Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norbi21


Norbi21
senior tag

Hatalmas volt ez a videó, nagyon tetszett! És megerősítette azt, amit eddig is tudtunk, hogy itt konstrukciós hiba van. Amit nem így kellene lereagálnia az almás cégnek szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Hey Apple! Apple! :DDD Ez beütött:D.

Kérdem én....miért nem tudják a gyártók oda tenni az antennát ahol emberi kéz nem érinti telefonálás közben? Mondjuk a tetejére..... :F

mod: 5 percig fogtam úgy az LG Arenamat, ahogy ti a többit, nálam meg se mukkant, pedig nem a legjobb a lefedettség(csak 4 vonás). Na akkor ezt is összerakták rendesen.... :C

[ Szerkesztve ]

(#3) Endr00


Endr00
aktív tag

Bejön a Lagzi Lajcsi jelmezed, Bog :D:D

Samsung Galaxy S23

(#4) Bog válasza Endr00 (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hasra is gyúrok ám! ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) rudymester


rudymester
senior tag

Steve Jobs megmondta: ROSSZUL FOGJÁTOK! Egy Almafan nem így fogja... :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6) m@xsys


m@xsys
senior tag

Nektek elhiszem, így felejtős a részemről!

(#7) Morden24


Morden24
nagyúr

Örülök a cikknek, mert nektek hiszek is.
Ez mondjuk még nem tántorított el a készülék megvásárlásától, ellenben tűkön ülve várom a tesztet :K

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Dotcom


Dotcom
aktív tag

ezt még tegyük hozzá:
"mindenféle hókuszpókusz és előképzettség nélkül tudtam reprodukálni többször is a jelenséget. Adatforgalmat kinyírtam vele, hívás eldobásra került, szerintem akárhogy fogdosok egy bármilyen másik telefont, ennyire nem lehet drasztikus az eredmény."
"A Rádiócafé szerkesztőségében, az ablakban. II. kerület, full frekventált hely. Itt soha, senkinek nem volt még vételi problémája."
idézet Bog hozzászólásából az odaverős topicból

[ Szerkesztve ]

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#9) kaller1


kaller1
veterán

Ez nagyon jó lett, ettől nagyobb poén már csak az lett volna, ha az apple antennás oldalán szereplő készülékeket tesztelitek. :K ;]

.::> <::.

(#10) Dotcom válasza kaller1 (#9) üzenetére


Dotcom
aktív tag

és ez már a javított szoftveres változat...

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#11) amanoba


amanoba
őstag

jó a vidi! :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) Z-o-t-y válasza Bog (#4) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Alakul a kockahas, a vízszintes csíkozás már megvan mi? :DDD

http://instagram.com/_doublez_

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha a tetejére tették volna az antennát, sok kellemetlenségtől megóvták volna megukat. :D

(#14) Stiky válasza Dotcom (#10) üzenetére


Stiky
senior tag

ergo ez az új verzió is csak ad pár fake pálcikát. a probléma vagy nevezzük feature-nek jelen van csak szépít rajta, így jobb lesz a vásárló lelkiismerete és közérzete :DDD ;]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#15) plus44


plus44
veterán

A megoldás az lenne, ha végre rendesen szigetelnék a telefont. Addig még csak alternatíva sem lehet új telefon vásárlásakor nálam...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Karma válasza Stiky (#14) üzenetére


Karma
félisten

Pont, hogy kevesebb pálcikát mutat. Nézd meg jobban ezt az ábrát.
Bár tudom sok agysejtet nem hajtottál meg a hozzászólásért.

Bog: Rosszul fogod... a Wave-et. Sokkal hatékonyabb, ha az alsó műanyag részt takarod el teljesen, legalábbis nekem az vált be, hívásdobálásostul :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17) Typhoon47


Typhoon47
őstag

ez meg itt akkor a fake ugye? :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#18) hemaka válasza Typhoon47 (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

kinézem belőle, hogy leragasztotta, azt nem mutatta. XD

(#19) adammov


adammov
csendes tag

Hehe!Nekem LG KU990 Viewty telefonom van! Jobb kézzel, bal kézzel fogva semmi baja nincs a telónak!Erős szorítással is csak 1egység ment le a telómról, bár nem a leg"térerősebb" helyen lakok!:D Kipróbáltam aztis, hogy két kézzel jól körbe szorítom a telót, és közben kihangosítva telefonáltam.. jéé és még úgysem szakadt meg!:D
Vagy lehet hogy a telefonban egy külön adó torony van? Vagy esetleg jól van megcsinálva?:D
KÖssz LG!:D

(#20) kaller1 válasza hemaka (#18) üzenetére


kaller1
veterán

jaja, cellux rulez. :DD

.::> <::.

