Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) dragon1993


dragon1993
őstag

Hello 2012?

(#3) atike


atike
nagyúr

"amelyet autógyártók és autóipari beszállítók használhatnak majd."

Használhatnak... Hááááát.... Úgy legyen, hogy világsiker lesz és bevezetik mindenhol... :)

, és új helyet keres, ha az eredetileg kiválasztott parkolót útközben elfoglalták.

„Egy ilyen automata parkolósofőrrel a vezetőknek nem kell üres parkolóhelyek keresésére pazarolni az idejüket."

Egymást követő két mondat. Amúgy ja, nem a sofőr fog helyet keresni, hanem az autó... :D Úgy nem telik az idő, tényleg.

"Ráadásul a rendkívül pontos rendszernek köszönhetően sokkal közelebb állhatnak egymáshoz az autók, így több jármű férhet el ugyanabban a mélygarázsban"

Mert keskenyebbek lesznek az autók vagy mi? :) Azért eddig is volt nem egy olyan helyzet, hogy alig tud az ember ajtót nyitni és kiszállni... Ezen még majd csökkent a rendszer...? Kilincs a kilincsre...? :)

...akkor már egyszerűbb lenne ha helyet szenzor szinten "foglalná le" az autó, azaz ha üres hely van, arra "bejelentkezik" és elindul elfoglalni... Ha másik autó jön, akkor az már nem kapja meg azt a helyet. :U Mindjárt nem kellene az autónak sem helyet keresnie... Mondjuk ehhez csak annyi kell, hogy csak automata parkoló autók legyenek - emberi sofőrök meg nem... :D

Na, jó dolog lesz ez majd... :)

(#4) velizare válasza atike (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

"Úgy nem telik az idő, tényleg."
én addig csinálhatok bármit meg akármit, amíg az autó parkolóhelyet keres.

"Mert keskenyebbek lesznek az autók vagy mi? :) Azért eddig is volt nem egy olyan helyzet, hogy alig tud az ember ajtót nyitni és kiszállni... Ezen még majd csökkent a rendszer...? Kilincs a kilincsre...? :)"
igen. mert te majd ki/beszállsz a parkolóház bejáratánál. a kocsi meg leparkol, ahhoz te+én nem kellünk majd.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) atike válasza velizare (#4) üzenetére


atike
nagyúr

"igen. mert te majd ki/beszállsz a parkolóház bejáratánál. a kocsi meg leparkol, ahhoz te+én nem kellünk majd."

És aki saját maga parkol, mert nincs ilyen rendszere...? Melléáll 3 cm-re egy automata és mindjárt jó is lesz a helyzet... :DDD

(#6) velizare válasza atike (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

felosztják a parkolót zónákra, hogy a manuálisan parkolgatóknak is legyen parkolóhelyük.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) adm válasza dragon1993 (#2) üzenetére


adm
őstag

nem jársz messze, mert a here tulaja az audi-bmw-daimler(+intel).
bár a videóban inkább csak útvonalat programozhattak fel.

egyébként meglepően összetett egy jó, nagy kapacitású parkoló tervezése, főleg ha sok igényt kell kiszolgálni. pl egy reptér-P+R-egyéb közlekedési csomópont horror.

ha valaki egyénileg fejlesztget is szabadhely figyelő rendszert, az emberi tényezővel mindig kell számolnia. ha kvázi egy din szabványt hoznak össze, akkor lehet közelíteni a gépesített parkolók hatékonyságát.

16core - 32thread - 64gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.