Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) stratova válasza atosan (#50) üzenetére


stratova
veterán

Köszönöm! :R
Duck you! kép alapján legalább van AF, nem hátrány. Vajon egy tetszőleges újság/szórólap apró betűi is olvashatók lennének?
A termék honlapján első blikkre nem látok szinkronizáló alkalmazást PC-re (eddigi készülékeinknek [Nokia, Samsung, SE, Sony] volt valamilyen névre keresztelt program, fényképek/videók/üzenetek/naptárbejegyzések stb. kezelésére). Én volnék ilyen vaksi, vagy a GSmart Arty A3_V1.37.15 lenne ez? :B

[ Szerkesztve ]

(#52) atosan válasza stratova (#51) üzenetére


atosan
addikt

Ha ilyen Kies félékre gondolsz, olyasmi nincs, személy szerint nem használtam, ha volt se. Viszont rádugod a gépre, usb háttértár bekapcs és a TC már látja is, mint külső meghajtó.

Maine coon

(#53) stratova válasza atosan (#52) üzenetére


stratova
veterán

Ajjaj :) akkor lehet, hogy gondban leszünk. Apám "minden" készülékéhez (ős CASIO PV-250X, K700i) használ PC-s programot bejegyzések szerkesztésére napi rendszerességgel.
Remélem találok valami megoldást, mert a 38 br. túl jó ár, hogy másnap visszavigyem MM-ba.

[ Szerkesztve ]

(#54) atosan válasza stratova (#53) üzenetére


atosan
addikt

Biztos van valamilyen alkalmazás erre, amit a Pc-re is lehet telepíteni, vagy wifin a böngészőn keresztül komunikál, azt hiszem az Air droid ilyen, de itt kapsz rá ötleteket.

Maine coon

(#55) stratova válasza atosan (#54) üzenetére


stratova
veterán

:R
Nem mondom még le, csak ha nem megoldható a móka 3rd party programokkal. Naptárra elvileg jó lehet a Google Calendar PC-s felülete, egyebekre az Everynote, csak összecsipegetem ami kell.

(#56) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Sziasztok.
Hogyan lehet ezen a telefonon a mikrofon ill. a hangszóró erejét novelni? Az MTKdroid tools nem tud belépni az MTK menübe. Vagy ha nagyon rossz irányból közelítek, hogy lehet előhozni az enginer mod-ot?
A hívások 95%-át bluetooth-n keresztül bonyolítom, a maradék 5% katasztrófa.

Köszi

(#57) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Bocsánat marhaságot irtam mobileuncle.

(#58) atosan válasza Lacics25 (#56) üzenetére


atosan
addikt

Passzolok,
Nekem nincs gondom a hangerővel, de esetleg itt tudnak segíteni.

Maine coon

(#59) stratova


stratova
veterán

No megvolt az első vizit. Ez egy TEPSI, ekkora telefonom nekem biztosan nem lesz, de szerencsére a Pocket Viewer sem kicsi (125x82x10,7) apám majd megszokja. :P

Nálam itthon a hanggal nem volt gond, sem kihangosítva sem halkan beszélve, de városban még nem próbáltam. A kijelző képe az én szememnek nagyon kellemes.

Beltérben lámpafénynél 5 megapixellel lehet vele A4-es oldalakat lőni (óraállásokat is, csak nem mindent feltétlen automata módban érdemes). Az MM kártya hátulját is olvashatóan fotózza, HDR módban már-már szépen is, de ehhez kb. le kell támasztani a ketyerét. Szerintem itt nem az optikát tolták el (vagy nem csak), inkább a tömörítést és egy digitális képstabilizátor is segíthetne rajta. Ha ezt javítanák, szerintem nem verné el így a Pro (ebből indultam ki).

A hátlappal nem kötöttem barátságot, elég óvatosan kell kezelni, nagyon aprók a rögzítő karmocskák (az Xperia Pro-n kevesebb van de nagyobbak). :)

[ Szerkesztve ]

(#60) atosan válasza stratova (#59) üzenetére


atosan
addikt

Használjátok egészséggel. Én a hátlapot már sokszor lekaptam, mikor teszteltem, hogy a micro sd vagy a telefon rossz, szerencsére az sd szarakodott, meg mikor a drága telenyomornak elment a hálózata, cserélgettem a simeket, de még nem pattant le egyik fülecske sem.

Maine coon

(#61) stratova válasza atosan (#60) üzenetére


stratova
veterán

Köszönjük, majd igyekszünk :)
Olvastam kicsit feljebb, hogy bizonyos memóriakártyát a rootolt teló link2sd használatával el-eldobált. Végül milyen típus ajánlott ehhez a telóhoz?
Első körben élettartam garis Kingston SDC10/32-re gondoltam.
Az ideális tokjelöltet is vadászom még :]

(#62) atosan válasza stratova (#61) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Szilikon tokot itt találsz. Nekem Adata 16 gigás memória jártya volt benne, amivel a Link2sd-t próbáltam. Létrehoztam egy 2gigás patríciót rajta, de az istennek se akart menni, lehet az osztott belső memória zavarta össze, vagy valamit nem jól csináltam. Pár éve használtam gond nélkül. Rákérdeztem topicokban, de érdemi választ nem kaptam, aztán elkezdte eldobálni a kártyát. Újraformáztam, telefon factory reset, de továbbra is dobálta. Android szakmai topicban azt mondták telefon hiba, azért beletettem próbára egy 1gigás kártyát, azzal semmi gond, ideiglenesen az van benne. Érdekes, hogy a 16 gigással sincs gond egy másik telóban. Szóval nem értem, formázás ellenére maradhatott valami nem tetsző szemét a kártyán? Passz.

Maine coon

(#63) tivcike válasza atosan (#62) üzenetére


tivcike
tag

Én 8 gigással használom, semmi gond vele.

(#64) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok. Ebből a telobol van fehér színben?

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#65) atosan válasza atti1848 (#64) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
A dobozban van fekete, és fehér hátlap is, meg kijelző védő fólia.

Maine coon

(#66) tivcike


tivcike
tag

Kellemes Ünnepeket Kívánok fórumtársak:)!

(#67) atosan válasza tivcike (#66) üzenetére


atosan
addikt

Viszont Neked is, és persze mindenkinek!!! :D

Maine coon

(#68) tivcike


tivcike
tag

Úgymond szétszedtem a Rom-ot. Hát van benne sok felesleges cucc. Próbálkozok egy kitakarítással azán próba:)

(#69) atosan válasza tivcike (#68) üzenetére


atosan
addikt

Jó ötlet, majd írd meg mi lett az eredmény.

Maine coon

(#70) atosan


atosan
addikt

B.U.É.K. :D

Maine coon

(#71) tivcike válasza atosan (#70) üzenetére


tivcike
tag

BUÉK!!

(#72) Fecogame válasza tivcike (#68) üzenetére


Fecogame
veterán

Van eredmény? Egy tiszta, stabil ROM jól jönne :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#73) tivcike válasza Fecogame (#72) üzenetére


tivcike
tag

Egyenlőre semmi. Kiszedtem belőle a selejteket /szerintem/ de párszor lefagyott a gép. Átnézem ha lesz rá időm még egyszer , mi lehet a bibi. Lehet fel kellene keresnünk valami Főző Mestert aki ért is hozzá és van is ideje , hátha megcsinálná nekünk:)

[ Szerkesztve ]

(#74) voilá03


voilá03
újonc

Üdv!

Nem rég vettem ilyen telefont és a wifi-ről lenne kérdésem.
Nem találom, hol tudok hálózatot keresni és nem is dob fel ablakot, hogy talált.
A másik, amihez csatlakozni akarok oda meg nem csatlakozik.

Előre is köszi a választ!

(#75) atosan válasza voilá03 (#74) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Hát most megfogtál, így hirtelen én sem találtam, hol lehet wifit keresni, viszont nekem mindig jelzett, ha hálózatot talált. Amelyikhez tudtam a jelszót vagy nyílt volt, mindigbcsatlakozott.

Maine coon

(#76) Fecogame válasza voilá03 (#74) üzenetére


Fecogame
veterán

Beállítások / WiFi

Ugyanitt bal oldali érintőgombbal lehetőségek, és itt lehet beállítani hogy jelezzen-e nyílt hálózat esetén.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#77) siplace79


siplace79
csendes tag

Sziasztok!

Az kérdezném, hogy van-e már eredmény a kitakarított főzött rommal kapcsolatban?

(#78) tivcike válasza siplace79 (#77) üzenetére


tivcike
tag

Semmi hír. Kellene csináltatni egy Custom Recowery-t és utána mindent lehet.

(#79) atosan válasza tivcike (#78) üzenetére


atosan
addikt

Nekem ez elég az tiszta, el vagyok vele. Egyébként azt vettem észere, mintha root nélkül stabilabb volna a rendszer, már egy hónapja így használom és nincsenek olyan anomáliák, mint mikor rootolva volt.

Maine coon

(#80) Fecogame válasza atosan (#79) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálam root nélkül is napi szintű az újraindulás nagyobb terhelés esetén ( konkrétan a Boom Beach indítása miatt ).

