Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Jim Tonic válasza Oppenheimer (#48) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

:DDD

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#52) randras


randras
veterán

Mennyi lesz kb.?

(#53) Sn00k válasza randras (#52) üzenetére


Sn00k
veterán

130-150 korul.

3njoy the Lif3

(#54) Wave86


Wave86
tag

A bőrszíjas megoldás tetszik, végre a vékony csuklójú srácokra is gondolt a Samsung. A kerek számlap is bejövős. Azt hiszem, most érett meg a termékvonal (ezt 1-2 évvel ezelőtt megmondtam, hogy ki fogja magát forrni) arra, hogy a hétköznapokban is használható legyen. Egyetlen szépséghiba az árával van.

(#55) Maxximus válasza Wave86 (#54) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezért kell pár hónaposan egy hülyétől :B megvenni aki már sokat bukott rajta.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#56) doooo válasza Maxximus (#55) üzenetére


doooo
veterán

Ennyiért már vadonatúj is van...
Na jó, lehet, hogy egy kicsivel többért, de akkor is. Amikor majd megvásárolható lesz itt is az S2, majd még lejjebb megy az S ára. Remélem..

[ Szerkesztve ]

(#57) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kiderül, mennyire kapja fel a közönség, eddig nem sok okosórát láttam embereken... Ez se hozott sok áttörést.

Finn the human

(#58) Maxximus


Maxximus
őstag

Sztm a míg "csak" kiegészítő marad még ha sim-es is, addig nem is lesz. De ez nem áll érdekükbe a a gyártóknak sajnos. Nekem is van olyan, hogy napokig fel sem veszem. Minek ? Mikor egymás után 3-szor ülök be egy nagyobb megbeszélésre/értekezletre, azután be irodába vagy autóba ahol szintén profi BT-s kihangosító van , mire használjam? Legjobban szabadság alatt,hétvégén vagy bicajozás,esetleg futás közben használom amikor így nem is kell magammal vinni telefont, mert az LG BT-s fülesemmel tök jó kombót alkot. sajnos nem vízálló ezért strandra nem viszem,ha tengerre mész ráadásul a sós vizet még kevésbé szereti,szóval azért korlátozott a felhasználás. Sokszor azért em veszem fel, mert tudom hogy kiszúrják és kérdezgeti minden "okos" , hogy mire jó? Ááá,hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#59) BandiHUN válasza Matada2.3 (#57) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem amíg nem áll meg itthon egy huszas alatt,addig jöhet bármi...
Senki nem fog órán navigálni,telefonálni,netezni,maximum egy csatlakoztatott óra(olvasod(általában némi appal megoldható az órás válasz is,de ott már nem sima dobozbólkiveszem-power-ketyeg user kell) az sms-t,fészt,emailt,fotóval látod,ki hív,mellé idő,mondjuk lépésszámláló és kész,a Gear1-emen szeretem,hogy ha végképp nincs idő/nem fontos,telefonálhatok az órával headsetként/kihangosítva,ez is kikopott az újabbakból...)szintjén van nagyobb igény.Hogy kicsit kisegítsen a teló mellett,ne kelljen előkapkodni mindenre,mutassa az időt,legyen jó design,bírja 5 napig és legyen vagifaktor egy szép színes háttérképpel,amit megbámulnak a kezeden,ha megnézed az időt.A többi a mezei usernek felesleges a legtöbb országban.Én pl.rohadtul rühellem a fitness,stb.dolgok meg a gps erőltetését,mikor 6ra járok dolgozni,és ritka a 8órás nap,a fene a jódolgát,aki a munka,gyerek,bevásárlás,otthon család után még gondtalan és időgazdag eléggé,hogy joggingot húzzon és fusson egyet.Nomeg hogy legyen olyan hülye,hogy gps nélkül eltévedjen,és ne tudná kimatekozni,hogy az ő kedvenc x perces futása kb.hány kalória,mert az ilyen qrvajól élő emberek is ugyanannyit futnak és ugyanarra 99%,erre van beállva a napi rutin.
És a huszas is az a kategória,ahol már az ezt végképp letojó polgár max.néz egy valódi márkás jobb normál órát,ha kell az alkalmibb megjelenésekhez.Ide persze nem értendő a sekélyesebb,de pénzzel kitömöttebb réteg,de az meg a telójához is hülye,nem méghogy egy okosórához,lásd a Nokia Tune-effektus,amikoris a menő "üzletember" még ahhoz is segg,hogy lecserélje a csengőhangját... :W

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#60) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Én pl,szoktam a v700 ról telefonálni, pl vezetés közben, olyan mintha a fülem vakarnám,pl ha a rendőr van a közelben ;)

(#61) buci30


buci30
addikt

A 3G változat ugye kap egy külön kis sim kártya igy akkor hivás sms nem kell ,hogy nálam legyen a telefon.
Azaz otthon is felejthettem vagy kocsiba.

De mi a helyzet a nettel?
Vagy pl facebook jelzések stb.

