Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) atike


atike
nagyúr

Ilyet nem írnék le, mint az első hsz, de tény hogy ez már durva. Lopás ide vagy oda.

Ilyen alapon az autógyártók lassan elkezdhetik perelni egymást a kerék használatáért. Pff.... Mikor dől már össze ez a szerencsétlen szabadalmi rendszer? :o Na meg az amerikai jogrendszerre (esküdtek) is ráférne egy megújulás.... ;]

(#3) tuser


tuser
aktív tag

Még mindig nem értem hogy lehet egyáltalán egy lapon említeni egy ormótlan pistiketelefont egy Samsunggal. :(

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#4) haxiboy


haxiboy
veterán

Szánalom amit az Apple művel, ennyire be van sz@rva. Érdekes hogy a Samsungnak szerintem eszébe sem jutott ilyen szabadalmi pert akasztani az Apple nyakába, valószinüleg jobban járt volna ha ő kezdi ezt az egész semmit nem érő hülyeséget...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#5) DaveJr


DaveJr
őstag

Fizessen az összes téglagyártó is mert a tégla is hasonlít egy iPhonera:D ez már tényleg szőrszál hasogatás.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#6) NGA


NGA
addikt

""Az Apple emellett azt is közölte, hogy az 1,05 milliárdos kártérítés megháromszorozását kérik, mivel a Samsung szándékosan követte el a szabadalomsértéseket.""

Ez most már szánalmas.

(#7) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Ismét a telhetetlenség :Y pedig az 1,05 sem kispályás összeg :Y Na mind1 :N

Iphone 7

(#8) DarkChild


DarkChild
senior tag

Arra lennék kíváncsi, hogy az amiknál még egy fejes buksijában sem merült föl, hogy ideje volna picit megnyesegetni az Apple szárnyait? Mintha kissé kezdené túlnőni magát a cég. Lassan kinéz nekik is egy trösztellenes per...

(#9) Sundesz


Sundesz
őstag

Én az Apple helyében azt is kérvényezném, hogy a Samsung Mobile a részvényeinek 51%-át adja át. De nem adok ötleteket, mert még a végén ez is realitás lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#10) Tapsi válasza atike (#2) üzenetére


Tapsi
addikt

"de tény hogy ez már durva. Lopás ide vagy oda."

Te látod is azt, amit írsz? A bíróság szerint szabadalomsértés, akkor szerinted miért gáz, hogy a szabadalomsértő eszközöket be akarja tiltatni? Teljesen logikusan következik egyik a másikból.

Ez pedig független attól, hogy az ember mit gondol az adott cégről, vagy az ítéletről.

(#11) FET-MEN válasza Sundesz (#9) üzenetére


FET-MEN
veterán

Miért kellene teljesen megfektetni a céget? :U

Iphone 7

(#12) Aucor


Aucor
senior tag

Na jó, ez már kész. Megítéltek egy szép összeget, ami még talán reális is, erre az sem elég?

(#13) Vangelis válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ilyet nem szabad mondani de az :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14) HZoli87 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


HZoli87
veterán

Teljesen egyetértek.

(#15) Male


Male
nagyúr

"a táblagép 4G-s verziója esetében megállapították a szabadalomsértést, a csak wifis verzió esetében viszont nem. Így az Apple szintén kérést terjesztett elő, amiben a tiltás kiterjesztését kérik a wifis verzióra is, arra hivatkozva, hogy a két készülék gyakorlatilag ugyanaz, és mivel három szabadalomsértést is megállapítottak a táblagépnél, jogos lenne a kitiltás"

Ez visszafelé is igaz... :U

Ha a Samsungnál ügyesek, akkor egy ilyen kitiltásból még jól is kijöhet... ugye mindenkinek az kell leginkább, amit nem kaphat meg... ha hivatalosan nem forgalmazható, akkor bizony csempészni fogják nagy mennyiségben, és mindenki azt mutogatja, hogy ő bizony tudott ilyet szerezni...