(#21) Bocha válasza Typhoon47 (#17) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem, természetesen a miénk a fake. LOL.
Egyébként az ország legelborultabb Apple fanatikusáról beszélünk, aki mellesleg abból él, hogy almás cuccokat árul. Szerintem innen nézve mi kicsit megbízhatóbbak vagyunk, de én inkább azt tartom elképzelhetőnek, hogy a dolog készülékfüggő is, neki jó volt, nekünk rossz, ennyi.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) joey04


joey04
titán

hát én ennél sokkal komolyabb problémának véltem... ez is gáz, de közel sem annyira mint ahogy mondják.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) korpicschess


korpicschess
veterán

W995nél is 5ösről 3masra visszaesik nálam, hogyha körbefogom..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Felvettem a kezembe az 5530-am, és felment 2 csíkot :D Na viccet félretéve, úgy látszik jót választottam a nokiával, bár nem hiperszuper, de telefonálni legalább tud :)

(#17) Typhoon47: mért nem rögtön SJ-t linkeled, amint mondja, hogy nincs gond? :DDD

Everybody lies.

(#25) Stiky válasza Karma (#16) üzenetére


Stiky
senior tag

vagy úgy
bocs, hogy nincs beállítva rss-be/emailre/csipogóra az összes iphone hír, így nyilván elkerülte a figyelmem

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#26) bajusz15


bajusz15
senior tag

ez mekkora.. az én wave-em is lemegy min 2 rubrikára ha "úgy" fogom..

(#27) spedyboy válasza hemaka (#18) üzenetére


spedyboy
senior tag

Nem hiszem hogy egy kiállítási darab iPhonet
az Apple storeban majd elkezd ragaszgatni...
sőt kizártnak tartom!

egyébként nemtudom mit kell ezen búrázni ennyit.
Az Apple kiadott egy sor olyan iphone4et ami SZÉRIAHIBÁS volt

Handrás nem ugyanazt a verziót kapta mint az Amerikai társai hanem másmilyet más szériásat.
Ilyen minden gyártóval előfordulhat... nem megbocsáltható de előfordul
attól h a világon 100000 iphone 4 fos nem fos a többi 2900000 darab. Illetve kikell fogni a jót.

És Steve is mondta hogy nagyon kevés viszajelzést kaptak... párat elbaltáztak oké de a többi jó és működik.
:R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#28) Karma válasza Stiky (#25) üzenetére


Karma
félisten

Ezzel tudod csak az a baj, hogy az elmúlt másfél hét ezzel a témával kapcsolatban flamewarral telt itt az iPhone4 kapcsán több topikban is, ezért nem kéne megismételni, szerintem...

“All nothings are not equal.”

(#29) Solten


Solten
addikt

Saor Alba

(#30) Alexios válasza spedyboy (#27) üzenetére


Alexios
veterán

Illetve kikell fogni a jót.

Ez komolyan rendben van szerinted? Hogy izguljak, hogy jót kapok-e? :F Amúgy én nem hiszem el azt a 0,55%-ot, nekem az apple hiteltelenné vált, de ez az én bajom, ettől még ugyanúgy veszik az iphone4-eket:)

(#31) hemaka válasza spedyboy (#27) üzenetére


hemaka
nagyúr

Handras-nak még azt sem hinném el, amit kérdez. De ez csak az én véleményem.
Egyébként meg persze lehet csak X%-ban érinti ez a probléma az ájfonokat, de ez nem vígasztalna ha megvenném 200k-ért és pont az egyém lenne sz*r...

(#32) Barthezz2 válasza spedyboy (#27) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Keveset, de ha a százezret beszorzod a iP 4 árával, nem kevés pénz, és nem hiszem, hogy téged vigasztalna, hogy a többi embernek jó, ha a tiéd rossz. Ha meg csak szériahiba, még inkább nem értem a mellébeszélést, és a hülyeséget, ahelyett, hogy visszahívnák azt a szériát, és cserélnék az állítólag hibamentesre.

Azt meg honnan veszed, hogy kirakati darabot tesztelt a videón handrás?

Everybody lies.

(#33) Shad0w


Shad0w
senior tag

Most én néztem rosszul vagy Bog tényleg rosszul fogta az iPhone-t? Nem a jobb oldalon van az a pont, hanem a bal oldalon, tehát nem Bog kisujjánál (a videón). Igazából akkor lett volna értelme a videónak, ha azt mutatja meg, hogy ha a bal oldalon egy újjal hozzáérve is előidézhető-e a jelenség anélkül, hogy tenyérrel körbe lenne ölelve (vagymi).

