem az összes teszten ment át, de ha van IP67 vagy IP68, akkor már megéri az árát!

(#16) Dhampir


Dhampir
félisten

A magyar választások közeledtével egyre több ilyen ütésálló mobilra lesz szükség. :D

(#17) KengelRoland válasza Dhampir (#16) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Szerintem ilyen konfignak az alap, 30 ezres modellekben kellene lenni. Nem mondom, hogy rettenetesen kevés, ezzel már elmegy egy telefon. De hogy újként ilyet vegyek, azt nem tudom elképzelni. És nem is a megalomániáról van szó, de azért legalább 3 GB RAM legyen már benne. Már csak azért is, mert lassan a hasonló tudású , majdnem négy éves telefonomat viszem le a szelektív hulladékgyűjtőbe, pedig működik, csak már nem korszerű. Ezt a Motorolát meg még nem is forgalmazzák itt?

Hasonlítás

[ Szerkesztve ]

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.