(#16) atike válasza Tapsi (#10) üzenetére


atike
nagyúr

...

Én nem vitattam azt, hogy történt-e "másolás" vagy nem. Nem erről szólt amit írtam.

Az a durva, ahogy a szabadalmi rendszer működik. Ahogy a kinti jogrendszer működik. És igen, az is durva, amit az almások csinálnak ilyen téren. Elég egy kicsit olvasgatni ebben a témában... És sajnos nagyon is van mit olvasni.

Nem akarok abba a vitába belefolyni, hogy ki kitől mit mikor hogyan honnan mennyit lopott. Annyiszor elhangzott már és el is fog millió egy helyen. Már csak az aláírásod miatt sem. :)

Valami nagyon nem jó, és nem is látszik hol a vége.

És akkor egy idézet, ami vagy hoax vagy nem, de elgondolkodtató:

Kimondta a bíróság, hogy a Samsung lemásolta az Apple-t? Igen. Akkor a készülékek megegyeznek? Igen. Akkor miért veszem meg dupla-tripla áron a drágábbikat? Igen tudom, jön ekkor a plusz szolgáltatások meg miegymás. A minőség. A háttér. De akkor is.

Szóval nem egyszerű ez.

(#17) Tomy Yayo válasza DarkChild (#8) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Szerintem ez még igencsak odébb van. Ha valamit bizonyítottak az elmúlt hetek/hónapok eseményei, akkor az az, hogy amerikában elég sok embert és szervezetet rángat kötélen az Apple, így a közeljövőben nem hinném, hogy bárki is akadályozná őket bármilyen formában. Érdekes, hogy míg szinte minden más ország kevésbé a befolyásuk alatt álló szervei, bíróságai rendre elutasítják, sőt néha meg is bírságolják az Apple-t a majomkodásaikért, addig az usákoknál valahogy mindig a javukra döntenek, minden akadályt eltolnak az útjukból. Sok részvényes lehet arrafelé a megfelelő helyeken, a mostani esküdtek közt is bevallottan voltak páran. Amúgy is gusztustalan ez a végeredmény, de ennek fényében, plusz hogy az Apple-nek még mindig sír a szája... már gyomorforgató. Csak abban reménykedem, hogy ezekkel a húzásokkal sok ember szemében esik a cég renoméja, és elkezdenek másfelé kacsintgatni. Kijárna már az almának egy büdös nagy pofon, az hétszentség, és kezdjen el a versenytársak ellehetetlenítése helyett innovációval új vásárlókat szerezni... :W

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#18) FET-MEN válasza atike (#16) üzenetére


FET-MEN
veterán

A kiemelt részre +1

Iphone 7

(#19) dajkopali válasza Male (#15) üzenetére


dajkopali
addikt

ha jól tudom, a táblából is hamarosan jön az új változat

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#20) sztanozs válasza NGA (#6) üzenetére


sztanozs
veterán

A seregben is így volt: Szándékos károkozásnál a tényleges kár háromszorosát kellett fizetni.
Innen jött a HTK - Háromszoros Térítési Költség ferdítés :D

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#21) HuMarc válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


HuMarc
addikt

Én is ezt akartam írni.
Ez már pofátlanság. :W :W Eddig valamilyen szinten (50%-50%) az Apple pártját is fogtam, de a Samsung-nak is igazat adtam valamennyire. De ez a húzás azért NAGYON durva. Az Apple szerencséje, hogy utálom a Samsung-ot.

(#22) Ribi válasza atike (#16) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem 1-1ben másolta le.
Olyan mintha egy kínai másolatra mondanád, hogy olyan mint az Audi.
Kinézetre olyan nem? Kb. negyed annyiba kerül? Igen. Akkor? Ja hogy kinézeten kívül egy hulladék? Nem mennék vele 30-al se falnak meg meghalsz benne?
Telefon nyilván nem ennyivel rosszabb, de pont ahogy egy macbook is elég drága, nem a hardver fizeted meg. De ezt gondolom te is tudod, csak trollkodsz...