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#81) atosan válasza Fecogame (#80) üzenetére


atosan
addikt

Azzal játszottam ên is, de asszem csak egyszer indult újra.

Maine coon

(#82) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

Sziasztok!
Csinálni akartam egy gyári beállítàst és a végén mindig ez jön ki

akár hányszor visszaálitanám a google fiók megadása után kiírja hogy leállt ha újrainditom akkor meg a lockscreen nél nem lehet feloldani nem reagál semmire

(#83) atosan válasza BeeNiTTo (#82) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Próbáld újratelepíteni a rendszert. A Gigabyte honlapján fenn van a szoftver, rámásolod sd-re, recowery-ből telepíted.
Rootolva van, nem töröltél valamit?

Maine coon

(#84) BeeNiTTo válasza atosan (#83) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

volt rootolva de azòta màr viszaálítottam ,megpróbálom akkor ujratelepìteni

(#85) atosan válasza BeeNiTTo (#84) üzenetére


atosan
addikt

Majd írj mi a helyzet.

Maine coon

(#86) BeeNiTTo válasza atosan (#85) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

Valamiért nem engedi letölteni hálózati hiba miatt folyton megszakad a töltés !

(#87) atosan válasza BeeNiTTo (#86) üzenetére


atosan
addikt

Számítógépre töltöd? Én úgy csináltam, és csak a rom zipjét másoltam a kártyára, nálam gyorsan lejött, nem volt semmi gond.

Maine coon

(#88) BeeNiTTo válasza atosan (#87) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

én is pc re töltöm nem tudom miért csinálja..pont ilyenkor

(#89) BeeNiTTo válasza atosan (#87) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

Hát ez igy nem akar összejönni :(
esetleg nem tudnád feltölteni valahova? hátha másshonan le engedné szedni,nayon megköszönném!

(#90) atosan válasza BeeNiTTo (#89) üzenetére


atosan
addikt

Az leghamarabb holnap fog sikerülni, ma már nem leszek gépnél, csak mobilról vagyok, reggel megjövök már dobom is.
Nem tudom van e máshol, gondolom ezt próbáltad.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#91) BeeNiTTo válasza atosan (#90) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

Már nem kell megoldódott
ne kérdezd hogy mert én sem tudom :D
szerintem a gyàri launchert ( nememlekszem biztosan) letöröltem amit használtam meg eltűnt a visszaalitasnal....ramasoltam a launcher telepitojet a kartyara feltettem és jó!!! És köszönöm a segitseget :R :R

[ Szerkesztve ]

(#92) atosan válasza BeeNiTTo (#91) üzenetére


atosan
addikt

Nincs mit :) Remélem így már okés lesz.

Maine coon

(#94) Fecogame válasza tivcike (#78) üzenetére


Fecogame
veterán

CWM / TWRP-re gondolsz? Hasonló mtk procival szerelt, 4.4-es rendszerrel rendelkező telefoné jó lehet hozzá?

Csináljuk meg a magunk főzött romját, aztán legyen végre egy jó szoftver erre a remek telefonra :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#95) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Sziasztok!

Péntek 13 ide vagy oda, én ma nekiestem a kicsikémnek. Íme az eredmény:

Gyakorlatilag a legszükségesebb appok futnak:


Akit érdekel mit tettem, a blog készül, hamarosan nyilvános lesz.

További szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#96) btibiii válasza Lacics25 (#95) üzenetére


btibiii
csendes tag

Szia!

Engem roppant mód érdekelne, hogy csináltad a rootolást.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Sohase mondd, hogy túlvagy már mindenen...#O1G

(#97) Lacics25 válasza btibiii (#96) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia!
Nos azért nem részleteztem mert a topikban már volt róla szó. Da ha már irok a Kingroot-tal pár per ces könnyű séta.

(#98) btibiii válasza Lacics25 (#97) üzenetére


btibiii
csendes tag

Igen olvastam is, viszont volt akinek jó és volt akinek rossz tapasztalata lett.
Ezért kérdezem vagy majd nálad is az idő és a használat lesz a függvénye?

[ Szerkesztve ]

Sohase mondd, hogy túlvagy már mindenen...#O1G

(#99) Lacics25 válasza btibiii (#98) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Soha semmilyen nyűgöm nem volt rootolás miatt, azonban a kérdésed azt volt hogyan? Mi köze ennek a tapasztalataimhoz?

(#100) btibiii válasza Lacics25 (#99) üzenetére


btibiii
csendes tag

Igazad van azt kérdeztem, lentebb pedig befejeztem a kérdést, bocs

Sohase mondd, hogy túlvagy már mindenen...#O1G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.