Az is simán jön vagy ahoz megvan milyen közel kell lennie a telefonnak bluetooth?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#62) cintula187


cintula187
addikt

A classicra most rááltam eléggé.
Most akkor ennél nincs környezeti fény érzékelő? Mivel teljes a kijelző nem részleges mint a moto360 -nál ahol elfér a szenzor.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#63) BandiHUN válasza buci30 (#61) üzenetére


BandiHUN
veterán

Itt piszok jó kérdés,kap-e nativan böngészőt,facebookot és egyebet,ami az elődök ismeretében nem túl esélyes.Fényérzékelő meg annyit ér,mint telón,egy ideig az ember kinlódik vele,majd inkább kikapcsolja a p...ba és használ egy közepes fényt.
Én mondjuk az órám maxon használom.Ha védeni kéne az akksit,van az adott számlapban minimál fekete-fehér profilom is,normálra szines csilli-villi.Lássam is már,meghát látsszon is már,mi van a kezemen,a kutyafáját :DDD
Bár a gear 1-emre van böngésző gyártott app,de csak ilyen Opera mini minőségben.
Szóval 99%,hogy amit gyárilag nem tud az óra,arra nem is vehető rá,csak telefonnal.Egyszerűen nem elég rá a hardver,a kijelző,a facebook-messenger páros egy középkategóriás telefont is megfektet,stbstb...
Mivel van gps,igy valószinűsithető,hogy navigációs app lesz,de az is inkább ilyen fitness útkövetős,töltheted az adataid felhőbe..sms-t valószinű lehet irni.Hangszóró-mikrofon-kamera hiján másra nem nagyon jó a simkari.Hacsak nem tud önmagában is BT headsettel kapcsolódni,de akkor meg jön a nyűglődés,ha használod a telóddal is a headsetet,és BT on,most akkor mihez is kapcsolódjon?Avagy venni kell komolyabb,egyszerre több eszközt kezelő BT fülest,persze BT4.0 LE támogatással.
Nálam semmi nem übereli a gear1-et,mintha kényelemben visszafelé mennének,először eltűnt a headset funkció,mostmár a kamera is...de KEREK...a f...omat... :W

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#64) cintula187 válasza cintula187 (#62) üzenetére


cintula187
addikt

Végül utánaolvastam, van rajta ambient sensor. De hol hogyha a Motorolán emitt a kijelzőből kellett helyet áldozni?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#65) Sn00k válasza BandiHUN (#63) üzenetére


Sn00k
veterán

Telefonnal mar egy ideje van gyogyir a nem megfelelo automatikus fenyero anomaliara. Playben rakeresel , erre a szora: lux. Tokeletesen mukodik es lehet tanitani is...

3njoy the Lif3

(#66) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Rendelt már elő valaki Gear S2-t?

(#67) Memmaao válasza Xeon7 (#66) üzenetére


Memmaao
addikt

Hol láttál előrendelhetőt? Én Ebay-en néztem, jó áron vannak, de a vám miatt bukós a dolog...

#Lorenzo9: Azért a gear 2 űbereli a gear1-et. Én mondjuk a telefon funkciót soha nem használtam, mert nem szeretem, ha más is hallja, mit beszélek.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#68) Xeon7 válasza Memmaao (#67) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Pólus Center Samsung márkabolt-ba előfoglalást lehet már leadni!
Október 25-31-e között lehet átvenni.

[ Szerkesztve ]

(#69) Memmaao válasza Xeon7 (#68) üzenetére


Memmaao
addikt

És mennyiért mérik a Drágák? Én azon agyalok, hogy amazon.com-on megrendelem 299 dollárért, az egyik barátom amerikai címére, aztán elhozza csuklón.

My name is Bond, James... Dean.

(#70) Xeon7 válasza Memmaao (#69) üzenetére


Xeon7
aktív tag

120k +- pár ezer.
Előjegyeztettem magamnak egyet de még mindig nem tudtam eldönteni, hogy a Samsung Gear S2 (Tizen) vagy a Motorola Moto 360 2nd. Gen. (Android Wear) órát vegyem e :(

(#71) Memmaao válasza Xeon7 (#70) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem a motorola a "lapos gumi" kijelző miatt továbbra sem tetszik. Én a Huawei watch classic fémszíjas és a gear S2 között vacillálok. Mondjuk a motorola 46mm jól mutat. 120 nagyon sok, kár, hogy itthon mindig túlárazzák ezeket a kütyüket. Akkor marad az amazon.com, 1 év garancia arra is jár itthon.

My name is Bond, James... Dean.

(#72) Xeon7 válasza Memmaao (#71) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Nem tudom, hogy ez a bolt mennyire megbízható?
http://www.supergamer.hu/samsung-gear-s2-multifunkcios-ora-black-p-327193.html
95000 az óra.

(#73) Memmaao válasza Xeon7 (#72) üzenetére


Memmaao
addikt

Ezt én is néztem. Nem ír semmit a gariról sem. Én várok, míg több helyen is lesz (Nextel, Btel, XXLGsm, stb...) Aztán lesz egy eladó gear 2-m.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.