(#23) HuMarc válasza Ribi (#22) üzenetére


HuMarc
addikt

+1

(#24) FET-MEN: Minőségben közel sincs Apple szinten. Anyaghasználat, összeszerelés stb.

[ Szerkesztve ]

(#24) FET-MEN válasza Ribi (#22) üzenetére


FET-MEN
veterán

Közelsem mondanám hogy a samsung hulladék. Vagy csak félreértettem a hsz-ed

Iphone 7

(#25) atike válasza Ribi (#22) üzenetére


atike
nagyúr

Idéztem, és leírtam hogy nem akarok ilyen vitába belemenni. Ennyi. Nem is fogok. :)

Csak hogy értsd miről beszéltem:
"...az esküdtek a 7 szabadalomsértési vádból 6-ot jogosnak találtak, ráadásul soknál a szándékosságot is..."

Ezt meg ismételten ajánlom.

És nem trollkodok. :)

#22: Az S2-ről beszélünk. Volt már a kezedben? Nincs olyan minőség? :)

Na jó, kezd elfajulni, tényleg kiszállok. Kezdődik a vagdalkozás. :(( Csak mint mindig. :o

[ Szerkesztve ]

(#26) FET-MEN válasza HuMarc (#23) üzenetére


FET-MEN
veterán

Az lehetséges, de hardverben bőven fölötte van. Nincs rendszer szaggatás stb.. azis oké hogy az apple-ban sincs, össze szerelési minőség az egyik legjobb. Az anyaghasználatot aláírom.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#27) Ribi válasza FET-MEN (#24) üzenetére


Ribi
nagyúr

Utolsó rész.
Azt akartam mondani, hogy azért mert a kinézete ugyanaz még ég és föld.
Eleve az oprendszer teljesen más.
Windows sem rosszabb szerintem mint az tigris vagy párduc vagy milyen néven fut perpill, csak totál más. Igen sokan kifizetik a felárat érte. Vajon miért? (Hagyjuk a mert buta amcsik blablát)

atike pont hogy nem a vas a lényeg. Ha ezt nem érted akkor felesleges is vitázni.
Amúgy te kezded az egészet bazi vastag betűvel felkiáltva, emberek minek vesztek 3x olyan drágán szifont, mikor ott a samsung? Ha ez nem trollkodás akkor nálad értelmezési gondok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#28) DS39


DS39
nagyúr

szerintem attól félnek az Apple-nél hogy Jobs halála után már nem tudnak összerakni egy tisztességes telefont, lehet hatalmas bukás lesz az iPhone 5, ezért kell nekik a pénz. :D

[ Módosította: ollie ]

(#29) FET-MEN válasza Ribi (#27) üzenetére


FET-MEN
veterán

Abban is full igazat adok. A kinézet az oké, de oprendszer stb.. teljesen igazad van.

Iphone 7

(#30) Alchemist


Alchemist
addikt

Remélhetőleg az lesz a cirkusz vége, hogy a jenkik végre megreformálják a szabadalmi rendszerüket, hogy a duplakattintás, a lekerekítés és társai szabadalomként kidobásra kerüljenek.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#31) Djuree


Djuree
félisten

mekkora paréjok ezek már megint, ill. még mindig :U :W
na ezért nem fogok soha epöl cuccot venni mégegyszer, van egy shuffle-m, de elbaszódott :DDD :C

[ Módosította: stevve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32) Tikakukac


Tikakukac
titán

De miért csak 3 milliárd? Ha már van pofánk akkor játszunk nagyban. 10 alá nem adnám. Innentől ez már akkora vicc, hogy hihetetlen.

FET-MEN: Szarkazmus gondolom nem ment át.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#33) FET-MEN válasza Djuree (#31) üzenetére


FET-MEN
veterán

:C :DDD


Tikakukac

tisztában vagy te azzal hogy mekkora pénzekről beszélsz ilyen könnyedén?

