Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz nemlehet #99 üzenetére

    Hát figyelj, most a "zárszerkezet" (akkor így hívom, nem zsanér ;] )/I] melyik része műanyag, az teljesen mindegy, a leggyengébb lácszemnél lesz egy reccs. Az a helyzet, hogy még csak véletlen sem a legjobb minőségű ABS műanyag stb.. használják, hanem valam ócskát. De még ha ABS is lenne, ugye max 1 netán 2 csavar fogja, azért egy LCD + alufedél (I)(mert ugye szokás azt csinálni, hogy kívül sokat mutató szép alu belül plásztik)(/I) meg súlyos. Elfárad az anyag ha fehér kesztyűben nyitod ki, akkor is. Persze ezt lehet ódázni sokáig, de na... Tényleg, legalább ennyi fémet használhatnának, nem? :F Ez igenis elvárható..

    Ragasztás? :DDD Hááát nemtom.. biztos van speckó ragasztó ami kémiailag megolvasztja a műanyagokat és ebcsont összefor, de hogy erősebb nem lesz mint előzőleg volt (ami marha gyenge alapból is) az biztos :DDD

    Én se törtem össze se telefont se laptopot, de mindig is igényesen választottam, nekem az anyagminőség többet ért mindig is a belső tudásnál. Mint írtam feljebb, velem történnek kissebb balesetek, minden tiszteletem a tiéd/azé akivel nem.

    Mindentől függetlenül, egyszerűen nagyon rossz érzés lenne számomra egy 14-15-17" -es műanyagtálcát gyomrozni. Ez az én álláspontom és tanácsom, de én biztos inkább technikailag régebbi, de minőségileg magasabb terméket választanék, akár használtat, akár roncsot felújítva sajátkezűleg. (De nem vita, ehhez kell egy affinitás ami bennem megvan, kifejezetten szeretnék ilyesmit csinálni hobbiból, hát mégha spórolok is vele magamnak..) :R

    voyager4.4 a Mac érdekes kérdés, nyilván az az átlátszó vékonyságú alu cafatka nem lesz olyan erős, mint egy magnézium ötvözet, de szerintem minőségi és többé-kevésbé erős gépek :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés