Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Szeressük a laptop tuningot :DD

(#2) eziskamu válasza bacsis (#1) üzenetére


eziskamu
addikt

Ha már hordozható számítógép, valami kerti csapra csatlakoztatható vízhűtéses változatot csinálhatnál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) bacsis válasza eziskamu (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mekkora ötlet :C :R

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Alig bírom magamba tartani az eredményt :DD

(#5) Móci


Móci
addikt

Na ugye, hogy sikerült visszatérni a rendes kerékvágásba! ;)
Én is nagyon kíváncsi vagyok az eredményre, felcsigázott a szétszedett laptop. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) bacsis válasza Móci (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Szerencsére csak egy naig tartott a "válság" tegnap egyszerre már 4 gépet hekkeltem, és játszani is már MAJDNEM volt kedvem :DDD
A ffene a pofám hogy nem tudok qssolni...
Na jó elöljáróba annyit, hogy most azért nem tudom tovább folytatni a tuningot, mert a rivatuner kiakadt, nem engedi tovább emelni az órajelet ;] :DDD

(#7) Móci válasza bacsis (#6) üzenetére


Móci
addikt

Na, akkor talán van esély valami igazán ütős eredményre... :DD
Reméltem, hogy nem fog sokáig tartani a 'válság'.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) bacsis válasza Móci (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát a rivatuner 50% OC-t enged... Akárhogyis nézük ez már alapból nem rossz eredmény...
És ki tudja hol lesz a Vége ;] :C
ugyhogy... asszem megvan a hétvégei cikk az oldalamra, de sztem ezt kidobom a logoutra is :)

(#9) kovsol válasza bacsis (#8) üzenetére


kovsol
titán

próbáld meg a TechPowerUp GPUTool progival
én ezt használom hogy az 50% -t túllépjem a laptopban

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10) bacsis válasza kovsol (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Atitool-al hajtottam tovább :)
Te is átlépted már az 50%-ot? Hát akkor vagy 100%-ot el kéne érnem hogy villantani tudjak :U

(#11) kovsol válasza bacsis (#10) üzenetére


kovsol
titán

500/800 helyett 830/975 -t bír kb 10 percig a notimban a csoda HD34xx VGA kari, de állandó jelleggel amúgy 3D ben 750/900 on használom, és kb 5 fok melegedést jelent ez az alap hőfokhoz képest
tudom nem egy nagy szám vga kari, de wow, sc2, cod4, meg ilyenek mennek vele azért és nagyon érezni a tuningot a teljesítményén

May the Force be with you!

(#12) bacsis válasza kovsol (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hasonlóval tolom... Quadro 135M (Geforce 8400 GS) cask állandóan 100fokon járt, gyárilag... kicsit "mókoltam" így csökkent 75fokra... elkezdtem hajtani... 50% lazán meyg neki, meg még több is de az egyenlőre titok ;)

(#13) kovsol válasza bacsis (#12) üzenetére


kovsol
titán

én még csak a hátulját se szoktam levenni nem hogy mókolni :B így terhelve ebben a melegben azért felkúszik 75-80 közé amúgy télen nem mászott 70 fölé se, várom mi lesz a tied vége majd

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14) kovsol


kovsol
titán

azt elfelejtettem kérdezni a procit is húzod vagy csak vga ?

May the Force be with you!

(#15) Robi BALBOA válasza kovsol (#14) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ilyen kérrdést itt feltenni! :DDD
Még jó, hogy húzza, még a dvd írót is bazeg! ;]

Nagyon várom az eredményeket remélem a fagyálló nem marad ki a tesztből, mert tudod nincsen bacsis teszt fagyálló nélkül!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#16) Sonec válasza bacsis (#10) üzenetére


Sonec
tag

Nekem sikerült a pavilion-onmal 100% tuning a 8400GS-el. Ez a mutatvány 35.000Ft-ba fájt nekem :U
Elvált a Gpu a laptól :DDD

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#17) mrgg


mrgg
tag

Így van, a fagyálló nem maradhat ki! :DDD
Kíváncsi vagyok, mennyit bír a cucc, néha szemezgetek a géppel, kéne valami hordozható címszóval... :) (Csak ugye a pénz, a pénz...)

[ Szerkesztve ]

(#18) bacsis válasza Robi BALBOA (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát a proci most első körben kimarad, de ami késik... ;)
Sonec! Nekem ez már a második alaplap+ VGA komóm, az első nekem is levállt, de gariba cserélték.. nem a tuning vágta haza hanem hogy Nvidia fos anyagból gyártotta a GPU-t. mennyi hír volt róla kb 1,5 éve :K

[ Szerkesztve ]

(#19) sagesz93 válasza Sonec (#16) üzenetére


sagesz93
addikt

Megérte, ugye? :DDD
bacsis, neked meg sok sikert, bár téged nem kell félteni ilyen téren :DD

[ Szerkesztve ]

(#20) Sonec válasza bacsis (#18) üzenetére


Sonec
tag

Igen... Csak a fos HP ezt nem vállalta fel :U
,

sagesz93:

Persze :DDD

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#21) bacsis válasza sagesz93 (#19) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát azért most én sem a szokásos lazasággal fogom "lefagyasztani" a GPU-t.. egyrészt a GPU-hoz hozá sem férek, szóval úgy fogom megoldani hoyg a blokkot a hőcsőre fogom rárakni... így 0 fok alá tuti nem fogom vinni, de egy 40-50fokkal hűvösebb lesz.. meglátjuk mire megyek vele :R

(#22) bacsis válasza bacsis (#21) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ekkora barom nem lehetek!
Megcsináltam... a Laptopom GPU-jára rátoltam a fagyállót! Kész elmebeteg vagyok de megvan skacok :DDD
Semminek nem lett baja, lett szép eredméyn is belőle... De az tény hogy ekkora állatságot nem hordott magán a föld, most még én is meglepődtem magamon :D
Nahh a hétvégén rittyentek belőle egy beszámolót :))

(#23) Fücsök007 válasza bacsis (#22) üzenetére


Fücsök007
őstag

Legközelebb szárazjéggel kellene villantani, csak győzd szigetelni az alaplapot. :DDD :C ;) :R

(#24) Robi BALBOA válasza bacsis (#22) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Legalább te bevallod, hogy nem vagy teljesen komplett :DDD , de akik nem ismerik el, na azokkal van gond álltalában!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.