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#34) DaveJr válasza HuMarc (#23) üzenetére


DaveJr
őstag

Az iPhone kb 20-25%-a Samsung alkatrészt használ:D Úgyh a minőség azonos...amiben különbözhet az az anyaghasználat. A többiben a Samsung egy szinten áll az Apple-lel

Apple minőség?:D Már rég nincs akkora fénye mint régen. Hibás termékeket dobnak piacra amit próbálnak eltusolni vagy beleírják a specifikációba hogy ez ilyen:D
Samsungnál nem nagyon lehet hallani hogy pár hétre a megjelenésre tömegek panaszkodnának különböző minőségi problémákra. Persze vannak nála is de nem mindegyik szériánál.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#35) FET-MEN válasza DaveJr (#34) üzenetére


FET-MEN
veterán

Na ittis nagy az igazság :C :R

Iphone 7

(#36) tuser válasza DaveJr (#34) üzenetére


tuser
aktív tag

Igaz ... a samu garantáltan nem másolt ... náluk nem tűnik el a térerő. ;]

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#37) Tapsi válasza atike (#16) üzenetére


Tapsi
addikt

A cikk arról szólt, hogy az Apple betiltatja a Samsung bizonyos készülékeit. Te erre írtad azt, hogy ez már durva. Én meg azt, hogy nem durva, teljesen logikus lépés.

Az meg nem ennek a topicnak a témája, hogy milyen az amcsi szabadalmi rendszer. A hír sem erről szól.

DaveJr:

"Persze vannak nála is de nem mindegyik szériánál." - lol, mert az Apple minden szériája hibás szerinted? OMG! Mellesleg megjegyezném, hogy ha gagyiműanyagot veszek, akkor nem is fogok panaszkodni, hogy recseg-ropog, hiszen azt a vásárláskor is tudtam.

Egyébként miből gondolod, hogy a Samsung telefonokban nincs külső beszállítóktól származó alkatrész? Meg úgy összességében miért gondolod, hogy bármilyen relevanciája van annak, hogy a Samsung gyárt bizonyos alkatrészeket az Apple termékeibe?

[ Szerkesztve ]

(#38) Alchemist válasza Tapsi (#37) üzenetére


Alchemist
addikt

Az meg nem ennek a topicnak a témája, hogy milyen az amcsi szabadalmi rendszer.

Pedig végső soron ez "minden gonosz gyökere"...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#39) Ribi


Ribi
nagyúr

Eleve az ilyen szabadalmi perepkben eszembe jut az autó másolási mizéria kedves kinai barátainktól.
Ott ugyanez menne, csakhát senki sem vesz itt kínai autót. Emiatt nem mondhatunk semmit, nem pereljük őket, mert ugye csak annyit mondanak, hogy akkor ezentúl nem vesznek európai autót. Hopp máris nagy a csend. Ugye citroen próbált rá erre. Autó másolás még nem megy nekik annyira jól, telefon másolás már igen. Autó másolás miatt mindneki fel van háborodva, telefonnál meg mindenki számára természetes? Apple az egyetlen aki pofán tudja verni a copy gyárosokat. Erre mindenki utálja őket. Érdekes ez a felállás...

Nyilván ez a szabadalmi peres dolog már kicsit durva, de ordas másolási mizéria más területeken senkit sem zavar, pedig kellene.

[ Szerkesztve ]

(#40) Angel1981


Angel1981
veterán

A Volvo találta fel a 3 pontos biztonsági övet, le is védette, de engedélyezte az összes többi autógyártónak, hogy jogdíj nélkül használja. Ez az a fajta hozzáállás, ami előtt emelem kalapomat!
Az Apple a másik véglet, de tudjuk, hogy manapság az eladási mutatók, és a részvényindexek MINDENNÉL többet érnek.
A jogászok meg jól megszedik magukat, és buzdítják őket további jogi lépések megtételére.

