Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokanin


dokanin
aktív tag

Ez az a modell ami Magyarországon tipikusan életképtelen.
Miután az oldal képességeit kihasználva kiderült a szükséges konfing, máris jön az árgép és máshol lesz megvéve a gép, ahol 2000 forinttal olcsóbb.

(#2) siposz válasza dokanin (#1) üzenetére


siposz
aktív tag

Nuku AMD, se CPU, se GPU.

Edited: izé, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#3) atee válasza siposz (#2) üzenetére


atee
őstag

Választható, hogy Intel vagy AMD legyen a processzor.

D-day 2002-01-04 01:54

(#4) Komplikato


Komplikato
veterán

Off: Amúgy tök szimpatikusak az alaplapjaik, csak kár, hogy nem gyártanak AMD proci alá.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5) k-adi válasza Komplikato (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

lehet később fognak?

(#6) Noukoum válasza dokanin (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Biztos hogy csak annyival lesz drágább? :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) Synthwave válasza siposz (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még a hírben lévő screenshotokon is egy Ryzen 5 3600-at raktam össze, B450-es alaplappal.

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) dokanin válasza Noukoum (#6) üzenetére


dokanin
aktív tag

Nem biztos, de adnak egy extra szolgáltatást is a gép mellé, aminek a lehetővé tétele nyilván pénzbe kerül nekik is, amit vissza is kellene hozni a gép árába építve.
Magyarországon az ilyen hozzáadott érték ára a fejekben 0 ft.

(#9) siposz válasza Synthwave (#7) üzenetére


siposz
aktív tag

Benéztem. Ez a sötét alapú lila design,... pedig baromira kerestem hol lehet kiválasztani.

(#10) K0vasz


K0vasz
aktív tag

ez tök jó, bár nem tudom, hogy a konzolos játékosokon meg a PC master race-en kívül, akik álmukban is gépet építenek, hányan maradnak, akik zsírúj asztali gépet vesznek játékra

(#11) Hopkins95 válasza dokanin (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát nem tudom, hamar összedobtam egy konfigot és én is drágállom.

Ha valaki nem lusta nekiállni összerakni egy gépet, akkor jobb hardverrel szerelt gépet hoz össze ebből az összegből. :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) ilor14 válasza dokanin (#1) üzenetére


ilor14
tag

Oké, hogy drágább, meg szolgáltatás, de most így hasraütve gyorsan megnéztem, hogy milyen gépet ajánl és egy az egyben összerakva azt a gépet máshol 60-70 ezerrel olcsóbban meg tudtam csinálni, vajon ennyivel drágábban kinek éri meg?

(#13) Synthwave válasza ilor14 (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Annak, akinek van pénze, de ideje/kedve/szakértelme nem feltétlenül, és pár kattintás után kulcsrakészen akar kapni valamit néhány napon belül, ami talán nem egy határ fos. Meg aztán a garancia is az egész pakkra szól.

Brand gépeknél a szolgáltatásokat és kényelmet is megfizeted, nem csak a hardverek tételes árait adod össze. Nyilván nem olcsó, de bőven van piaca.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) k-adi válasza Synthwave (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pontosan.. és szerintem meg igenis jó, hogy van ilyen is. Nem kötelező használni, de akinek kell, az tud már ide is menni

(#15) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Oda az van írva, hogy BLD miért kellene build-nek ejtenem? Ha annak akarom ejteni akkor írjátok oda azt!
Holnaptól a fehéret feketének KELL ejtenem?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#16) Raysen623


Raysen623
addikt

Nagyon örülök ennek a kezdeményezésnek, mert rendkívüli módon szemezek az NZXT házaival. Ami viszont zavar: nem találtam Radeon VGA-t és Ryzen procihoz nekem csak az MSI ITX lapját ajánlotta. Ez komoly? Megint itt rontják el az egészet.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) Tetsuo válasza dokanin (#8) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Mivel a többségnek nem kell a hozzáadott érték. Nyugaton az átlag sík hülye építeni egy gépet, a processzorokat sem ismerik, míg "Keleten" az emberek nem jóval okosabbak, hanem rákényszerültek arra, hogy (egy szintig) értsenek hozzá, maguk építsék, ha kell. Ez alapvető a lengyelektől, szlovákokon át a szerbekig. Angliában ha alaplapokról beszélsz és nem fociról, nagyon furcsán néznek rád.

(#18) Csandi válasza Gróf... (#15) üzenetére


Csandi
őstag

Sok minden van magyar és más nyelvben is amit máshogy ejtünk mint írunk :)

(#19) Synthwave válasza Gróf... (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mert úgy kell?

build - magánhangzók = B L D

De felőlem annak ejted, aminek akarod.



SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) Skynet258 válasza Gróf... (#15) üzenetére


Skynet258
veterán

Az elmúlt években nem találkoztál még ezzel a marketingfogással? Bár inkább logónál láttam mindig is értelmét, de attól még létező dolog. Amúgy nem is értem miért a cikkírót b*szod le, írj az NZXT-nek. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#21) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Az emberek napról-napra birkábbak. Csak azt nem értem, hogy ezt miért kell erősíteni? Miért kell ebben részt venni? Nem lehetnénk normálisak? Nem jobb az nekünk, ha csupa értelmes ember vesz körül minket?
A BLD, az béeldé a Build meg bild. Nem bonyolult. Azt meg, hogy "mire gondolt a költő" pont leszarom
Én is meg tudok MINDENT magyarázni. Csak az ostoba szokásokat nem, amikből egyre több van és nem vezetnek sehova!
Azt mondhatjátok, hogy "De, ez csak egy apróság!" Igen. Holnap meg hozzáteszünk még egy kicsit, mert már uncsi. Aztán még... "A Végtelenbe és tovább!"
Vagy ha már idézetek.: "Ma egy tornapapucs. Holnap meg az egész világ?"

De, ti tudjátok!

[ Szerkesztve ]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#22) Synthwave válasza Skynet258 (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a gyehennavárásnak az égvilágon semmi köze az NZXT BLD-jéhez, ahogy a racionalitáshoz sem, csak jó ürügy a melodrámához, aminek mi kívülállók csupán a felszínét karcolgathatjuk, de a valós, kiváltó okáról fogalmunk sem lehet.

Mert már agymostak minket a hiányzó magánhangzók. )

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) Mumukuki


Mumukuki
aktív tag

Hajszál a főzelékben levesben inkább, ha már valami frappáns mondást keresünk :(

De tudom, "én úgy mondom, hogy omlósz"...

(#24) Synthwave válasza Mumukuki (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Direkt nem levest írtam, az olyan snassz. A "frappánsság" itt abban rejlik, hogy saját szájízhez igazítunk valamit úgy, hogy a jelentését megtartja. Lehetett volna kb. bármilyen másik étel vagy ahhoz szorosan kapcsolódó dolog (mondjuk "hajszál a zsírosbödönben"), az üzenet ugyanúgy átmegy 100 százalékban.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Ez szerintem jo dolog. Ha melora raknek ossze gepet cegnek, innen egyszerubb megoldani.Gari 1 helyre szol, a felar nem erdekes ebben sz esetben, es esztetikus a megjelenese is. 3D survey progira osszertakott egy 1200 dollaros gepet. 1 honap alatt nyereseget termelne.Hiba esedeten meg nem kell 20 fele levelezni meg intezkedni.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#26) Mumukuki válasza Synthwave (#24) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

De tudod ebbol sosem az jon le, hogy de eredeti, hanem az hogy eroltetett. Tudod, sokan sokszor adunk visszajelzest, hogy mi a baj a szohasznalattal es probalunk konstruktivak lenni, hatha javul. :)

(#27) Synthwave válasza Mumukuki (#26) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért a konstruktív kritika és a kákán is a csomót között lényeges különbség van, és valljuk be, az utóbbi jóval gyakoribb (itt most NEM konkrétan a te posztodra utaltam). Szerencsére az ellenkezőjére is akad példa rendesen.

Az ilyen dolgok maximum annak erőltetettek, akinek erőlködnie kell, hogy valami hasonlót írjon; a jelenlegi példánál maradva az első szó, ami az eszembe jutott, a "főzelék" volt (krumplifőzeléket vizualizáltam egy cizellált tányérban, ha egészen pontosak akarunk lenni : D), csak utána ejtettem a levest (mint ismert szófordulatot), szóval nem kellett töprengeni gyöngyöző homlokkal, hogy most "hú, milyen furfangos betűhalmazzal legyek antikonformista". : D

Én csak azt mondom, hogy van egy szép és igen-igen bonyolult nyelvünk, ami számtalannál is számosabb lehetőséget kínál az önkifejezésre; használjuk már kicsit merészebben.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28) Hopkins95 válasza Synthwave (#27) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#29) tothzoltan


tothzoltan
tag

Micsoda szerencse, hogy ennyi nyelvészprofesszor és sikerdíjas szakújságíró van ezen a fórumon. Pláne az kedves, hogy meg tudják becsülni más munkáját.

I'm thinking different.

(#30) Yeffy válasza tothzoltan (#29) üzenetére


Yeffy
veterán

szokasos, nincs itt semmi latnivalo kerem :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31) genlog válasza ilor14 (#12) üzenetére


genlog
junior tag

Csak 70-nel? Dokaninnak is megéri. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.