(#34) adammov


adammov
csendes tag

Ezek a "tokok" olyanok mint egy sebtapasz! :D

(#35) -=pierre=- válasza Nordic (#2) üzenetére


-=pierre=-
csendes tag

"Kérdem én....miért nem tudják a gyártók oda tenni az antennát ahol emberi kéz nem érinti telefonálás közben? Mondjuk a tetejére....."

mert próbálják védeni a felhasználókat a sugárzástól. (ugye olvastunk cikket kísérletekről, ahol bebizonyították/cáfolták a mobilok káros sugárzásait). Ezért teszik az aljára/oldalába, hogy távolabb legyen az emberi testtől.

fél-OFF: többek között emiatt javasolja jópár gyártó, hogy ha a BT/WiFi be van kapcsolva, min. 20 cm-re legyen a testtől használat közben... (PDA-k, Tablet-ek, stb esetén is)

(#36) Gengi


Gengi
senior tag

Én megnéznék egy hintőporos és egy izzadt zsíros tenyérrel fogdosós videót is :D. Valaki ilyet nem tud?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#37) Bocha válasza -=pierre=- (#35) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Sugárzás? Milyen sugárzás, komolyan? :) Nyolcvanmillió rádiójel megy át MOST is a testeden, WiFi-k, TV-k, rádiók, GSM, UMTS, amit akarsz. Az a felhasználók védése, hogy a telefonodban az antenna az arcodnál van, nem a fülednél? Ne már. :D

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#38) Bocha válasza Shad0w (#33) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Úgy fogtuk, ahogy telefonálás közben fogjuk.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#39) Dsert válasza Gengi (#36) üzenetére


Dsert
tag

Ha adsz 1 ájfont levideózom neked, de nem igérem h vissza is adom :P

(#40) Dsert válasza Bocha (#38) üzenetére


Dsert
tag

Én jobb kezes vagyok... és a gyűrűs ujjammal pont ott támasztom meg a mostani telefonomat is ahol ennek az antennája van... ?!?!

(#41) Oliverda


Oliverda
félisten

Mintha pár gyártó kezdené elfelejteni hogy valójában mi is a mobiltelefon fő rendeltetése.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#42) Shad0w válasza Bocha (#38) üzenetére


Shad0w
senior tag

Értem.

(#43) Atos23


Atos23
senior tag

Elég unalmas már ez az antenna téma. Tudjuk hogy szar, győzött a marketing használati érték felett, minek tetézni?

(#44) <NewL>


<NewL>
addikt

hehe, a Wave még hamarabb eldobta a jelet

There's an app for that

(#45) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

NA asszem hogy akkor végérvényesen eldőlt a téma, nem csak véletlen nem reprodukálható hibáról van szó. Hanem valós létező konstrukciósról.
De hát tudom, majd jönnek a fanboyok és ezt is jól megmagyarázzák hogy ez feature és ez csak azért van hogy védje az emberi szervezetet a sugárzástól a sok telefonálástól meg stb..blabla ;]

(#46) kaller1 válasza Lotusomega (#45) üzenetére


kaller1
veterán

Ez elég gyenguszra sikeredett. ;]

.::> <::.

(#47) (An)Dante válasza Atos23 (#43) üzenetére


(An)Dante
őstag

A pénteki Apple sajtótájékoztató érintettjei nem egyszerre reagáltak az ott elhangzottakra, ezért volt ma több forrásból több hír a témával kapcsolatban. Én a magam részéről erre több fejezetet már nem pazarolnék, a részletes tesztben gondolom mindenki megkapja majd a válaszokat a kérdéseire.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#48) kaller1 válasza (An)Dante (#47) üzenetére


kaller1
veterán

Kár lett volna kihagyni az ügybe bemártott gyártók reagálásait.

.::> <::.

(#49) joey04 válasza Lotusomega (#45) üzenetére


joey04
titán

meg majd a nokia fanok is jól kimagyarázzák az e75 esetében ugye?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) Lotusomega válasza kaller1 (#46) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Jah, mert a napnál is világosabbak a tények, azok meg magukért beszélnek, ezen már nincs mit magyarázni, de kaptak mér eleget szegény jobsék meg az almésok a sok öngóllal csak magukon rúgtak néhányat, az pont elég ;]

Amit még kihagytam az előzőből, hogy bezony a Nokia 5800-t napestig foghatnánk akárhogyan, azon semmilyen térerőprobléma nincs, ez telefonnak készült, nem egy szent tárgynak :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.