Mi lesz itt a mobilpiacon, ha az Apple továbblép.... :(((

(#41) DS39 válasza Angel1981 (#40) üzenetére


DS39
nagyúr

semmi, mert az Apple csak saját hazájában és saját törvényi feltételei mellett tilthatja meg bármilyen telefon árusítását. a világ többi részén mindenki azt vesz majd amit akar. nyilván fájni hogy a Samsungnak az amerikai piac kiesése, de csődbe nem mennek ettől, a világ többi része így a mi kis hazánk is eltartja őket :)

[ Szerkesztve ]

(#42) NoMagix


NoMagix
addikt

szép összegek repkednek...
Innentől a Samsungnak erősen el kell majd gondolkodnia egy saját, egyedi megjelenésről!
Apple... magasról lehet nagyot esni...

(#43) DaveJr válasza Tapsi (#37) üzenetére


DaveJr
őstag

IPhone és IPad-nél is voltak már gondok és Pc vonalon is nem egy probléma jött elő az elmúlt években.

Ki mondta, hogy a Samsungban nincs külső gyártótól származó alkatrész? Ezt nem tudom honnan vetted, de biztos nem tőlem.
Van relevenciája a dologban. Még pedig az hogy az adott Samsung alkatrész függetlenül attól hogy Applebe vagy saját mobilba kerül biztos hogy azonos minőségű. A küső gyártótól származó alkatrészeknél is ugyanez lehet a helyzet, bár lehet hogy másfajta minőséget követel meg a két megrendelő. Így nem sok értelme van a minőségen vitatkozni, mikor a belső alkatrészek jelentős része megegyezik.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#44) HuMarc válasza FET-MEN (#26) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát én olvastam nagyon durva felhasználói "élményekről" az S2 esetében. Igen én is az anyaghasználatot kritizálom főleg, meg hogy az android az S2-n mutatkozó formájában nem alkalmas átlagemberek mindennapi használatára és kérdéses, hogy valaha is eléri-e az iOS szintjét. Én persze android-fan vagyok. De sajnálom az embereket, akik az android-ot úgy próbálják meg használni, mint az iOS-t (out-of-box) mert erre az android csak akkor alkalmas, ha az ember megszokja. Én azt szeretem a linux-ban, hogy ami nem tetszik azt megváltoztatom, de az android-on a root illegalitása miatt ez a szabadság elvész és sokkal nehezebb akármit megváltoztatni, mint egy asztali ubuntun, mivel itt a felelősség is terhel, hogy a root miatt bukod a garanciát (persze tudom vissza lehet csinálni, de akkor is ott van az a "mi van ha mégse sikerül" érzés. És ezért az android minőségben a sok plusz funkció (OTG, MicroSD, fájlmásolás, Bluetooth-os fájlüldés bármiről bármire, nagyobb kijelzőjű telefonok is vannak, stb) ellenére sem éri el az iOS színvonalát. (És nem vagyok iOS fan, sokszor érveltem az Android mellett sok embernek.) :)
"Az lehetséges, de hardverben bőven fölötte van. Nincs rendszer szaggatás stb.. "
Azért az android erősebb vason (SII) sem olyan smooth, mint az iPhone.
@atike (#25) Ha az elfajulós dolog nekem (is) szól, akkor azt válaszolnám hogy én csak véleménycserét kívánok folytatni, és én sem kívánok belemenni lehülyézős, leb*zizós vitákba olyan értelmetlen hülyeségekről, mint hogy az Apple vagy a Samsung a gonoszabb-e.

Ui.: Ha tök értelmetlen lenne az egész komment, akkor bocsi, közben vagy tízszer szerkesztettem

@DaveJR (#34) Tudom hogy a Samsung beszállítója az Apple-nek. De azért lásd be, hogy az iPhone NAGYON smooth.

