Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Végre ma átvehettem a két hete megrendelt Domino SIM kártyámat (miután tegnap írtam nekik egy különösen értetlenkedő levelet, hogy ugyan miért van még mindig "jóváhagyás alatt" státuszban a rendelésem, amikor már június 2-ára ígérték a kiszállítást), és a vicc kedvéért rápróbálkoztam az adategyeztetésre, nehogymá' június végén véletlenül mégis elveszítsem. Furcsamód a rendszer nem reklamált, hogy ez már új vásárlás, aminek adategyeztetése már a megrendelés pillanatában megtörtént, hiszen egy korábbi, már egyeztetett SIM-emmel nem engedett egy második adategyeztetést elvégezni. De amit az oldal alján találtam... azon felnyerítettem. Ahogy Te is írod, bambano, az (első) adatkezelési nyilatkozat immáron nem PDF, hanem HTML alapú telis-tele linkekkel, hogy minél könnyebben le tudja menteni azt az ember fia/lánya. De a (második) jogi nyilatkozat még mindig a játékos regisztrációs adatkezeléséről szóló PDF, ami ráadásul kötelezően bepipálandó ahhoz, hogy a submit gomb aktiválódjon. Szóval igen, ahogy mondod: köcsögök. :K

Azért vicces, hogy egy ilyen űrlap csak az elmúlt másfél hónapban vagy 4-szer változott... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.