Ui.: Ja és ha a Samsung nem másolt volna, nem ítélték volna úgy. Azért senki se gondolja, hogy olyan könnyű lepénzelni az esküdteket.

[ Szerkesztve ]

(#45) Löncsi


Löncsi
őstag

<sarcasm>

</sarcasm>

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#46) NGA


NGA
addikt

Nem csak ilyen cégek vannak mint az epöl.

1979 - A Sony piacra dobta az első walkmant. (TPS-L2)kép
1980 - A Grundig simán lemásolta és piacra dobta Beat Boy 100 néven. kép
1981 - A Sony nem perelt, hanem újratervezte a walkmant, hogy még szebb legyen. (WM-2) kép Rengeteg egyedi technológiai újítást alkalmazott, amit a konkurencia nem tudott.
1983 - Mivel a konkurensek is megerősödtek, ezért ismét kellett villantani: kihozták a magnókazetta méretű walkmant (WM-10/20): kép
1984 - Ez sem volt elég nekik, ebbe a méretbe beleraktam még egy rádiót is. (WM-F20) kép

Az epöl miért nem tud semmi ujdonsággal előrukkolni? Ugyanazt a kinézetet nyomja 6 éve, mivel az új szifon is ilyen lesz, igy 2013-ig ugyanaz az egyentelefon lesz az összes. Tisztára mint az 1984 reklám. Miért nem újítanak, hogy megmutassák, mi vagyunk a legnagyobbak?

(#47) Djuree válasza Tapsi (#37) üzenetére


Djuree
félisten

mert a samu nem csak azt csinálja amit az epöl, hogy összerakja a cuccot a megvett részekből mint egy legót, hanem a samu kb. mindent gyárt is, van rengeteg gyártó üzeme.

igen, majdnem minden szériájuk hibás, elég csak olvasgatnod a megfelelő topikokat. rengeteg gond van velük. 4s-t akartam venni egy darabig, most vettem galaxy note-ot inkább hosszas utánajárás után, nem bántam meg, mindenben jobb a note, és még olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48) FET-MEN válasza HuMarc (#44) üzenetére


FET-MEN
veterán

Igen ez pontosan így van :)

Iphone 7

(#49) Tapsi válasza Alchemist (#38) üzenetére


Tapsi
addikt

Attól függetlenül, hogy persze vannak benne marhaságok, nagyjából minden normális ember számára egyértelmű, hogy a Samsung koppintott. Ehhez nem kell jogásznak lenni, elég, ha felszállok a villamosra, és a szomszéd széken ülő csaj kezében lévő fehér telefont csak azért nem nézem iphone-nak, mert van rajta egy Samsung felirat. Igen, a formaterv 99%-ban ugyanaz. Ilyen szintű pofátlanságtól már akkor is felment a pumpa, amikor még tervben sem volt, hogy iphone-t vegyek. Egyszerűen nem fér bele, érted?

Djuree: az Applenek is van tervező részlege, ők tervezik pl. a központi chipet is. Vagy szerinted a Samsungban mégis mi olyan egyedi? A Wi-fi, BT, 3g, stb. mind külső beszállítótól jön. Sőt, a Samsung ráadásul szabvány ARM Cortex chipeket használ.

Az pedig konkrétan miért érdekel, hogy vannak saját gyárai? Ez kizárólag gazdaságossági kérdés, hogy bér-gyártatsz, vagy saját üzemet tartasz fenn. Mellesleg ennyi logikával az összes notebook, és szinte az összes telefon gyártót is fikázhatnád, mert manapság szinten mindenki bér-gyártat.

[ Szerkesztve ]

(#50) Male válasza Angel1981 (#40) üzenetére


Male
nagyúr

Így van, csak sajnos ma ezzel csődbe mész... ugyebár a Volvo személyautó része ma a kínaiaké...

NGA: Igen, ebből van fejlődés... csak az ugye többe kerül, és kockázatosabb, mint a perelés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.